Jump to content
GIGN Forum

Video karte - vajadzīgs padoms


Mahmeds
 Share

Recommended Posts

Tātad mazie hakeri.

Man vajag jūsu viedo padomu video karšu izvēles lietā.

Situācija pagalam vienkārša. Nodega video kartei ventilators.

Varat mani nemēģināt pārliecināt, ka var pats pasūtīt un salabot. Man tas šķiet lieks čakars.

Kr4 pašreizējā video karte man ir nvidia geforce gts 250 1gb laikam.

Vēlētos, protams, kaut ko nedaudz labāku, ja jau jāpērk jauna reiz.

Zināmu mājas darbu jau esmu paveicis.

http://pcpartpicker.com/parts/video-card/?compatible_with=ecs-motherboard-h55hm10

Tās ir video kartes, kas der manai mātenei.

Video kartei jābūt arī par "saprātīgu" cenu.

Paldies jau iepriekš

©

Mahmed

Link to comment
Share on other sites

Varu tev piedāvāt Gigabyte R7 250X ar garantiju, čeku un visu pārējo = 80€

Varbūt tev šī karte ir jau par sālītu, bet skatoties uz lētākām kartēm nekas skaists jaudas ziņā nevar sanākt. Par barokļa vilkšanu vai nevilkšanu vari neuztraukties, jo šī karte ir "eko".

Benchmark.

Link to comment
Share on other sites

GTS 250 stāv tagad. Tātad procesors nespēs turēt līdzi visam tam, ko spēj izvilkt 250x. Ja mēs runājam par neaiziešanu uz Mega high settingiem (šeideri and shit), bet par ātrāku medium textūru drawtaimu, tad izdevīgāk būtu skatīties tieši uz 650.

Link to comment
Share on other sites

GTS 250 stāv tagad. Tātad procesors nespēs turēt līdzi visam tam, ko spēj izvilkt 250x. Ja mēs runājam par neaiziešanu uz Mega high settingiem (šeideri and shit), bet par ātrāku medium textūru drawtaimu, tad izdevīgāk būtu skatīties tieši uz 650.

i5 man ir kaut kāds. Vai tad vajadzētu būt problēmām ar pavilkšanu ?

Link to comment
Share on other sites

Teorētiski nē, abas kartes derēs. Bet runa iet par vidējiem settingiem, tad 650 sevi rādīs labāk ar vecākas paaudzes procesoru. Bet ja visu krutīt uz max, tad augstāku freimreitu tu dabūsi ar to 250x radeonu.

Link to comment
Share on other sites

Neiedzīsim pircēju kompleksos. *Varbūt* arī 650 rādīs labāk uz medium, bet par cik? Pāris procentiem? Uz aci to tāpat nevarētu manīt, ja tā būtu..

u2adh7f3i6r5yv2khwr.jpg

qtl517tgokxx5exruuyd.jpg

+ vēl R7 250X ir upgrade potenciāls, proti - ja nomainām procesoru, tad labāku perfomance rādīs 250x, ne gtx650..

Link to comment
Share on other sites

vecos 1155

Neviens jau negrasās likt vecos socketus. Es to biju domājis vispārīgi. Piemēram, ja viņš grasītos būvēt jaunu kasti, tad gpu darītu savu darbu gana labi. Pēc laika ieliktu jaunu gpu, ja sāktu parādīties pārāk ass bottleneck.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...