Jump to content
GIGN Forum

Par team balansu


Mr.BARBARS
 Share

Recommended Posts

Man ir ieteikums par šo tēmu...

Uzskatu, ka pašreizējais teambalans vairāk čakarē spēli nekā palīdz, jo ja 3 reizes mans personīgais rekorts ir 5 reizes pa karti mani pārmet, tas vienkāŗsi visu sajāj.mans ierosinājums ir

1. atstāt to teambalansu tikai tik daudz lai spēlētāju skaits katrā komandā ir daudz maz līdzīgs

2. Uztaisīt tā ka komandas automātiski pēc pus raunda mainās vietām..

Varētu vēl uztaisīt Warmup raundu par cik ne visiem nets ir tik ātrs lai momentāli saslēgtos..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Par 1. - būs tas pats, kas bija agrāk, un pašlaik ir CSGO - visi dūži novāksies vienā tīmā un ownos nūbikus.

Par 2. - Tas gan būtu labi, jo itālija, aztec, dust un assault css`ā ir īpaši one-sided kartes.

Link to comment
Share on other sites

Nu tā nu gan gluži nav...

Pārsvarā jau visi vairāk dabū pa pakaļu dēļ tās mapes īpatnībām.....

Turklāt man pēc šitiem karuseļiem nudien liekas ka labāk lai mani visu laiku nošauj nekā mētā no komandas uz komandu :D

Bišku par traku tā visa mētāšanās... Ok ja vēl Tu esi vientuļais reindžeris kuram principā nekrata komandas spēle un intresē pēc iespējas vairāk fragu to vēl var noteikti pieciest, bet tiklīdz sākas kāds team play, tā tā mētāšana visu konkŗeti sajāj..

Link to comment
Share on other sites

BARBARAM taisnība!Tu sāc spēlēt vienā komandā,esi jau iemanijies un te pēkšņi tevi pārmet,labi nekas sāc spēlēt otra komandā,viss 4ikinieka esi atkal iemanījies,a kas atkal?Tevi pārmet uz 1komandu un šadi mēs sapi**m savu Ranku!!!Nevarot normāli paspēlet!

Tadēļ es atbalstu barbara :aha: ieteikumu,lai noņem to debīlo team balance un visi mainas,ik pēc 15min!

Link to comment
Share on other sites

Es ar garantiju saku, ka noobus ownos, tiem, kuriem jau ir daudz punktu, būs vēl vairāk šaujot nost nūbus ---> nūbiem besīs, ka viņus teju spawnā reipo, izies no servera ---> ar laiku nebūs spēlētāju.

Atceros to visu, kad Alfa, Niknais, Bullis, tumšo vīnogu nektārs un vēl daži sourcā nolasījās vienā tīmā un šaudījās. Forši nebija.

Same shit tgd CSGO, es un šad tad vēl kāds atnāk man palīgā ''neparocīgajā'' kartes pusē, lai nav tik jobana spēlēšana.

Vienīgais, ka bez tā teambalance CSS jums visu karti nāksies spēlēt kā T`s aztecā, un ja tev pretī būs pašreizējie CSS slimo seju licēji, diez vai ranku uzkačāsi.

Link to comment
Share on other sites

Es ar garantiju saku, ka noobus ownos, tiem, kuriem jau ir daudz punktu, būs vēl vairāk šaujot nost nūbus ---> nūbiem besīs, ka viņus teju spawnā reipo, izies no servera ---> ar laiku nebūs spēlētāju.

Atceros to visu, kad Alfa, Niknais, Bullis, tumšo vīnogu nektārs un vēl daži sourcā nolasījās vienā tīmā un šaudījās. Forši nebija.

Same shit tgd CSGO, es un šad tad vēl kāds atnāk man palīgā ''neparocīgajā'' kartes pusē, lai nav tik jobana spēlēšana.

Vienīgais, ka bez tā teambalance CSS jums visu karti nāksies spēlēt kā T`s aztecā, un ja tev pretī būs pašreizējie CSS slimo seju licēji, diez vai ranku uzkačāsi.

ES saku vienkārši uzmet ka ik pa 15 minūtēm mainās puses ceļikom un viss..

A tas ka nabagus ownos viņus arī slāna nonstopā, bet vismaz pa komandām nemētās... Nu tas nav normāli ja man 5 reizes ir jāmaina komanda, vienas mapes laikā..

Link to comment
Share on other sites

ES saku vienkārši uzmet ka ik pa 15 minūtēm mainās puses ceļikom un viss..

A tas ka nabagus ownos viņus arī slāna nonstopā, bet vismaz pa komandām nemētās... Nu tas nav normāli ja man 5 reizes ir jāmaina komanda, vienas mapes laikā..

Iedod man demo, kur Tevi ir pārmetis 5 reizes? Pārsvarā mētā tos, kuri ir augšgalā,i to, vairāk par divām reizēm,es neatceros, kad būtu bijis..

Otrkārt, neviens,neko šeit nedarīs,tāpēc ieteikumi ir bezjēdzīgi.

Link to comment
Share on other sites

Piekriitu Piilei, ja buus team change x15min, buus raudaashana, jo labie speletaaji salasiisies vienaa tiimaa un ownos paarejos, jo kaa jau forest saka, tie kuri ir augshgalaa tiek parmest lai komandas izliidzinaatos, un buutu patikamaaak spelet.

Personiigi es, kad piejoinojos, pirms eju kadaa teamaa, nospiezhu tab paskatos kura komanda zaudee, un eju pie zaudetaajiem, man no taa ranka ne silts ne auksts, galvenais paliidzeet nuubikiem :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iedod man demo, kur Tevi ir pārmetis 5 reizes? Pārsvarā mētā tos, kuri ir augšgalā,i to, vairāk par divām reizēm,es neatceros, kad būtu bijis..

Otrkārt, neviens,neko šeit nedarīs,tāpēc ieteikumi ir bezjēdzīgi.

Seit mani parmet vismaz piecas reizes -http://cookie.gign.lv/css.gign.lv/2014-05-01/20140501-2118-cs_italy.zip

Vienā ziņa jau taisniba ir, ka labakie nolasies viena teama, bet vairak vai mazak tas tapat noetiek kaut tas auto team balancs ir ON. Pašiem adminiem, kas tiesi spele css butu tas jaizdoma vai ir verts vai nav vinu nemt nost un likt to 15 minusu variantu. Stulbakais jau ir tas ka mazie nepilngadigie toch varetu raudat!

Link to comment
Share on other sites

Nu un ko mēs tagad domāsim par mazajiem un nepilngadīgajiem, tāds ir viņu liktenis raudāt...

Bet es saku, ka lielā mērē spēles rezultātu izšķir tieši mapes īpatnības, nevis gameru Skils, un pubā tas ir gandrži 100%, splgts piemērs acteks.... Un es uzskatu ka tas 15 minūšu čange būtu reāla vieta kad vilks būtu parijis un kaza vel pienu dotu :D

Savādāk šitais futbols, nu tas ir vienkāŗsi par traku.. Ne tu jau spēles sākumā normāli komandu vari izvēlēties un kad izvēlies vēl tevi pārmet.. manis piedāvātais variants būtu daudz Humānāks un godīgās arī pret lielajiem kaucējiem...:)

Davai veči pamēģinam... Kusaks nevienam tur nenokritīs..

Piekriitu Piilei, ja buus team change x15min, buus raudaashana, jo labie speletaaji salasiisies vienaa tiimaa un ownos paarejos, jo kaa jau forest saka, tie kuri ir augshgalaa tiek parmest lai komandas izliidzinaatos, un buutu patikamaaak spelet.

Personiigi es, kad piejoinojos, pirms eju kadaa teamaa, nospiezhu tab paskatos kura komanda zaudee, un eju pie zaudetaajiem, man no taa ranka ne silts ne auksts, galvenais paliidzeet nuubikiem :D

Nu vot tad uz tādiem spēlētājiem ka tu arī jābalsta vis tas serveris....

Un ja jau Tādā brīnumbērnu serverī ka Batlē šitā štelle strādā tad Gignā tā lieta aizies ka nemetās..

Link to comment
Share on other sites

Vienīgā problēma, ko es saskatu tani 15 minūšu pušu maiņā ir, ka tā puse, kas nospēlēs pirmo pusi labajā kartes pusē pēc tam sarakstīs RTV un vēl daži ierastie RTV fanāti sarakstīs no otras puses un tad beigās tik viena puse dabūs paspēlēt tanī labajā pusē :D

Vispār man liekas vidējais kartes garums tagad serverī ir maksimums kādas 15 minūtes dēļ tiem RTV cilvēkiem. :D

Link to comment
Share on other sites

Vienīgā problēma, ko es saskatu tani 15 minūšu pušu maiņā ir, ka tā puse, kas nospēlēs pirmo pusi labajā kartes pusē pēc tam sarakstīs RTV un vēl daži ierastie RTV fanāti sarakstīs no otras puses un tad beigās tik viena puse dabūs paspēlēt tanī labajā pusē :D

Vispār man liekas vidējais kartes garums tagad serverī ir maksimums kādas 15 minūtes dēļ tiem RTV cilvēkiem. :D

Pacelt vajadzīgos RTV skaitu un problēma atrisināta... vienmēr spēlē būs pāris man līdzīgi sliņķi kuri neierubis ka jāraksta RTV :D

Link to comment
Share on other sites

Es negribu sagraut jūsu cerības, bet css serverim diezvai kāds ieguldīs lielu darbu skriptot tādus pluginus.

Tu būtu sagrāvis cerības,ja šito postu, būtu ierakstījis pirms diviem gadiem. :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nu pēc idejas ir pāris Lietas ko arī varētu izteikt.

Nu Es esmu par Team Swap Pec 15min Un team balance off.

Tomēr Derētu parastajā Map ciklā iemest kadu jaunāku mapi Jo Vip mapes un Citas "Spešul" mapes kuras var tikai admini uzlikt Ja sāktu rotēt ka playeri var savotot tad pirmo nedēļu būtu Boom Un visi spēlētu jaunas mapes, pēctam atpakaļ pie vecajām Un būtu šis nedēļas laikā pieraduši pie Team Swap.

Heil Hitler ('=')/

Link to comment
Share on other sites

Rakstīt te var daudz,ko mēs vēlamies,bet vai vispār ir jēga? Kāds darīs kaut ko lietas labā?

Jēga ir tāda ka vajag un viss... Tā ir vienkārša štelle kas besi vismaz 90% GIGNA Cs narkomānus, un es piedāvāju varjantu, kurš reāli darbojās citos serveros... Un cik zinu tas ir pulgins kurš vienkārši jāuzstāda, tiem kas ņemās ar šiem serveriem tiem tas esot vienkārša lieta...

Galvenais lai paceļ vajadzīgos Rtv priekš mapes nomaiņas :D

nepareiz jautājusm Kāda Jēga? Jautājums ir Vai Gignistu šefi vēlas mūs apmierināt :D

Link to comment
Share on other sites

Rakstīt te var daudz,ko mēs vēlamies,bet vai vispār ir jēga? Kāds darīs kaut ko lietas labā?

Jēga ir tāda ka vajag un viss... Tā ir vienkārša štelle kas besi vismaz 90% GIGNA Cs narkomānus, un es piedāvāju varjantu, kurš reāli darbojās citos serveros... Un cik zinu tas ir pulgins kurš vienkārši jāuzstāda, tiem kas ņemās ar šiem serveriem tiem tas esot vienkārša lieta...

Galvenais lai paceļ vajadzīgos Rtv priekš mapes nomaiņas :D

nepareiz jautājusm Kāda Jēga? Jautājums ir Vai Gignistu šefi vēlas mūs apmierināt :D

Es negribu sagraut jūsu cerības, bet css serverim diezvai kāds ieguldīs lielu darbu skriptot tādus pluginus.

Jūs lasat pirms postojat?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...