Jump to content
GIGN Forum

Black Bullet* PUB


Recommended Posts

  • Vecums; 21.
  • Nodarbošanās; apmēram pirms mēneša mani izslēdza no skolas par plaģiātismu un nu ,laiks man ir atliku likam. Un straadaju visvisādus darbus.
  • Pieredze CS/CSS/TF2;visu mūžu esmu spēlējis 1.6 ka jau visi ar pauzēm. Spēlēju cs jau daudzus gadus,esmu bijis Admins dažādos serveros( maziņie) ,bet nekas ievērības cienīgs.
  • Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks pieškirtas tiesības uz kāda no GIGN serveriem?
  • 1.varu palīdzēt ,protams, ar negodīgiem spēlētajiem
  • 2.uzskatu,ka spēlēju pietiekami labi un mans mērķis būtu pacelt gign serveri vecajos augstumos ,kad šeit spēlēja labākie no labākajiem un meģinaat izkikot dažādus ''interesantus'' spēlētājus.

  • Laiki, kuros tu spēlē GIGN serveros;
  • 1.Spēlēju daudz un visdažādākos laikos, bet naktīs parasti palieku pēdejais( vai viens no..)
  • Linki uz spēlētaju statos; http://stats.gign.lv/cs/player.php?id=39633
  • OBLIGĀTI - Reģistrētais niks vēlamajā serverī. Ir

P.s Zinu daudzi tūlīt kliegs-neesi neko nospēlējis,neesi neko postojis ,neesi šeit ilgu laiku

Uz ko es varu atbildē priekšlaicīgi 1. Spēlēju daudz un kvalitatīvi,bet situācija ar adminiem mani spiež lūgt šo atbildību

2.ar šeit esošo informāciju iepazīstos katru dienu,bet neredzu jēgu postot dažādus liekus postus ja neesi admins ,manuprāt,īsti manu viedokli šeit neviens negaida.

3. šeit varu iekopēt 1. ,bet vel papildinot esmu parlasijis un iepazinies ar visiem postiem par adminu klatbutni serveros un ir tikai daži kas spēlē ikdiena un serverim ir biezi vien ir nepieciešams atjaunot kartību.

un vel neliela atkāpe - neprasu neko daudz varbūt tikai kick un votemap,lai iepazītos ar mani un es ar jums.

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Mazliet izplūdīšu..

Serverī pirmo reizi manīts: 2014-02-15

Reģistrētjies: Member Since Yesterday(24.02.)

Nodarbošānas: Izslēgts no skolas par plaģiātismu? Nebūs pirmā un ne pēdējā reize, kad nodarbojies ar negodīgu praksi..

  • 2.uzskatu,ka spēlēju pietiekami labi un mans mērķis būtu pacelt gign serveri vecajos augstumos ,kad šeit spēlēja labākie no labākajiem un meģinaat izkikot dažādus ''interesantus'' spēlētājus.

Iegūsi xkick un mējģināsi kikot daždus spēlētājus? Seriously? :slap:

Liels un trekns ANTI!

p.s. Kā arī aicināšu visus adminus, kas spēlē pub serverī, pievērst šim indivīdam lielāku uzmanību, kad atrodas serverī. vienu brīdi viņs ir bots, citā brīdi jau meistars.. nav izdevies pieķert šo, bet sajūtas līmenī šamējais nodarbojas ar netīrām lietām.. bet šīs, protams, ir manas personīgās domas!

Edited by sluT
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

p.s. Kā arī aicināšu visus adminus, kas spēlē pub serverī, pievērst šim indivīdam lielāku uzmanību, kad atrodas serverī. vienu brīdi viņs ir bots, citā brīdi jau meistars.. nav izdevies pieķert šo, bet sajūtas līmenī šamējais nodarbojas ar netīrām lietām.. bet šīs, protams, ir manas personīgās domas!

Varēji jau skaļi neteikt! Tgd būs viņš uzmanīgs. Es jau demo materiālus vācu, tik neesmu piesēdies un caurskatījis.

P.s. sorry ne pa čeksi

P.s.s. esmu jau viņu reportēju kā [] spēlētāju, bet tās dienas demo nebija pieejams. :(

Edited by 3giilz
Link to comment
Share on other sites

Anti

1. nesen, kad biju pubā man šis indivīds likās aizdomīgs (aizdomas par wh)

2. First Seen

2014-02-15 00:47:12 ... nopietni?! ar

Online Time

43:22:08 ....tu laikam joko

:D

3. Visi tagad lasa šo uz GO! pēc acc

Viss ir tavās rokās, pierādi sevi un kļūsti par adminu, varēsi palīdzēt viņus iznīcināt, nevis tikai čīkstēt..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...