Jump to content
GIGN Forum

Parunāsim par sievietēm


Nightmares^^
 Share

Recommended Posts

Epix! :DDDDDD

šķīrāmies tikai dēļ tā, ka nesanāca satikties dēļ mana saspringtā grafika. mēnesī biju mājās 2 reizes un tas arī grieza viņai.

A ja tu būtu jūrnieks? Kas tā par veceni? ja nemīl, tad lai iet pa klubiem meklē saldos puišus, kas vizinās x5 un pametīs, kad apniks...

Link to comment
Share on other sites

teica, ka pagaidām nevarot vēl tā dzīvot. es arī piekritu un baigi neiespringu, jo pa tiešām reti parādījos mājās.

bet, lieta tāda, ka arī nesen tikai sagājām kopā. pēc 4 mēneši pašķīrāmies, vai pat 3, neatceros. :D

Link to comment
Share on other sites

kāds ir kādreiz sagājis kopā vēlreiz ar savu bijušo?

neiet runa par nedēļu, bet neesam praktiski runājuši normāli 2 gadus laikam.

yep sagājām atkal kopā, bet pēc nepilna pusgada viss pajuka. Passeger dziesma mani nomierināja - https://www.youtube....h?v=RBumgq5yVrA

P.s. neiesaku ar bijušajām kko atkal veidot, bija - bija, VISS. UN vēl nekādu draudzību! Aizmirsti.

Edited by 3giilz
Link to comment
Share on other sites

haha, es sen biju aizmirsis, bet atkal ieraudzīju un sāku stostīties! :D

tiksi pāri : nobloķē visur dr.lv, facebooka, esi vecis :D

P.s. šodien vilcienā tik skaistu meitēnu redzēju, ak... bija acu kontakts, bet tā arī nevarēju saņemties un pieiet klāt, tgd tā nožēloju :(

Link to comment
Share on other sites

Ak jā, man arī ir jautājums. Vai ticiet attiecību nākotnei, ja salīdzinoši ātri sāciet gulēt kopā?

Domāju atkarīgs no konkrētās situācijas. Te nekas nav zināms, ja vien tas nav "perepihons" uz vienu nakti.

Link to comment
Share on other sites

Ak jā, man arī ir jautājums. Vai ticiet attiecību nākotnei, ja salīdzinoši ātri sāciet gulēt kopā?

Ja čalis grib, tad jā. Meitenēm galvu sapist ir vieglāk kā mums. :D

Pēdējā laikā vispār pat neeju ar tādu domu, ka pēc šīs nakts es gribētu kaut ko vēl vairāk no viņas sagaidīt. :D

Link to comment
Share on other sites

Acu kontakts vairākas reizes! Pat vilciena logu stiklu izmantošana! Oyēēe :D

Moš viņai ir bail, ka tu viņu izsekosi un izvarosi. Kaut gan no otras puses, varbūt tieši uz to viņa un cer...

Link to comment
Share on other sites

Moš viņai ir bail, ka tu viņu izsekosi un izvarosi. Kaut gan no otras puses, varbūt tieši uz to viņa un cer...

Ļaunu gribēt nav slikti. :D

Jautājums. Vai ir bijusi situācija, ka drauga (čoma) meitene (kura pēc izskata Jums simpatizē) izrāda pastiprinātu uzmanību par Jums ? Kā Jūs esat rīkojušies? Lai gan kā draugs no malas redzat, ka meitenei - viņas puisis vairs neinteresē ?

*čoms - nozīmē ļoti labas attiecības draugs

Edited by 3giilz
Link to comment
Share on other sites

bļāā, man ir tāpat. :D esam runājuši vairākas reizes ar čomu. esmu teicis, ka, bļa, vecīt. tava draudzene man sit kanti un kad viņa iedzer, viņa vispār ir jobnutā. Ir līdusi bučoties un sazin ko. Atliktu tik pateikt braucam un viss.

pats labākais, viņš atbild- es zinu vecais.

es nevaru ar tādu domu sadzīvot. :D tas ir pizdec.

Link to comment
Share on other sites

.... viņš atbild- es zinu vecais.

es nevaru ar tādu domu sadzīvot. :D tas ir pizdec.

tad viņam meitene tikai priekš fiziskām attiecībām un nekas vairāk :D

P.s. tad jau tu ar vari atbildēt, tai meitenei, būs draudzīga kompānīja :D

Link to comment
Share on other sites

Es viņai esmu teicis, tici mani! :D Un viņa ļoti labi apzinās visu. Mums ir ļoti interesants gadījums. Vienīgā mierīgā doma, ka nekas nav bijis mūsu starpā.

Lai notiek kkas jūsu strapā un tad arī viss beigsies :D

Edited by 3giilz
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...