Jump to content
GIGN Forum

acc up @ pub


sluT
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

Vēlējos Jums lūgt nelielu "paaugstinājumu".

Vēlētos iegūt xm, cik noprotu tad tas ir "f" burts.

Pamatojums, kāpēc lūdzu šo komandu ir gaužām vienkāršs:

* Brīvdienu rītos ļoti nepieciešama nākošās kartes koriģēšana, lai tauta nemuktu prom, jo ar xvotemap bieži vien nepietiek;

* Tad kad mapes atkārtojas, bet ar xvotemap neizdodas nomainīt karti;

* Un, protams, situācijās(jebkurā dienas laikā), kad vienkārši vajag nomainīt uz populārāku karti, lai tauta savāktos un nebūtu jāspēlē 3x3.

stati: http://stats.gign.lv/cs/player.php?id=757

Gaidīšu Jūsu spriedumu.

BR,

sluT

Link to comment
Share on other sites

ANTI... Ka pieredze liecina, lidz ko cilveks dabuuun xm , vinsh pec laika pazuud no CS, un saak neobjektivi rikoties ar to!xvotemap pilnibaa pietiek , lai varetu glabt situaciju serveriii! Man jau taa taas dd2, nuke,inf , aztec sezh jau aknaaas :) Un pedejaa laikaa jau no riita servers pats salasaas pilns :)

P.s. Sheit pilnigi nekas nav pret sluT, kaa adminu vai cilveku, vnk nepatik ka tagad daliis pa labi pa kreisi xm :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Negribēju neko atbildēt, bet tomēr..

Zinu par ko tieši runā.. ļoti spilgts piemērs ir mūsu "aktīvākais" admins Andr, kurš ieguva xm un pazuda ar galiem.. neliekam visus vienā maisā..

Kā jau iepriekš teicu, ka ir nepieciešama revīzija.. Ja ne noņemt vispār acc kā tādu, tad vismaz paņemt šķēres un mazliet apgraizīt burtus, kuri nav tos pelnījuši.. Bet tas tikai mans uzskats :shhh:

p.s. Anyway, viedoklis paliek viedoklis un es to pieņemu.

Link to comment
Share on other sites

Nekur viņš nav pazudis, CS:GO vien spēlē.

Lai man kā negribētos atbildēt uz katru postu, bet neko nevar darīt..

Nu tad lūdzu pastāsti, kāda jēga ir pub'am no Andr, ja viņš spēlē CS:GO? Kāda velna pēc viņš prasīja xm un nākoša dienā pēc iegūšanas uzreiz pazuda no pub?

Link to comment
Share on other sites

Ko jūs ta kā mazas meitenes. Ko jūs pisaties gar vadiem. Tāda sajūta, ka xm ir uz skaitu. Ja, attiecīgā persona ir piemerota nest šādu "nastu", tad, kur problēmas? Un tas, ja, viņš pazūd vai nepazūd jums te nav jāanalizē. Kādam ir radušās problēmas no tā, ka Andr ir xm un viņš nav bijis serverī - ne-e.

Ja kādam no jums skauž vai drosmes par maz, lai prasītu, tad tā arī pasaki.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...