Jump to content
GIGN Forum

CS:GO Lounge


Pauly
 Share

Recommended Posts

es tiešām šaubos, ka viņam būs interese uzvārīt 50 centus, ja cilā ārā asiimov āpjus

Var uzstādīt minimālo betošanas limitu.

EDIT: Francija vs Polija - ez for francija? Please, senpai approve.

Edited by shazy.
Link to comment
Share on other sites

Sveiki! Man te radusies problēma. Kad uzlieku betu uz kādas komandas, es tieku savienots ar botu, bet pēc kāda laika mans bets un bots pazūd. Ir kāds risinājums tam?

P.S. Jau mēģināju mainīt Steam trade URL un adblock arī nav ieslēgts.

P.S.S. Problēma tika atrisināta!

Edited by Hype`
Link to comment
Share on other sites

Ja sodien nebuutu noguleets liidz 7, tad buutu licis likmi gan uz (reason) vs. mouz, gan arii (planetkey) vs. reason.

Es domaaaju ka mouz shoreiz uzvarees planetkey, bet liksu uz viniem tikai ja koefs buus zem 55 un tad kad zinaasim mapes. Jaaskataas arii kaa mouz nospeelees pret ATN.

Titan vakar speeleeja loti slikti, respektiivi Digitas vinjus burtiski izdraaza.. Vinjiem ir petiekoshi labas izredzes panemt arii VP, koefs manupraat ap 45-55.

Link to comment
Share on other sites

блядь, kāda jēga padomiem, ja to autoriem čura raustās, lai pastāvētu par to, respektīvi, apliecināt ar savu mantu, ka tas padoms ir kaut kā vērts. Tik daudz jau varēja pateikt, ka x4 avikus uz Dignitām liek, bet nē, labāk ir kaut kādus hrenovus procentiņus iepostot. Nekas cits neatliek domāt, ka cilvēciņam skauž, ka kādam bez viņa veicas. Tas arī viss.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...