Jump to content
GIGN Forum

Nerāda bana ID


Recommended Posts

Kāpēc man ir jāiet spēlēt citur?

klausies, Tu matainais pidar, jūs abi varētu mani šorīt nekaitināt, ka nesanāk pašam, kā tur augstāk minēts, ne? Kārtējais virtuālais zobu sitējs bez prāta.

Tev ir jāiet spēlēt citur, jo Tu esi pārāk iedomīga k**e un vienīgais kurš ir kā no bērnudārza esi Tu, jo Tev redz vajag ieiet cs un parunāties ar draudziņiem, ej to dari skype... Skarbā dzīves patiesībā, nav reāli draugi, jāiet uzmākties cilvēkiem kas spēlē cs.

Edited by Ectasy
Link to comment
Share on other sites

Tava attieksme un paduse smird. Ej ņaudi savā rajonā.

Ectasy, tu esi ar noskūtu pļešku un lielo alu rokā? Izskatās. Uzvelc savas trenūzenes un izej pastaigā, bomzi. Grūts rīts, jo vakar baigi labi lija eiro iekšā? :khehehe:

Edited by Pipito Pjotrs
Link to comment
Share on other sites

Tava attieksme un paduse smird. Ej ņaudi savā rajonā.

Ectasy, tu esi ar noskūtu pļešku un lielo alu rokā? Izskatās. Uzvelc savas trenūzenes un izej pastaigā, bomzi. Grūts rīts, jo vakar baigi labi lija eiro iekšā? :khehehe:

Man dzīvē ir citas lietas par kurām uztraukties, nē, tās nav pohas, jo es diemžēl alkoholu nelietoju, kas Tev noteikti nebūs pieņemami. Kas tad nu? Pārgāji uz ļēvu diršanu? Pirmīt tak mēģināji tēlot inteliģento personu. Ja esi uz pusi tik varonīgs, kā Tavi vārdi tad apliecini to.

Šito sūdu jau sen bija jāslēdz, te tak nekas vairāk par pliku diršanu nebūs.

Edited by Ectasy
Link to comment
Share on other sites

Epix, neesmu nosaucis nevienu adminu par pamuļķi. Ja jau tu tā par sevi uzskati, tad aiziet, kožam.

Daži šeit tie indivīdi ir īpaši, tik pat īpaši cik bērni veģu ciemā.

Ectasy, ej smirdi citur. Pretīgi lasīt.

Nevienam adminam neliku mest man gag. Pilnīgākajā bezsakarā tas tika darīts.

Rubat ciet to būdu.

Edited by Pipito Pjotrs
Link to comment
Share on other sites

Nesprēgā, krupsēkla. Nu tad ņehuj spēlēties ar visādiem hakiem, tas tāpat neuzlabos Tavu spēli, kā neesi mācējis spēlēt tā arī nemācēsi, vsyo. Pret izlietni apsisti varat būt jūs abi kas izmanto cs, lai "diskutētu" savā starpā un traucētu pārējiem.

Šito jau sen vajadzēja aizslēgt.

Pats tu visu laiku lielo mužiku tēlo un man saki, lai es nesprēgāju? Pisies atpakaļ savā jobanajā šķūnī, no kura savu atsisto mūli esi izvilcis. Kā jau teicu - tu kā pilnīgs mentāls kroplis esi ieņēmis vienu domu galvā un tagad dirs man virsū un ar kaut ko jūties krutāks. Jā, tas bija sasodīts uzdirsiens tieši tev. Paskaties, cik daudz tu visu laiku dirs virsū un jūties kā baigi krutais vecis. Es arī varu ko teikt tev pretī, man nav nekādu pienākumu klusēt, kad kaut kāds puspistenis man dirš virsū. Nākošais līmenis jau būs, ka piesolīsi pa galvu, kā īstas šaurās pierītes dara :D

Nospreadu taisīju tikai pašisglītošanās nolūkos, lai labāk izprastu spēles dzini un to cik tas ir sasodīti viegli ievainojams. Tas, ka pēc tam iegāju serverī tāds "netīrs" bija mana vaina un to es saprotu, bet tev tiešām neliek aizdomāties tas fakts, ka visi šitie brēkuļi, kas izmisīgi cenšas kādu pārliecināt, ka man ir WH, tā arī nespēj atrast pierādījumus? Jeb kā jau teicu - tu esi pārāk atsists un nespēj atkāpties no vienas savas domas?

Man tiešām patiktu to visu risināt mierīgā ceļā un arī šo tēmu iesāku pavisam mierīgi, bet ja kāds sāk man personīgi dirst virsū, neviens loģiski domājošs cilvēks nevar no manis pieprasīt, lai es dirsējiem pretī teiktu tikai to cik jauki cilvēciņi viņi ir un ka man žēl viņu mammītes.

Link to comment
Share on other sites

Tu galigi nesaproti domu, cs nav domats komunikaacijai ar draugiem, pazinjam, taa ir spele un mic izmantosana paredzeta sazinjai ar komandu par speleee notiekoso nevis tev vakar bija pohas, vai kaa jums patiik gigns, vai kaadu videokarti vajadzetu pirkt naakamo, lai viss ietu uz max grafiku. Ko tu runaa nomirstot, nevienam neinterese un neviens tevi par to neaiztiks, bet speles laika, kad esi dziivs runaa par speli vai neruna vispar, as simple as that.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Var redzēt, ka nekad neesi bijis pub serverī... Admini ienāk, parunā par kaut kādu random tēmu un nevienam nav pretenzijas, bet kad kādam sūdainam varonim adminam ir poha un nepatīk, ka kāds runā, tad metam mute un drīz jau ar banānu ar iemetīs, jo redz sūdīga tā diena!

Link to comment
Share on other sites

Pats tu visu laiku lielo mužiku tēlo un man saki, lai es nesprēgāju? Pisies atpakaļ savā jobanajā šķūnī, no kura savu atsisto mūli esi izvilcis. Kā jau teicu - tu kā pilnīgs mentāls kroplis esi ieņēmis vienu domu galvā un tagad dirs man virsū un ar kaut ko jūties krutāks. Jā, tas bija sasodīts uzdirsiens tieši tev. Paskaties, cik daudz tu visu laiku dirs virsū un jūties kā baigi krutais vecis. Es arī varu ko teikt tev pretī, man nav nekādu pienākumu klusēt, kad kaut kāds puspistenis man dirš virsū. Nākošais līmenis jau būs, ka piesolīsi pa galvu, kā īstas šaurās pierītes dara :D

Nospreadu taisīju tikai pašisglītošanās nolūkos, lai labāk izprastu spēles dzini un to cik tas ir sasodīti viegli ievainojams. Tas, ka pēc tam iegāju serverī tāds "netīrs" bija mana vaina un to es saprotu, bet tev tiešām neliek aizdomāties tas fakts, ka visi šitie brēkuļi, kas izmisīgi cenšas kādu pārliecināt, ka man ir WH, tā arī nespēj atrast pierādījumus? Jeb kā jau teicu - tu esi pārāk atsists un nespēj atkāpties no vienas savas domas?

Man tiešām patiktu to visu risināt mierīgā ceļā un arī šo tēmu iesāku pavisam mierīgi, bet ja kāds sāk man personīgi dirst virsū, neviens loģiski domājošs cilvēks nevar no manis pieprasīt, lai es dirsējiem pretī teiktu tikai to cik jauki cilvēciņi viņi ir un ka man žēl viņu mammītes.

Šaurā pierīte, pārlasi kārtīgi topiku un paskaties ko uzrakstīja tavs draudziņš aka zobu dauzītājs. :) Un par vārdiem ir reizēm jāmāk atbildēt, vai ne, Klāv Čekster?

Jūs varat nerakstīt tos palagus, te tāpat viss ir skaidrs, ja gribi runāt bezpriģeli izmanto skype, ventrillo u.c programmas.

Edited by Ectasy
Link to comment
Share on other sites

Šaurā pierīte, pārlasi kārtīgi topiku un paskaties ko uzrakstīja tavs draudziņš aka zobu dauzītājs. :) Un par vārdiem ir reizēm jāmāk atbildēt, vai ne, Klāv Čekster?

Par viņa teikto es jau pateicu, ko domāju - neuzskatu, ka to nepatiku vajag izteikt tā lamājoties un nolamājot citus.

Es nerunāju par viņa teikto, es runāju par to, ko tu dirs man virsū. Lasīt nemāki, vai kas ar tevi? Un ko tu domā ar atbildēšanu par vārdiem? Fizisku izrēķināšanos garīgi atpalikušu cilvēku stilā? :D

Link to comment
Share on other sites

Par viņa teikto es jau pateicu, ko domāju - neuzskatu, ka to nepatiku vajag izteikt tā lamājoties un nolamājot citus.

Es nerunāju par viņa teikto, es runāju par to, ko tu dirs man virsū. Lasīt nemāki, vai kas ar tevi? Un ko tu domā ar atbildēšanu par vārdiem? Fizisku izrēķināšanos garīgi atpalikušu cilvēku stilā? :D

Kā redzi, tavs draudziņš to nesaprot, tapēc es viņam šeit atbildu. Es šobrīd runāju par viņa tekstiem ne Tevi. Vienīgais uzdirsiens uz Tavu pusi bija par čītošanu manā pirmajā postā, neciešu tādus. Nē, ar to es domāju, "gaiļu cīņas" inteliģento cilvēku stilā.

Link to comment
Share on other sites

domāju ka te neviens nebūs tik draudzīgs ka dos tev to ban id

Nu tas ja tev vai vēl kādam es nepatīku, nenozīmē, ka visi tagad būs ar tādu attieksmi.

xZbits centās palīdzēt, neskatoties uz to, kādu huiņu te vairāki cilvēki, ieskaitot adminus, dzen.

Link to comment
Share on other sites

Es caur css neatradu Tavu bana infu. Meklēju gan kā nikcname, gan caur steam id.

btw, iekšā go.gign.lv netiec iekšā?

Kas attiecas, par to offtopiku kas šeit ir sācies, teikšu tā, nepavelti ne admini tiek saukti par mirstīgajiem, tāpēc, ja serverī divi mirstīgie ''pļāpā'' traucē citiem, tai skaitā adminam, tad admins ir tiesīgs apklusināt šos traucēkļus.

Pipito ja tiešām Tev liekas ka visi šeit ir degradējušies, tad lūdzu nedegradējies un ej uz citu vietu, kur admini ļauj dzīt ''huiņu'' un runāties spēlējot spēli :)

Tiešām neviens Tevi netur šeit. Piekritīšu Epixam :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...