Jump to content
GIGN Forum

EMS One 2014


Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=_MB4BUXDp7Y

Man nepatīk HellRaisers attieksme, bet džeki drošvien vienkārši bija excited, kurš gan nebūtu?

Tieši tā. one of the best teams is out.

Tie kuri pēdējos mēnešus nav sekojuši CS:GO Competetive scene, Titan ir tas pats VeryGames... NiP rival's

Atieksme viņiem ir ok ! Bet ir izņēmumi ka piemēram šī persona - ua.gif Emil "kucher" Akhundov un netikai ir arī citi kuriem intiliģence ir = ar 0 , kā piemēram šis kards ua.gif Arseny "ceh9" Trynozhenko kurš tālajā 1.6 cs izcēlās - te var redzēt video - http://www.youtube.com/watch?v=oX33tFe-258 - to ķēmošanos var redzēt no 1:50 līdz 1:56, un tādu cilvēku pasaulē netrūkst kuri ar muti ir lieli , bet kad kaut kas jādara tad zemāki par zemi pārvēršās.

Link to comment
Share on other sites

Nu parasti spēles laikā izkrīt ~700 dropi. Kā kurā spēlē. Nu cik no redzes atmiņas atceros. Parasti rādās strīmā labajā pusē, augšā cik dropi bijuši spēles laikā

Un kā trešo mapi izvēlas DUST 3 :xd3:

Edited by gvaido
Link to comment
Share on other sites

Kjipa skaties ielogojies (un protams connetejies ari steamID) twitch Tv un tad tev pekshi inventory paradas drops? resektivi kur var redzet ka tev ir drops! Skatitaji 33k - kads % ka tev izkritis? :D

Tieši tā, ja tu spēli skaties ar savu TwitchTv kontu kuram es "pielinkojis" savu steam profilu, vai arī caur GOTV, tev ir iespēja dabūt kastīti.. ja skatīsies uz abiem tad iespēja dabūt nepalielināsies. Vai tad "% iespēja" nav pašsaprotama, ja maču teiksim skatās 100,000 cilvēki un izkrīt 1000 kastes, ko uzrāda labajā pusē, tad iespēja dabūt ir %1.. skaties visas spēles un gan jau, gan jau.

Ja tev paveiksies un dabūsi Souvenir kastīti, tev viņa pavisam vienkārši parādīsies Steam Inventorijā, arī ja ieiesi CSGO, redzēsi.. man šķiet steam arī atsūta paziņojumu ja saņem jaunu itemu inventorijā

Edited by JEYRAZZ
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...