Jump to content
GIGN Forum

CW - Šs nav kārtejais čiteru reports, šis ir CW serveru izauksmei...


Temdems
 Share

Recommended Posts

Kā jau visi sen zin, GIGN īpašnieki pelna nauda ar CW serveru palaišanu un Klanu Karu organizēšanu. Protams daļeji, jo katrs pats izvelas vai viņs grib abonet CW serveri no GIGN uz 24h, 72h vai 148h. Ar To es vēlos teikt, ka GIGN un uzsveru GIGN lai arī, kas par to atbild, neadekvāti pilda savu pienākumu pret saviem klientiem, kas pasūta šos CW serverus. Varbūt es šeit izsakos mazliet kļudaini, bet katram pašam saprotams, ka iznomajot CW serveri, jebkurš var krapties (čītot). Tā pat ka css.gign.lv pub serveri vēro spiegs (spy) ta pat arī GIGN vajadzetu ieviest Spiegu (spy) katrā CW serverī, kas tiek palaists ar sms pasūtīšanu. Jo reāli ir tā, kad notiek CW 3x3 vai 5x5 un ir tada sajūta, pat ne sajūta, reāli zinu, ka pretinieku komandā ir šie saucamie ČĪTERI, bet neko tur nevar ne pierādīt, ne pateikt, jo tas ir vārds pret vārdu. Un tad pēc šīs CW spēles man un manai komandai ir jauzklausa dažnedažadi apvainojumi no cilvēkiem, kurus nepazīstam un neēsam redzējuši.

Šis nav par nevienu konkrētu klanu, šis ir vispārēji, cilveku ievērībai.

Droši izsakies, kritizē vai paud savu atieksmi par šo Topiku.

Paldies par sapratni.

:daz: Uzredzēšanos Temdems.

Edited by Temdems
Link to comment
Share on other sites

A neesat iedomājušies, lai viens indivīds iet specos, caur konsuli ieraksta record bla bla bla, un viss, to itkā čīteri lai speco, būs Tev demo un viss.

Un vispār, ja jau esat klans, tad klanam parasti, ir webs un savs cw serveris..

Nu norm klanam..

Link to comment
Share on other sites

Lasot šo man smiekli sanāk. Jūs izaicinat uz CW, kaut gan paši nezināt kā ar serveri (rcon) apieties utt. Tad pakāšat un sākat raudāt ka mums ir Čīti ? :D Vecīt vispirms kko uzzini kā un ko darīt cw, pēctam vari sākt kko dirst :D Un cw ir tāda lieta kā demo ierakstīšana, protams, ja kko tādu zināji.

Link to comment
Share on other sites

A neesat iedomājušies, lai viens indivīds iet specos, caur konsuli ieraksta record bla bla bla, un viss, to itkā čīteri lai speco, būs Tev demo un viss.

Nu vot šitas ir labs risinājums, bet tas ka jūs to nedarījāt paši vainīgi! Un tocna uztaisi pasi savu server ar demo spy, un tad nebūs prob :D Un arī tomēr noderātu demo spy. kas saglabā demo source mape!

P.S. Bet apvainoju ir Close topic!

Edited by Ouzijs
Link to comment
Share on other sites

Nu ar šiem čaļiem no InDe- klana ir pointless runāt. Viņiem klanā ir tikai puberi, kuri pat nezin rcon komandas, nemāk paši savu serveri nokačāt un dažs labs no viņiem iemanās spēlēt ar čītiem. :)

tu vienīgais te esi tāds prātvēders. Mazais mērkaķis

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...