Jump to content
GIGN Forum

Vote, par LV razojumu :)


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Sodien sanjemu pazinojumu ka mana spele ir ielikta, kaut kada saita, kurs orientejas uz berniem. Bet taka tas tika izdarits nesen, ratings ir baigi vajs.

No jums ludzu palidzibu vote, registreties neko nevajag, vienigi divi pogu klikski, 1)ieiet saita, 2) piespiest vote.

http://iheartthisapp...snake-quest-hd/

VOTE, please :)

==========================

Tikko developeris ta web uzrakstija.

Teica ka mans app sobrid cinas par uzvaru, pietrukst ap 30 vote.

12:00 beidzas sodien tas konkurss.

Please, tie kas nav balsojusi, vai kads pazistamais no jusejiem facebook, draugos, skype utt. Var man izpalidzet, stipri gribetos week top app ieklut :)

Es jau ta esmu loti pateicigs jums gign par esosajam balsim ^^ ;)

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

Snake Adventures ir unikala planots (sobrid top platform update) kaut kas lidzigs mario, sanak sala nr1, classic, sala nr 2 platform, sala nr3 run. Kaut kas tml ieplanots MIX.

Angry Snake Quest, ir puzzle tipa uz logiku, ko es sobrid censos reklamet sini topika, vienkarsi panjemu skinn "Angry Snake" tema, Tur pec idejas vareja but kas gribi.

+Sobrid izstrades stadija ir kaut kas mario paveidigs, isak sakot platformas spele.

Link to comment
Share on other sites

Tikko developeris ta web uzrakstija.

Teica ka mans app sobrid cinas par uzvaru, pietrukst ap 30 vote.

12:00 beidzas sodien tas konkurss.

Please, tie kas nav balsojusi, vai kads pazistamais no jusejiem facebook, draugos, skype utt. Var man izpalidzet, stipri gribetos week top app ieklut :)

Es jau ta esmu loti pateicigs jums gign par esosajam balsim ^^ ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...