Jump to content
GIGN Forum

CS:GO Lounge


Pauly
 Share

Recommended Posts

Lai liktu uz Neophyte tur vajadzēja nervus. Viņiem galvenais tašila nespēlēja. Izi win. Dabūju 40$. Tagad uz Property vs ESC inferno ir esc sliktākā mape, kur property ņem virsroku. Ja izies tā tad all in uz latviešiem, cuz why not.

Edited by Manzijs
Link to comment
Share on other sites

Lai liktu uz Neophyte tur vajadzēja nervus. Viņiem galvenais tašila nespēlēja. Izi win. Dabūju 40$. Tagad uz Property vs ESC inferno ir esc sliktākā mape, kur property ņem virsroku. Ja izies tā tad all in uz latviešiem, cuz why not.

un uz otro maču varētu uz esc uzlikt, jo nuke viņiem iet.

prieks redzēt latviešus, tiešām. es tā palasīju infu, cik saprotu tad byali mix esot noreportojis ESL preliden par haxiem un kas tur, vai arī es nesaprotu krievu valodu pietiekami labi?

es domāju, ka vāciešu uzreipos tāpat ;D

Jaunajā serverī translācijas sistēma GOTV bija atslēgta, bet oficiālajā skillz.LV strīmā tika retranslēts cita poļu spēlētāja strīms, kurš attiecīgi spēlēja pretējā komandā. Pēc dažām minūtēm polis saprata, ka viņa strīmam nav aiztures (delay - laika starpība starp notiekošo serverī un strīmā - 15 sekundes) un sāka apvainot latviešu spēlētājus ghostingā un vēl bonusā, reportēja Aivi

"prelideN" Krastiņu, uzskatot, ka viņš izmanto wallhack'u un aimbot'u.

Edited by brokenz.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

davai burger, liec fotku uz ko liki betus. Man arī skatoties pēc taviem betiem šīs dienas bija veiksmīgas :D:)

http://www.bildites....1wob000t9wv.png

Pirmas 2 jau nospeleju ( TSM vs Orbit ) un ( Dignitas vs Ducks ) uzliku uz abiem upsetiem 30 centus, tiri tapec ka returni butu 8 value... Diemzel nenospeleja.

Talak ESC pret Property. Manuprat ESC ir labaka komanda, bet pedeja laika viniem nav gajis parak labi. Uzliku tomer uz ESC bet neieteiktu nevienam to atkartot.

Titan vs envyus. Bo3 tapeec atkartojumu no pantaremas negaidu, bet ODD butu kautkur 40/60.

Hajv vs Ination, nesen bija tada pati spele un Inaiton panema, taka uzmaucu uz viniem struntus.

Skillz vs Myxmg 50/50 jo myxmg line-up jauns un nestabils, laigan skillz ari vareja but labaks. Ja prelideN ar ak tasiis, tad varetu panemt. Liku uz skillz tiri jo esmu LV!

Manuprat ja jus kautko liekat drosakais butu all-in uz envyus. Upsetus sodien isti negaidu, ja nu vienigi ESC.

Edited by burgerzz
Link to comment
Share on other sites

skatos skillz strīmu, sajūta tāda ka čaļiem nav ne mazākās jausmas kā komentēt, ko komentēt un kapēc komentēt. Viņu castings ir vairāk par teorijām, kā būtu jādara labāk un kuram garāki mati, nekā par pasu spēli.

ūdrim gan grūti saņemties. :D

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...