Jump to content
GIGN Forum

trademark
 Share

Recommended Posts

2:13 - dzirdēt varēja, bet nu hujariš caur sienu tā, it kā tās tur nemaz nebūtu

10:20 - vai nu vienkārši sāka na haļavu šaut, vai arī ahujennijs prefs. Bet vairāk izskatās pēc prefa.

13:28 - atkal jibašim cauri sienai. Piekrītu, pirms tam tu viņu redzēji, bet pa to laiku kamēr nogāji lejā, viņš varēja būt da jebkur. Bet nē, tu jau cauri sienai šauj tieši virsū.

14:12 - atkal prefs, vai arī haļava? Vairāk jau domāju ka prefs, jo nu pārāk aizdomīgi. Šauj tikai tad, kad tiešām pretinieks tur ir.

14:30 - Nu neticu ka tā vienkārši zināji, ka nu toč viņš skries, un atkal jau šauj caur sienu tieši virsū.

No 14:30 - 14:53 vispār interesanti paskatīties

15:00 - Vnk tupa skaties cauri sienai. Un nedirs ka telafons zvana vai vēl kkas.

Vantuzi, tavu viedokli neviens neprasa. Un tas arī nevienam neinteresē.

Edit:

Maddn, pārmet lūdzu uz sūdzību sadaļo šito. Cilvēki vēl joprojām nav iemācījušies, kura ir pareizā sadaļa priekš sūdzībām.

Edited by BullsEyE*
Link to comment
Share on other sites

uz vakara pusi, mēģināšu noskatīties..

Principā vienkārši žurko mājā un klausās kur,kas ies..

kad šauj caur sienām, apmēram jau var zināt, kur tas pretinieks ir.

Edited by ForesT
Link to comment
Share on other sites

uz vakara pusi, mēģināšu noskatīties..

Principā vienkārši žurko mājā un klausās kur,kas ies..

kad šauj caur sienām, apmēram jau var zināt, kur tas pretinieks ir.

Tieši tā, apmēram! Ne jau tik precīzi, kā viņš zin. Un momenti garājā.... arī varēja dzirdēt? Diez vai

Link to comment
Share on other sites

Neesmu skatijies tavu reportu.

Zinu! Tas ta visparēji! Vienkārši, kad gāja tas tracis par mani un acc un beigas banu dabūju, tad Maddn skatijās to reportu un neko ķipa neredzēja, bet lūk pec mazāk kā mēneša Tu esi viņu nobanojis!

Ir vēlviens tāds kadrs uz ko palūkšu pieverst uzmanību kad esi serverī - BambuSS ex vantuzis.(registretajs profils gign.lv) viņš kautkad pats pateica, ka 12 gadu laika neesot pieķerts pie čitosanas un teica, kadēļ lai tas notiktu tgt! ķipa caur puķem teica! Un pārak bieži ir wh momenti, runaju tieši par to ka caur durvim hedaas mauc!

Edited by Temdems
Link to comment
Share on other sites

trademark iesaku vnk NOPIRKT unban, jo izskatās, ka tieši to viņi cenšās panākt, jo kad ir jaatzīst savas kļūdas un jāliek unban, tad neviens nereaģē - saku no pieredzes! Tāds admins, kā bullseye*, nav sasniedzis tādu spēlēšanas līmeni, lai vispār varētu spriest k-ko par čītiem!

P.S. Un Tu Temdem, ar savu ti*** viedokli beidz piespamot forumu. Par Tavu komentāru, attiecībā uz manīm, vispār neizteikšos :D

Link to comment
Share on other sites

trademark iesaku vnk NOPIRKT unban, jo izskatās, ka tieši to viņi cenšās panākt, jo kad ir jaatzīst savas kļūdas un jāliek unban, tad neviens nereaģē - saku no pieredzes! Tāds admins, kā bullseye*, nav sasniedzis tādu spēlēšanas līmeni, lai vispār varētu spriest k-ko par čītiem!

P.S. Un Tu Temdem, ar savu ti*** viedokli beidz piespamot forumu. Par Tavu komentāru, attiecībā uz manīm, vispār neizteikšos :D

Kā teiksi priekšniek!

Edited by Temdems
Link to comment
Share on other sites

trademark iesaku vnk NOPIRKT unban, jo izskatās, ka tieši to viņi cenšās panākt, jo kad ir jaatzīst savas kļūdas un jāliek unban, tad neviens nereaģē - saku no pieredzes! Tāds admins, kā bullseye*, nav sasniedzis tādu spēlēšanas līmeni, lai vispār varētu spriest k-ko par čītiem!

P.S. Un Tu Temdem, ar savu ti*** viedokli beidz piespamot forumu. Par Tavu komentāru, attiecībā uz manīm, vispār neizteikšos :D

Tev līdz manam līmenim vēl jāaug, dēls. Un man nav problēma noņemt banu, ja vairāki būs par to, ka tur nav nekā.

Edited by BullsEyE*
Link to comment
Share on other sites

Bana ID: 8836

transp.gifAdministrators: ADSKIYMASHIN-

transp.gifServeris*: cs.gign.lv

transp.gifNobanotā vārds: Mrs.Liberman

transp.gifNobanotā ip: 77.93.21.230

transp.gifNobanotais SteamID: VALVE_0:0:1732183658

(no-steam generated ID)

transp.gifIemesls: wh

transp.gifUzlikšanas laiks: 18.02.2014 19:53

pirms 15 dienām 1 stundas 9 minūtēm

transp.gifTermiņš: nekad

transp.gifBana statuss: aktīvs

aizsūtīju sms jau kā 20 min atpakaļ un nekas nemainās!

Link to comment
Share on other sites

Chalji, jums jaatrod ir draudzene. Man nav citu ko teikt !

CS / CSS jums smadzenes un dzirdi ir sabojajis.

Jus balstaties uz tiri mulkigiem pamatojumiem un JOPROJAM IR TADA LIETA - IESPEJAMIBA 50 / 50 !

Link to comment
Share on other sites

Chalji, jums jaatrod ir draudzene. Man nav citu ko teikt !

CS / CSS jums smadzenes un dzirdi ir sabojajis.

Jus balstaties uz tiri mulkigiem pamatojumiem un JOPROJAM IR TADA LIETA - IESPEJAMIBA 50 / 50 !

Tā tava īdēšana par 50/50 momentiem bez demo skatīšanās ir tīrs pizģets. Katrā topikā, kur ir kāds banotais izskatās ka tev kāds būtu skajpā uzrakstījis, lai tu ieej un pasaki ka varētu būt, ka nav wh. Ja turpināsi tukši stumt mēslu bez demo skatīšanās, tad neskatoties uz tavu GA grupu dabūsi atvaļinājumu.

kas attiecas uz demo, wh tur nesaskatijus spēlē uz skaņu un mēģina prefirot uz skaņu - dažreiz sanāk, bet lielākoties nē. Banu es noņemtu, bet par cik cilvēks nav pratis ielikt normālu sūdzibu ar pilnu tekstu no konsules, kas satur banid, tad to nevaru, jo man nav regnicks css`a pagarināts. Kad ieliks banid - noņemšu.

Link to comment
Share on other sites

Tā tava īdēšana par 50/50 momentiem bez demo skatīšanās ir tīrs pizģets. Katrā topikā, kur ir kāds banotais izskatās ka tev kāds būtu skajpā uzrakstījis, lai tu ieej un pasaki ka varētu būt, ka nav wh. Ja turpināsi tukši stumt mēslu bez demo skatīšanās, tad neskatoties uz tavu GA grupu dabūsi atvaļinājumu.

kas attiecas uz demo, wh tur nesaskatijus spēlē uz skaņu un mēģina prefirot uz skaņu - dažreiz sanāk, bet lielākoties nē. Banu es noņemtu, bet par cik cilvēks nav pratis ielikt normālu sūdzibu ar pilnu tekstu no konsules, kas satur banid, tad to nevaru, jo man nav regnicks css`a pagarināts. Kad ieliks banid - noņemšu.

Ko vajag ielikt? es vienkārši nesaprotu neko.. :(

Kicked :"wh, tev ir bans #8836! Ej uz http://www.gign.lv/ban/8836 lai nonjemtu! Vairak info konsolee!"

To man rāda spēlē! :(

Link to comment
Share on other sites

Tā tava īdēšana par 50/50 momentiem bez demo skatīšanās ir tīrs pizģets. Katrā topikā, kur ir kāds banotais izskatās ka tev kāds būtu skajpā uzrakstījis, lai tu ieej un pasaki ka varētu būt, ka nav wh. Ja turpināsi tukši stumt mēslu bez demo skatīšanās, tad neskatoties uz tavu GA grupu dabūsi atvaļinājumu.

1kart - neviens man nav neko ludzis;

2kart - es tikai otro reizi ko tadu iepostoju;

3kart - NEPAMATOTAS SUDZIBAS PEDEJA LAIKA IR LOTI DAUDZ. Varu pat galvu likt kjila, ka puse no "PATIESAJIEM" baniem ir nepatiesi ! PEACE !

4kart - njem nost ja Tev kaut kas trauce, es tikai izteicu savu viedokli. Laikam jau ja esi GA, tad nedrikst neko teikt preti adminam. Nice

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...