Jump to content
GIGN Forum

Monitoram viļņveida svītras.


Revers
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

nesen nopirku jaunu pc, un vakar ieinstaleeju Battlefield 3 speeli, palaidu un ir kkada nesaprotama problema, monitoram bilde it kā viegli raustas - tā peldoši, tieši kad pati spele sākas, speles video ir ok, visi intro ir ok, bet kad sāc spēlēt tad tādi kā vilnīši peld pāri ekrānam, visu var spelet uz max/ultra utt, bet tie vilnīši traucē. Pamēģināju citu spēli un tas pats. Vai tas varētu būt video kartes vaina vai monitora, nu monitors man arī diezgan pavecs +/-5 gadi, spēlēju uz 1280x1024 60Hz resolution.

Kompis: i5-4670K, video GF 780, 8 GB. nvidia driveri uzlikti 331.82

Edited by Revers
Link to comment
Share on other sites

AHAHHAHAHAHAHHA! AHAHAHAHAHAHAA!!!!!!!

BWAHAHAHHAHAHAHAHAHAH! 1280x1024 ALALALALALLALAZAZAZAZZAZAZAZA! ROLFCOPTER!!!!!! Bled man telefonā tāda pati rezolūcija...

Nē, nopietni, ja tādu kompi saliki - iztērē 150 latus uz +- normālu 22" monitoru

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

AHAHHAHAHAHAHHA! AHAHAHAHAHAHAA!!!!!!!

BWAHAHAHHAHAHAHAHAHAH! 1280x1024 ALALALALALLALAZAZAZAZZAZAZAZA! ROLFCOPTER!!!!!! Bled man telefonā tāda pati rezolūcija...

Nē, nopietni, ja tādu kompi saliki - iztērē 150 latus uz +- normālu 22" monitoru

ohh kā man gribas dzīvē tevi satikt... Padomā ar galvu kapēc citiem ir maza rezolūcija un citiem ir liela.

Link to comment
Share on other sites

Downgreido video driverus, gandrīz vienmēr jaunākie draiveri ir pie visa vainīgi.

Boring, Tu labāk pasaki, kādam cirvim ir jābūt, lai nopirktu telefonu ar tādu rezolūciju?

Cirvim ar naudu.

Pa tēmai - kas par monitora modeli tagad un kas par rezolūciju windowsā?

Link to comment
Share on other sites

Monis ari ir Samsung SyncMaster 931bf... it ka atkal smiekligais jautajums - ka lai es tgd downgreidoju driverus?

Win ari 1280x1024 stav, maximali iespejama... :D

Nu taisos jau pirkt jaunu 24" visticamak, varbut kāds zin kādu labu, un nedārgu, lidz 200Ls, jo cik esmu skatijies netā, liekas jau ka viss galvā sajucis kursh labs utt :)

Edited by Revers
Link to comment
Share on other sites

Iesaku paņemt šo monitoru Samsung S22C200BW

http://capital.lv/Pr...22C20KBW-EN-LCD

5 milisekunžu monitoru bez FullHD izšķirtspējas un ar šiem mīnusiem vēl uz TN matricas. You go girl!

Ja monis spēlēm un tu nihuja neesi mākslinieks tad šo http://www.1a.lv/dat...msung_s24c550ml

Cena normāla, response time normāls, rezolūcija ir, krāsas tā pat neatšķirsi.

Vecais iespējams gļuko vada dēļ. LCDšniki ar viļņiem čakarēja smadzenes vai nu vada, vai nu nepietiekama refresh rate dēļ.

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

fak, jutos draņķīgi.. manam telefonam tik 1280×720 :(

:D P.s. man lapsim 1366x768. what is going on here?

Iegugle problemu, neperc nekadu moni. Jega teret 200ls tikai lai noverstu vienu mazu probleminu. Visu savu dzivi (laika, kad speleju), speleju uz kkada veca aizvesturiska CRT monja un pat tuvu doma nebija pirkt speciali spelem jaunu, beigas dzive ta iegriezas, ka darba vajadzibas bija jaiegadajas, gan jaudigaks dzelzis, gan monis lielaks. Pec iegades briza pa lielam ari atmetu visas speles :blablabla:

Edited by NeoX
Link to comment
Share on other sites

NeoX, apskaties to čaļa konfigu. Bet nu laikam tu sāc kāpt Kontortionista pēdās un izgudrot riteni pa jaunu, taupīt uz kaut kā mistiska un ticēt visam, ko raksta internetā.

Ne, ne b0r1ng, es vienkarsi uzskatu, ka mana gadiju (tik daudz, cik es speleju), butu samera mulkigi tereties, bet tas protams katram individuali, tikai izsaku savu viedokli.

Izskatas, ka es palaidu gar acim to pedejo rindas dalu, kur mineti dzelzi. Pie tadiem dzelziem, tu noteikti es geimeris, kas spele ne vienu vien speli, tadel nemu savus vardus atpakal un iesaku uzklausit vietejo ieteikumus. Iegadajies attiecigu monitoru savam kompi.

Edited by NeoX
Link to comment
Share on other sites

Tak neklausiet to Boring. Atkal runā par to, par ko nav nekādas nojausmas. 5ms ir pilnībā pietiekami spēlēm.

Noliec 2 monitorus ar 5ms un ar 2-1ms. Redzēsi starpību jau pēc pus stundas

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...