Jump to content
GIGN Forum

Rodās jautājums.


Brown^
 Share

Recommended Posts

Pat nezinu kā lai sāk. Kopš sevi atceros esmu bijis atvērts komunikabls vienmēr smaidoš cilvēks ar visiem pratu saprasties utml.. Bet pēdējā laikā kautkā iekšēji esmu palicis ļauns nezinu kā savādāk to nosaukt.Cilvēkus vairāk esmu sācis nicināt, iekšēji perinu visādas ļaunas lietas kuras arī citreiz citiem pasaku piemēram kaut tavs bērns sadegtu elles liesmās vai arī kaut tev pīzdā augonis iemestos. Bet visā visumā nezinu iekšēji pats palieku par citu cilvēku un es to jūtu.18gadu dzimšanas dienā salietojies mētāju bībeli pret sienu un bļāvu sātans ir ar mums!? Tas taču ir debīlisma kalngals manuprāt.. Es pat nezinu kapēc rakstīju šo topiku vienkārši gribēji padalīties ar savu problēmu varbūt kādam ir kas iesakāms.. Vai arī kāds ir saskāries ar ko tādu!?

Piedodiet par pareizrakstību..

BAZNĪCU VARAT NEIETEIKT!

Edited by Brown^
Link to comment
Share on other sites

Dodies pie psihoterapeita un pastāsti savu problēmu. Kamēr kādam vēl neesi caurdūris sirdi ar uzasinātu puļķi. Pavisam nopietni.

Edit:

Tikko pamanīju ka zem topika virsraksta ir ietagots "666"... A mošk tev ir kaut kāds eksorcisms sākotnējā stadijā... Tas labi, ka esi to laicīgi jau pamanījis, varbūt tu vēl esi glābjams, bet katrā ziņā, sāc rīkoties nevis nodarbojies ar blēņām forumos, kas tevi iespaidos vēl vairāk ar negatīvām emocijām un darbībām.

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

Dodies pie psihoterapeita un pastāsti savu problēmu. Kamēr kādam vēl neesi caurdūris sirdi ar uzasinātu puļķi. Pavisam nopietni.

Edit:

Tikko pamanīju ka zem topika virsraksta ir ietagots "666"... A mošk tev ir kaut kāds eksorcisms sākotnējā stadijā... Tas labi, ka esi to laicīgi jau pamanījis, varbūt tu vēl esi glābjams, bet katrā ziņā, sāc rīkoties nevis nodarbojies ar blēņām forumos, kas tevi iespaidos vēl vairāk ar negatīvām emocijām un darbībām.

Es domāju ja izstāstītu viņai savas dziļākās fantāzijas kuras citreiz man ir uzbrukušas tad pa taisno uz trakomāju tapēc tas arī atkrīt. Drīzāk varētu patēmēt pa mūku tēmu kautkur tālu prom no visiem varbūt tas varētu palīdzēt. nav ne jausmas..

Link to comment
Share on other sites

Agrāk vai vēlāk tāpat tas notiks. Tāpēc labāk rīkoties, kamēr tu vēl apzinies, ka esi citādāks. Aizej uz baznīcu, aizdedzini svecīti un pārdomā savas problēmas. Varbūt pat aizej uz grēksūdzi.

Link to comment
Share on other sites

2reiz mūžā esmu bijis baznīcā - abas reizes vēmu un tecēja asins pa degunu! No tās vietas tapēc atturos!

Pat mātes kāzās sēdēju blakus baznīcai un gaidīju kad beigsies ceremonija ;/ srsly vai esmu kautkāds nolādētais?

Edited by Brown^
Link to comment
Share on other sites

Tikai ne jēzus!!! Varbūtās mana mūzikas gaume ietekmē to manu saldi drāzto psihi!?

http://www.youtube.com/watch?v=ouyC28ffPjQ

Jeb nu vienkārši to slimību sauc sātanisms un vai tā var būt kautkāda joberīga iedzimtība/lāsts?

Sātanisms rietumu kultūrā ir reliģiska tradīcija, kas vairākās formās pieņēmis Sātanu kā pārdabisku būtni, baznīcas varas un Dieva ienaidnieku, arī jūdaistu, kristiešu un islamistukanona pretinieku. Sātanisms ticis saistīts ar ķecerību un okultismu. Sātanisti godina vai pielūdz Sātanu

Edited by Brown^
Link to comment
Share on other sites

Sāc filmēt video blogus @youtube. Vēlams angļu valodā vai vismaz ar angļu subtitriem. Filmē katru dienu..vismaz 5 minūšu garus..pastāsti kā tu jūties katrā dienā, ko darīji vakar, ko darīsi šodien, ko plāno izdarīt rīt. Ar laiku varbūt pats, varbūt kāds cits redzēs kā tu izmainies un būs interesanti paskatīties kā cilvēks attīstās par sātanistu. Un kādēļ iekļaut angļu valodu? Plašākai auditorijai. Varbūt tev uzrastos kaut kādi sponsori vai vēl sazin kas, no ārzemēm protams, jo te Latvijā jau nevienam nauda nav.. nu lūk..varbūt atrastos kāds no ārzemēm kas vēlētos ar tevi kaut kā sadarboties.. Nu kaut kā tā.

Link to comment
Share on other sites

Īstenībā nav peļama doma par to filmēšanu utt.. Bet stipri šaubos par to kad cilvēks var pēkšņi attīstīties par sātanistu.

teiksim level up! :D Palasīju citus forumus saistībā ar šo Iedomāto "sātanismu" un nopratu kad laikam esmu vel "BOTS" jo man mājās nemētājās beigtu kaķu orgāni vai arī mazu embriju galvas.. Takā esmu diezgan lielā apmulsumā veljoprojām par sevīm..(Vissdrīzākais laikam kad tomēr vajag atrast draudzeni)

mhm no 4min. Bet par laimi nekas tik ļauns iekšā manī vel nav :D

http://www.youtube.c...d&v=nr8oJqpwZz4

Bet nu šis ir vispār kautkāds bezpriģels

http://www.youtube.com/watch?v=tRRvsGq4iSA

Edited by Brown^
Link to comment
Share on other sites

Man bija ar tāds periods, bet tiku ar to galā. Izklausās pēc depresijas.

Palīdz - aizbraukt pie dabas, svaigs gaiss, makšķerēšana, kā arī citas lietas, ko var darīt pie dabas ”krūts”.

Nepalīdz - sēdēšana vienā vietā, jebkāda veida rutīna.

Link to comment
Share on other sites

Nu lol! :)

Vispirms pārstāj lietot narkotikas un alkaholu. :)

Pec tam aizej pie psihoterapeita. Domāju, ka tev pietiks ar 3-5 sesijām.

Bet tikmēr - pastāsti mums par savu ģimeni.

Beefs

Ar ģimeni viss ir džimī vienīgā problēma viņi ir kristieši!! Narkotikas nelietoju bieži, zāli uzpīpēju kad nav slinkums, par dzeršanu mani var nosaukt par svētdienas dzērāju..

Link to comment
Share on other sites

Forshi, ka zale nav narkotikas... hahahah! :)

Un tas, ka gimene ir kristiesi, nenozime, ka viss ir dzimii. Kristiesi medz but izteikti vardarbigi un nepienemt visu-savadako. Interesanti, ka vini (tava gimene) skatas uz to, ka tu lieto marihuana. Jums nav konflikti par to, ka tu neesi kristietis un met bibeli pret sienu? Tev ir masas/brali? Vini ir kristiesi?

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Māte par zāli neko netopī, kristietis gan - bet es viņu ignorēju jo viņš ir mans patēvs un tāpat neņemu par pilnu..

nē ticibu man neuzspiež par brīnumu.Jā māsa un brālis ir kas ir kristieši. Bet viņi vel ir maziņi kristīāņi..

p.s par biibeli vinji neko nezina :D

Edited by Brown^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...