Jump to content
GIGN Forum

EMS One 2014


Recommended Posts

Ja man nebuutu dziives, es arii noteikti dabuutu dropu, jo tur ir jaaskatas visu laiku lai tas 1% gadiitos kad izkriit kaste. :)

Teorētiski, ja tevi interesē tikai dabūt kastīti un tu nevēlies sekot līdzi spēlēm jo tev tās neinteresē / nav laika, tu vari ieslēgt strīmu, izslēgt skaņu un pat uzlikt "Mobile" kvalitāti lai nepatērētu itin nekādus datora resursus, nav nemaz tik sarežģīti, vaine? :)

Link to comment
Share on other sites

Teorētiski, ja tevi interesē tikai dabūt kastīti un tu nevēlies sekot līdzi spēlēm jo tev tās neinteresē / nav laika, tu vari ieslēgt strīmu, izslēgt skaņu un pat uzlikt "Mobile" kvalitāti lai nepatērētu itin nekādus datora resursus, nav nemaz tik sarežģīti, vaine? :)

Nav gan, sobriid taa jau daru :)

Link to comment
Share on other sites

kadas domas par riitdienas, tas ir, jau shodienas, speleem ?

Edited by uyinaators
Link to comment
Share on other sites

Reāli spēli noraka tie 2 defusi.. bez kita vēl viens.. manuprāt, pakāsa tikai dēļ tiem 2 roundiem vai pat viena.. nebūtu atdevuši tos roundus, naudas būtu vairāk, otriem mazāk.. nu būtu visādi.

būs grūti tiem abiem ar to sadzīvot..

Link to comment
Share on other sites

Labi ka ne to labāko ieroču paku izmetu uz Fnatic, jo bija sajūta ka šitais match būs 50/50. Bet biju domājis ka Fnatic būs kreitni stiprāki train mapē. Jo cik zinu, viņi visu laiku stratoja trainu.... Bet nu lab, tagad jācec ka NiP nepazaudēs manus atlikušos sūda ieročus :DD

PS. Slāpekli, tu varbūt atsāksi spēlēt CS:GO?

Edited by Print`Screen
Link to comment
Share on other sites

Fnatic 1:2 LGB (best of 3) , ļoti tuva spēle, bija interesanti skatīties.. gribēju likt uz Fnatic, bet galu galā mantiņās paturēju sev jo nevēlējos šoreiz riskēt, jo zināju ka spēle tiešām būs tuva, ņemot vērā cik labi LGB pēdējā laikā spēlēja.

NiP 2:0 Dignitas (best of 3).. NaIps dikti labi spēlē, ir saņēmušies čaļi, malači. Tāds rezūltāts arī bija gaidāms.

Virtus Pro 2:1 LGB.. arī neliku neko virsū, kaut gan zināju ka Virtus paņems, bet LGB arī ļoti labi bija nospēlējuši pēdējos mačus tādēļ neliku, nebija arī labs value. LGB forši nospēlēja mirāžu, bet varēja just Virtus pārsvaru.. pēdēja mape - Train arī interesanta un saspringta, tas kā LGB zaudēja otro raundu pēc pirmā pistoļu raunda vinnēta, noraka sev geimu.

-------------------------------------------------------

Rīt

NiP vs Virtus. Pro - spēle manuprāt būs ļoti interesanta. Ninjas in Pyjamas spēlē ļoti labi, ir saņēmušies un daudz gatavojušies, pelnījuši uzvarēt, viņiem arī "fanoju" līdzi. No otras puses, Virtus. Pro ir ļoti stipri un fanu favorite, nedz no kurienes iznākuši virtus, aizņēma viņiem kādu laiciņu pieslēgties, bet man ļoti patīk viņu 1.6 spēles stils un neparedzamība, neredzēti strati ko nebaidās izmantot. Ceru ka NiP paņems, bet spēle būs ļoti tuva, ceru ka viss izšķirsies trešajā.

-----------------------------------------------------

n0thing riktīgi foršs čalis, Complexity ļoti labi nospēlēja pret NiP. Man patika kā viņš kastoja spēli.

-------------------------------------------------------

Izskatās ka Virtus Pro ir iesviluši... redzēsim

------------------------------------------------------

Arī atvainojos par balvām kuras topikā biju sajaucis.

1.vieta - $100,000

2.vieta - $50,000

3-4. vieta - $22,000

5-8. vieta - $10,000

9-16. vieta - $2,000

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

I'm newby in this shit, bet gribētos saprasti pašu sakni.

sekojoši jautājumi uz kuriem es gribētu dabut atbildes:

1. vai es savu TF2 inventory varu treidot pret CS:GO itemiem

2. ja es varu tad kas to manā vietā izdarīs ? :)

Easy as shit

but I dont get it.

Link to comment
Share on other sites

I'm newby in this shit, bet gribētos saprasti pašu sakni.

sekojoši jautājumi uz kuriem es gribētu dabut atbildes:

1. vai es savu TF2 inventory varu treidot pret CS:GO itemiem

2. ja es varu tad kas to manā vietā izdarīs ? :)

Easy as shit

but I dont get it.

1. Jā

2. Do šurp procentu un uz priekšu. heh

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...