Jump to content
GIGN Forum

Skrastiņš


flashback
 Share

Recommended Posts

aga - es ar vienreiz uz diikja ledus speeleeju hokeju smile.gif

jaa mees arii viereiz ar teeti vasaraa ierakaam bieshu dobee divus koka mietus, kurus atradaam shkjuunii... tad vinjsh panjeem opapa veco nuuju un teeloja uzbruceeju, bet es staaveeju vaartos. mums nebija ripas, taapeec vinjsh izmantoja akmenjus, kurus es ieprieksheejaa vakaraa izurkjeeju no rijas sienas. nez kaapeec vinjsh pats vaartus sargaat negribeeja.. sad.gif hokejs ir stulba speele - daudz smilshu un visa kaa... draugi no Riigas teica, ka vinjiem hokejaa bijis auksti, bet es saulee apdedzinaaju degunu.. laikam vainiigs buus tas lauku gaiss.. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Komentētāji bija šokā redzēdami, ka šis sitās, kopš viņš pārgaja uz AVALANCHE nevienu reizi nebija sities! thumbsup.gif

apskatot hockeyfights.com pieejamo informāciju var secināt, ka Skrastiņš NHL vispār iepriekš nebija kāvies.

Link to comment
Share on other sites

Mums jau arii ir pashiem savs policists - Ivanaans, tikai to nelaizh laukumaa sad.gif

Kopš viņam "chara" ielauza vaiga kaulu viņu aizsūtija atpakaļ uz "montreol Canadians" farmklubu sad.gif

+ žēl kad vņu neiekļāva Latvijas izlases sastāvāuz 2006. gada čempi un olimpiādi dry.gif

119kg smags vīrs ar kaušanās spējām latvijai noderētu...

user posted image

+ vel raksts par viņu - sheit

un neliels video kur chara ar pēdējo sitienu ielauza viņam vaiga kaulu tad kad tiesneši ir jau apkārt. tur kur viņam kapa izlido sad.gif

video

p.s slowhands, ja playerim kuram galvā ir ķivere un tam neko nevar izdarīt es gluži nepiekrītu confused.gif

Link to comment
Share on other sites

p.s slowhands, ja playerim kuram galvā ir ķivere un tam neko nevar izdarīt es gluži nepiekrītu

izdarīt jau var, bet nejaut tik lielā apmērā, kā ja pretiniekam ir norauta ķivere. ja precīzī trāpa pa ķiveri, tad rūdīties vīriem no tā ne silts, ne auksts, vienk, ja ir norauta ķivere, tad var pohujā bliezt nemaz īpaši netēmējot, a tā - jāmēģina vēl precīzi trāpīt smile.gif psc 119kg, vienk. psc - nemaz nezināju, ka viņš ir tik smags - tāds monstrs smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Kopš viņam "chara" ielauza vaiga kaulu viņu aizsūtija atpakaļ uz "montreol Canadians" farmklubu sad.gif

Viņš jau sen ir atpakaļ NHL.

Link to comment
Share on other sites

blink.gif

man gan tā nešķiet, bet varbūt kļūdos cik man zināms nevienā no nesen notikušajām spēlēm viņš nav pieteikts  confused.gif

Pagājušajā spēlē spēlēja 4 minūtes.

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...