Jump to content
GIGN Forum

Dziesmas


Hazzer
 Share

Recommended Posts

Kas jus kautkaadi ******?

Es vienkarshi versos pie tautas...

Man nav jamin iemesls kapeec man siis dziesmas ir vajazdiigas, doma ka varetu iedziedaat ari ir normalaa atkariiba no dziesmu satura...

Bet ko jus varat dirst es kaadu esu aizskaaris vai apvainojis, vai kaa savadaak?

Link to comment
Share on other sites

Kas jus kautkaadi ******?

Es vienkarshi versos pie tautas...

Man nav jamin iemesls kapeec man siis dziesmas ir vajazdiigas, doma ka varetu iedziedaat ari ir normalaa atkariiba no dziesmu satura...

Bet ko jus varat dirst es kaadu esu aizskaaris vai apvainojis, vai kaa savadaak?

neviens te nav pidars(tikai tu)

tu esi visiem te fakin nobesijies ar saviem infantilajiem topikiem neaizgaja laikam ja? smile.gif aa jaa tu vel esi besiigs un pidars vel pie tam thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Tas kas juus bija attiecinaami uz dazhiem merkakjiem ka Hugo piemeeram, es nesaprotu ar ko mani topici atskiraas no pareejiem? Caur internetu tu pluutiit maki....

atskirties jau nu toch vini atskiras tongue.gif

ja kas tu izklausies pec dzeka no elikas: davai vstre4imsa v reale tam ti 0 toko v nete sto to mozesh skazat

lol smile.gif

Link to comment
Share on other sites

neviens te nav pidars(tikai tu)

tu esi visiem te fakin nobesijies ar saviem infantilajiem topikiem neaizgaja laikam ja? smile.gif aa jaa tu vel esi besiigs un pidars vel pie tam thumbsup.gif

nevajag man uzreiz pakaļ dziedāt, ok?

un Hazzer ja tu nebūtu pilnīgs bezsmadzeņu dolbis, tad sen caur googli un dc++ visu būtu atradis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...