Jump to content
GIGN Forum

Seksuāli čiekuri un citi zvēri!


ModeratO
 Share

Recommended Posts

Viens par otru gudrāks. Man un sencim ir A6, man 1995.g. sedans dīzelis, fāčam 1996.g.avants dīzelis, abiem motori kalpo godam jau ilgus gadus un viss iet kā smērēts. Esmu arī no vairākiem speciem dzirdējis, ka mans 1995.g. A6 C4 esot audi zelta manta motora kalpošanas un vispār, kvalitātes ziņā. Protams, nav jau nekāds tur ahujennais vāģis (vai bembis) bet ļoti uzticams auto.

Link to comment
Share on other sites

Mjam!

Tātad, ja kāds nezin, tad 2.5 motoriem tieši audi tipa ir problēma ka kreisā pusē neeļo vārstus kas laika gaitā nobrūk. (čakars godīgi sakot ar motoru un daudz jaņemās ap viņu būtu, nafig!) Tas ir līdz 2001 gada visiem 2.5 dīzeļ motoriem, es jau pirms jums apzvanīju servisus, aprunājos ar pazistamiem cilvēkiem...

godīgi sakot bembi jēga vispār ir tikai pirkt tad ja vēlies slidināties pa grāvjiem kā mazs bērns, diemžeļ man to nevajag, man vajag mašīnu ar kuru es varētu droši iebraukt gan pa meža dubļainajiem ceļiem, gan pa applūdušam pļavām Diemžēl. :(:D

EDIT:

Aizmirsu piebilst, ka lielajiem V tipa motori ir izturīgi un kalpo godam (no pieredzes stāstu), vienīgais kas lieliem motoriem ir par problēmu ka mazliet caur motoru laiž elļu, bet ja starp sēdekli un stūri nesēž sakarīgs braucējs, protams mašīna luzīs..

Edited by ModeratO
Link to comment
Share on other sites

Audi tur bija bēda kaut kāda tieši ar dzinējiem, bet tur bija svarīgs gads, kuru ņemt nedrīkstēja. Bmw 2.0, 2.5 e46,e39 dīzeļus var izmest, tāpat kā 4.0. Vienīgais labais bmw dīzelis ir 3.0.

Kas tad ir par vainu M57 2.5 un M47 2.0 dīzeļiem?

Link to comment
Share on other sites

Ar ko tu pats brauc, ja uzskati, ka 160 poniji un 350 ņūtoni neiet? :) Ar M47 braucis pats neesmu, bet E39 ar M57D25 iet ļoti labi.

Vecie TD neiet, bet tie, cik atceros bija E36/E34.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

BMW gadījumā 2.5d ir tas pats 3.0d - jauda ir nedaudz mazāka, bet neko daudz. 2.5d var droši pirkt un šie motori nāk tikai jaunāka gad e39.

Noteikti nevar pirkti e39 2.5 TDS tie ir kamieļo un plīst.

Par Audi ir tā, ka tie kas ir A6 kā Nightmare tad tur 2.5 TDI ir ideāls motors - nekad neesmu dzirdējis sūdzības.

Audi A6 kas ir jaunā bundža - tipa čerepaha, tad tur 2.5 TDI nevar ņemt jo visādas problēmas un zinu, ka ja maina vienu siksnu (precīzi nepateikšu kuru) tad jānoārda viss purns un tas pasākums izmaksāa 500+ LVL :) - vismaz kādreiz tā bija.

Audi A6 čerepaha ar 1.9 TDI esot ļoti uzticams, bet diezvai būs baigais spridzeklis.

Link to comment
Share on other sites

Kaut ko esmu dzirdējis, ka tiem visiem čerepahām un to gadu modeļiem ir baigi sūdīgā piekare, vai kas tā par daļu tur ir, kas mēdz baigi plīst un izmaksā ļoti dārgi... Var kāds precizēt, es no mašīnām neko daudz nesaprotu, tāpēc arī neatceros, par ko es tagad domāju, vaio par piekari vai plauktu or smtn ^_^ Laikam jau par alumīnija piekari.

Link to comment
Share on other sites

Kā jau te kāds minēja, tad 2.5 R5 dīzeļ motori, kas iet c4 virsbūvē un beidzas ar c5 virsbūvi, bija praktiski neiznīcināmi :) sākot ar C5 virsbūvi, tie jau nāca ar zobu sāpēm, bet ar C5 facelift modeļiem, ja nemaldos, sī problēma tika novērsta ;)

Link to comment
Share on other sites

530d motori ir DAUDZ biežāk sastopami un tādējādi ir vairāk meistaru\detaļu kar spēs sačinit, ja nu kas. Otrkārt viņi skaitās ka vieni no pašiem uzticimākajiem un jauda\ekonomija ziņā ir diezgan labā pozīcijā

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cik man tantes stāstīja, tad ar 523 ir tāds pats stāsts, kā 530d un 525td. Jeb ka ir tas pats motors, bet ir mazjaudīgāks... Rij tik pat smagi kā 525, vai pareizāk sakot, jēga ņemt to nav...

Varbūt kļūdos.

Sūdigi informētas tantes. 523 ir tikai un vienīgi benzīnieki un viņi ir ahūnākie kamieļi - iet negrib, bet benzīns garšo. 530d iet ļoti labi un dīzelis ne īpaši garšo. :)

Link to comment
Share on other sites

Ar ko tu pats brauc, ja uzskati, ka 160 poniji un 350 ņūtoni neiet? :) Ar M47 braucis pats neesmu, bet E39 ar M57D25 iet ļoti labi.

Vecie TD neiet, bet tie, cik atceros bija E36/E34.

m43b16 :)

Bet ik pa retam pabraukāju ar m57d30. Un neteikšu kā viņš baigi iet lupatās ar savu e46 masu. Tajā pašā laikā ir braukts ar e39 tādu pašu dzinēju viņš iet vēl sūdīgāk :), jā grieze ir forša un dzinējs ir uzticams. Nezinu kas tur e39 2.5 varētu iet ļoti labi, neslikti jā, bet ne ļoti labi

Kādam par BMW 523 ir kaut kas sakāms?

Tas ir dzinējs ar 2.5 litru tilpumu. Tikai deforsēts,stāv cita galva, ieplūdes kolektors.

Link to comment
Share on other sites

Ja godīgi, afigennākā mašīna ar kuru esmu pēdējā laikā braucis. Ar to 2.2 atvilkt var tā, ka bail paliek. Īsti ekonomijas ziņā nepateikšu kas un kā, bet tā mašīna iet ar uzviju. + ērta arī.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...