Jump to content
GIGN Forum

Gign Peintball in da ''Busas'' 2013 26.10.13


bencik
 Share

Recommended Posts

vai šo pasākumu ir iespējams sākt pēc iespējas agrāk?

lai ap 15:00 varētu šļūkt no turienes prom.

Es domaju varam mierigi saakt uz kadiem 11:00, sodienas laika precizeeshu ! Vakadzetu savakt 12 cilvekus, tad esam nokomplekteeti.

Cash nedzen suudu un brauc !

Worm plano atcelt kaut kaadu svarigi pasakumu Liepaja, lai ierastos :D

Link to comment
Share on other sites

Uz doto bridi pēdējo 48h laikā vairāki cilvēki pēkšņi ir atkrituši, kas sasķoba pasākumu, bet beigaas worm ar sarge plano ierasties, ta ka visticamak viss notiek, tulit sazinashos ar Busam un noskaidorsu ar laikiem cikos varam titkies tur uz vietas :)

Uz doto brīdi braucēji vairāk vai mazāk braucēji:

Bencik

Biiifs

Oddish

Bota

Slapeklis

Worm

Sarge

Gludeklis

Deadalive

Kapconnij tu ar mums ?

Link to comment
Share on other sites

Beef, tik tālu nebraukšu man līdz Rīgai 160km :D

Tātad, ceru ka viss izies un es arī braukšu, bet gribu patirgoties, lai man ceļš atmaksātos, varbūt kādam interesē aļņa gaļas konservi, ko gardi notiesāt? Negribu kļūdīties, bet cik no medniekiem sapratu Rīgā pa 5ls gab varot dabūt tādu delikatesi, es pārdotu pa 2.50-3ls gab. (atkarībā no apjoma) :)

Edited by Slāpeklis!*
Link to comment
Share on other sites

yo yo! Paldies par šī pasākuma organizēšanu!! Vakar no Kaspara uzzināju, ka tāds notiek un šodien jau skaidrs, ka arī es piedalīšos.

domāju, ka ar mani vēl būs 1 vai 2 vai 3 cilvēki.

Zvanīju arī Testam, bet šamējais jau aizņemts.

Link to comment
Share on other sites

Ir radies viens jautājums saistībā ar pasākumu !!!

Rītdien solās būt lietus pasākuma laikā, lūgums cilvēkiem, kas dosies uz pasākumu izteikt savu viedokli, vai braucam un skatamies un spēlejam, vai mēģinam pārcelt pasācienu uz 7dienu vai citu datumu.

Man personīgi ir neitrāls lēmums šajā jautājumu, darīšu kā komūna nobalsos.

Atbildi peintbola laukumam man ir jāsniedz līdz 17:00.

Ja kādam ir personīgie telefona numuri, no kāda, kurš plāno ierasties painformējiet tos arī lūdzu, lai ienāk un sniedz savu verdiktu pa spēlešanu iespējamos lietus apstākļos.

Paldies !

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...