Jump to content
GIGN Forum

Bans par mēģinajumu iegut acc.


Temdems
 Share

Recommended Posts

Man ir bans, bet tas tika uzlikts nepamatoti

Tev ir 30 dienas, lai pierādītu savu nevainību, izveidojot sūdzību, kura satur tekstu no konsoles ar bana informāciju kā arī ar linku uz demo failu ar konkrēto brīdi, kur norāvi banu. Demo faili ir pieejami iekš demo failu arhīva un parādās pēc kartes nomaiņas, kuras laikā tika saņemts bans. Lūgums norādīt precīzu raundu, kurā tiki nobanots, lai atvieglotu adminiem dzīvi...

Ja 30 dienu laikā netiek iesniegta sūdzība, tad bans tiek uzskatīts par pamatotu! Šajā gadījumā neatkarīgi no situācijas uz tevi tiek attiecināts šīs sadaļas trešais punkts.

Link to comment
Share on other sites

+-[Checking access]----------------------------------------------

| Temdems: OK. Your access -

Temdems connected from Latvia, ip: 85.254.62.229

Temdems connected

+-[Access denied]----------------------------------------------

| BAN ID: 8573

| ADMIN: maddn

| BANNED NAME: 85.254.62.229

| BANNED IP: 85.254.62.229

| REASON: office_wh_demo_foruma

| TIME SET: 2014-02-11 18:35:56 (4 hours 58 minutes ago)

| EXPIRE: Never

| More info: http://www.gign.lv/ban/8573

Disconnect: Kicked by Console : PERMANENTLY BANNED! Reason: office_wh_demo_foruma!

Man ir bans, bet tas tika uzlikts nepamatoti

Tev ir 30 dienas, lai pierādītu savu nevainību, izveidojot sūdzību, kura satur tekstu no konsoles ar bana informāciju kā arī ar linku uz demo failu ar konkrēto brīdi, kur norāvi banu. Demo faili ir pieejami iekš demo failu arhīva un parādās pēc kartes nomaiņas, kuras laikā tika saņemts bans. Lūgums norādīt precīzu raundu, kurā tiki nobanots, lai atvieglotu adminiem dzīvi...

Ja 30 dienu laikā netiek iesniegta sūdzība, tad bans tiek uzskatīts par pamatotu! Šajā gadījumā neatkarīgi no situācijas uz tevi tiek attiecināts šīs sadaļas trešais punkts.

Darīts.

Edited by Temdems
Link to comment
Share on other sites

Visiem, kas vēl nav redzējuši demo. Sāka reidžot, jo domāja ka thugam ir wh. (Izslēdzam voice_enable, lai ausis neasiņotu)

Sadalot demo pa daļām starp viņa disconnectiem, tad ievērosiet ka spēles līmenis ir nožēlojams, bet pēc connect`a 9-10 minūtē līdz nakamajam disconnect`am seko brīnuma lietas.

Tur kaut kādi trīs roundi sanāk or so, principā daudz laika neaizņems. Tur tie momenti, ļoti labi sasumēsies kopā. Starpcitu, demo atradu, jo viņš pats bija reportojis divus cheaterus, kuri izrādījās tīri un sāku pievērst uzmanību viņa spēlei pēc "man nav wh un aims, iemācies spēlēt"

Link to comment
Share on other sites

Pat demo ir redzams, ka spiid kāja!

wtf slapekli!

un tur ik palaikam kads sēz un man ir gadijies kad nepaskatos tad kads vnk atstaj paris lodes mugura un es ded!

Tik tiešām jus esat sazvērējušies pret mani vai ka?

Cilveks vairs nevar izteikt ko domā skali, tiek atnemta varda brīviba, kur tas redzets! 21.gadsimts veci! Nu vairs mutes tik viegli nevar aizbast, ka padomju laikos!

Nav tur nekads wh un viss!

Ludzu, kadu, kompitentāku adminu izskatit demo, nevis maddn un slāpekli!

abi ir savstarpeji pazistami gan dzive gan te un arii perina kautkadu sazveristibu pret mani!

esmu gatavs aizsutit pa savu naudu pc uz analizem, protams ja tas vispar ir iespejams!

Edited by Temdems
Link to comment
Share on other sites

Man visslabāk patika moments uz 46000tick :D

Kā jau teicu riebjas šie allstari jaunie kuri agrāk nezināja kurā pusē jāliek c4 bet tagad spēlē kā dievi serverī.

Anyway domāju šajā demo momentu pietiek..

chali ir 2 iespejas ! pa kreisi vai pa labi, iespeja trapit ir 50%.

Link to comment
Share on other sites

chali ir 2 iespejas ! pa kreisi vai pa labi, iespeja trapit ir 50%.

par ko tu runā? kādas divas iespējas? Vai nu viņš pārbauda ,vai ir aiz tās kastes,vai nepārbauda un izlec laukā pa logu..

Viņš skrien, paskatās uz kastēm, izlec ārā un sāk tēmēt,tur nebija skaņas.

Otrs moments par tiem flešiem,kad šāva freefragu.

Man prasītos vēl momenti,lai liktu banu,bet tā kā viņu nav, tad es neesmu īsti pārliecināts.

Edit: to kāju neredzēju,negribu vēlreiz skatīties demo,laikam man nav ērgļa acs. :(

Edited by ForesT
Link to comment
Share on other sites

Es noskatījos to demo ar r_drawothermodels 2 normālā ātrumā, un pēc tam bez drawothermodels ar 75% ātrumu. (gribēju nočekot prefire pie šķirbām, bet nebija, tikai ļoti laba reakcija).

Par to logu, Temdemam taisnība, lecot ārā kāju redzēt varēja. Ja to spotu iet pārbaudīt, tad parasti arī aiziet līdz tam stūrim. + tā kāja tur knapi rēgojas, ērgļa acs gan jau pamanīt var.

Vienīgais, kas likās aizdomīgi - tad, kad garažā bija CT, viņš skatījās pa to šķirbu un gaidīja fragus, bet kad nebija - flash un uzreiz ārā.

Link to comment
Share on other sites

nene, tur kur 180 uztaisa un caur logu izlec, tas man nesevišķi.

Noskataties roundu iepriekš, vai nākamo.

sākam skatīties ar 9:40 kur uztaisa divus mīnusus caur mazo lodziņu garāžā.

9:57 čalis aizskrien aiz zilā konteinera, bet viņš šauj pa viņu jo domā, ka ir priekšā vot šo es domāju, noskataties ar drawothermodels_2 un bez, sapratīsiet, ka viņam tur nevaidzētu šaut. Tas ir tāpat kā prefirot kādu vietu, kur drīz kāds nāks ārā. Protams, var būt vienkārši nerealā sakritība, ka viņš tieši tad izdomāja šaut, bet saliekot visu kopā man tā nešķiet, lūdzu noskaties tieši šo momentu ar un bez othermodels, paldies.

Link to comment
Share on other sites

Tas raunds, ko maddn minēja bija more or less haļava ar domu lecot paskatīties vai tur kāds nav. Un bija - es tur redzēju CT.

Man vairāk samulsināja pēdējie pāris raundi kartē, kad rushojot uz CTs bāzi tu neskaties vietās, kur parasti skatījies, bet caur sienu lecienā jau tēmēji tur, kur bija pretinieks. Manuprāt, wh ir bijis, bans jāatstāj.

Par pārējo demo vairs nav jēgas diskutēt, jo pa vidam bijušas daudz dažādas situācijas, gan uz haļavu norakstāmas, gan skaņu/radaru un veselo saprātu. Bet beigas, manuprāt parāda wh.

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Nenāktu man miegs. Tad es te padiskutetu, bet tākā nāk, uzsitīsim klačiņu rīt!

un yeah 2009 gada Ford Focus ir mana ipašuma. nigga!

Man nav čitu, nedalec? izturēt nevar šito sviestu! Labunakti!

vov vov vov... izvizināsi? fāāāk, tik forša tačka Tev i.. es a gribu sev mašīnu :(

Link to comment
Share on other sites

viņš leišos pirka, tākā viņš vēl nezin, ka pus mašīna ir 2009 ford focus, bet otra puse ir piemetināta no jau nošķelta veca fokusa.

:D Puse mašinas:D , vecīt mašina ir tikko no Francijas, jau izgaju apskati nokartoju octa piereģistreju un jau lidoju... :D

Protams, ka izvizināsu varesim piereizes savakt visus musu draugus te no gign un aizbraukt uz akvoparku izpriecāties!

Maddn, Tu nu gan esi izglītots visas iespējamajas jomās, varbut arī esi sexa dievs un ka tik neesi kautkada veida jaunais Mocarts tik uz klaviatūras!

Kapēc Tu nevari beikt mētāties ar apvainojumiem? ir jau apnicis klausīties suņu riešanā!

Edited by Temdems
Link to comment
Share on other sites

vov vov vov.. uz cik ta šis spridzeklis iet? fāk, kā es ar gribu braukt.

180 mieriegi ka bitite 2.0 diizelitis pa Liepajs - Ventspils štrāsi!

Pīlit, butu jau piebraucis apsveicinaties, tik nezinaju kur un ka!

Varat noņemt banu gribas ieiet pakapāt uz stundiņu!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...