Jump to content
GIGN Forum

No Kaa Pings?


ProtyX
 Share

Recommended Posts

kompis - AMD Athlon XP 1800+, 1gb RAM, Geforce 6600 256mb, paaris gb briivi uz cietaa, WinXP sp2, MDSL..

apmeeram pirms 2 nedeelhaam saaka lagot - lielaakajaa dalhaa serveru pings virs 100, ir gan dazhi iznheemumi - war3.apollo piemeeram...

pret viirusiem noskeneeju, pret spyware arii, fonaa nekas taads nedarbojas

cs paarinstaleeju, nekaadas izmainhas

nesaprotu no kaa lags.. blink.gif

help someone?

Edited by ProtyX
Link to comment
Share on other sites

kompis - AMD Athlon XP 1800+, 1gb RAM, Geforce 6600 256mb, paaris gb briivi uz cietaa, WinXP sp2, MDSL..

apmeeram pirms 2 nedeelhaam saaka lagot - lielaakajaa dalhaa serveru pings virs 100, ir gan dazhi iznheemumi - war3.apollo piemeeram...

pret viirusiem noskeneeju, pret spyware arii, fonaa nekas taads nedarbojas..

nesaprotu no kaa lags.. blink.gif

help someone?

Vakar grībēju šito pāsu postot iekšā! Visu laiku man pings bija 100, bet tad kkas notikās(šodien) un viss atkal normāli! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

es aceros man bija taaa ar CSS speeleeju visulaiku Pings 100 ne mazaak vainu vairaak ka 100 nu ne mazaak kaa 100 taa riebaas dry.gif

tas tev vareeja buut kompja deelh

un kaapeec aizmirst par css ar mdsl ali? ir jau lielaakas tam prasiibas arii pret piesleegumu nekaa cs bet ne jau tik lielas - ar mdsl var diezgan mieriigi taadas speeles kaa battlefield 2 speeleet kur ir daudz augstaakas prasiibas nekaa css

eu bet smiliez.de_2523.gif

kaada ir mana probleema?

Edited by ProtyX
Link to comment
Share on other sites

protyx, ja Tev ir shads PC un ja virusu nav, tad vieniigais ko redzu ir nets(kas ir suds)... taka, ieteiktu maniiitu provaideru wink.gif

kad man bija mdsl, nomainiju peec 1 menesha smile.gif tagad smuks nets ar aatrumu ~1,5 mb/s, gign'aa pings 20-30, apollo ~10.. taka doma pats!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...