Jump to content
GIGN Forum

plizz uzklausiet mani !! :))


XekToR
 Share

Recommended Posts

Sveiki visi cs playeri un admini !!

Gribeetu luugt tiesiibas GIGN serverii jo biezi nav ADMINU kas nomaina mapi vai uzliek rr peec 1 raunda .

Piem : shodien speeleeju 8.00 uz gign servaka un tur mees bijaam apmeeram 5 x 5 bija mape de_torn . Tauta luudzaas [ es nepaarspiileeju ] lai kaads nomaina mapi . Meeginaaju caur voteem bet paraadijaas " Vote not alowed in this time " taa nu mees mocijaamies , kad bija palikusas 5 min liidz mapes beigaam vote beidzot pakeera un mainijaas un de_nuke . Es nonosodu ADMINUS bet citreiz kad vini nav tauta ir izmisusi smile.gif)) . Esmu klanaa wC un nevaru lieliities ka biezi seit speeleeju GIGN , bet tagad es te rauju dien dienaa un veel visu nakti . Viss ko es luudzu ir mainiit mapi bez votes un kickot . Why kickot ?? Dazreiz gadaas dazi keemi kas vai nu neliek bombu vai neglaaabj hostus [ nu tur jau vareetu labaak paliidzeet slap ] kick taapeec ka gadaas ka ir freefragi kas aiznem vietu un cits speeleetaajs netiek ieksaa . Ceru uz juusu atsauciibu .

P.S. man paziistami ADMINI ir DeaDly kas cik es dzirdeeju sastraadaaja .... smile.gif))

macho , worm acerieties kaa mees speeleejaam 2 x 2 veselas 4 mapes ?? mans nick bija eXe

Link to comment
Share on other sites

Varat man ticeet es neesmu taads kam patiik baigi ziimeties ar ADM . Nejau es mainiisu mapes kuras man nepatiik un kikosu tos kuri mani nosauj . Veel adm man lieti nodereetu cw.gign jo speeleejot cw ir gruuti speeleet bez rr. Varat man iedot adm uz paarbaudes laiku , ja buus kaadas pretenzijas pret maniim tad adm nost , bet es varu zveereet ka taa nebuus smile.gif Nu ko sakat ?? sad.gif

Link to comment
Share on other sites

varbuut arii neesmu tas kam to vajag teikt,ta4u ES neredzu nevienu iemeslu kaadeelj tev vajadzeetu dot tiesiibas smiliez.de_265.gif

Link to comment
Share on other sites

ja nesaproti kaadeelj savu zhulti gaazhu tieshi sheit pameklee shitaas sadaljas veesturee

P.S liels paldies par komplimentu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Cik es zinu tu vienmeer esi bijis nalaipni noskanots smile.gif

Bet tas jau laikam tikai manas domas smile.gif

Kaads normmals cilveeks uzraxtiit var kaut ko ??

Labi XekTor tu i reall dzheks tongue.gif

Tev vajadzeeetu iedod uzreiz kick tiesiibas

Tu jau labi spelee!! smiliez.de_265.gif

Tikai tu to par mani neliecini sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...