Jump to content
GIGN Forum

Par ko kicks?


VajagUnban
 Share

Recommended Posts

Speleju serveri un Lumpy tur izbano vienu chali,kuram aktivs bans, un es par to uzslavēju Lumpyu un pēc tā man seko kick no kardonija. - teksts no konsules

*DEAD* BattlemaN : lumpy uzreiz rikojas ;)

*DEAD* BattlemaN : Malacis Lumpy :)

Mango killed edisons mp3 with m4a1.

[TEAM BALANCE]:The teams appear to be balanced

[sM] *KaPcCoNiJ: Kicked BattlemaN (Reason: atputies)

+-[Access denied]----------------------------------------------

| ADMIN: *KaPcCoNiJ

| REASON: atputies

| EXPIRE in 4 minutes

+-------------------------------------------------------------

Disconnect: Kicked by Console : KICKED! Reason: atputies! Temporary anti-reconnect ban will expire in 4 minutes..

Disconnect: Kicked by Console : KICKED! Reason: atputies! Temporary anti-reconnect ban will expire in 4 minutes..

Tagad jau pat par to,ka admini tiek slavēti sāk jau kickot?? nu tad piedod man,tad jau mby vispār ar viņiem aizliegts sarunāties...dabūs vēl par to banu... Un tāpat kāda jēga no karsonijas viņš visus,kurus nobanojis tie ir kļudaini bani un tie,kuri reāli spēle ar wh,tos viņšbaidās banot,tāpēc jā no viņa var sanākt tikai tāds kā admina miesasargs,kurš kicko,tāpēc viņš varētu iztikt bez xban flaga ;)

p.s un tagad karsonij ienāc te un iemet savu tizlo komentāru,ka es jau visiem esmu zb,ka tu neesi kļūdijies,ka es spamoju un utt,izdomā kādu savu atmazku,lai tev neapcirstu,jo no tavas adminēšanas nav jēgas,tāds pats variants kā slāpeklis un lo4wis...

Link to comment
Share on other sites

Šito tekstu aizmirsi iekopēt.

*DEAD* BattlemaN : ko es teicu?

*DEAD* BattlemaN : ko es teicu?

*DEAD* BattlemaN : a?

ForesT has joined the game

ForesT has joined the game

*DEAD* BattlemaN : vinam tak aktivi bani

*DEAD* BattlemaN : a tu lo6ariks saki nu un

Link to comment
Share on other sites

Nav jau pirmā reize..

Šito tekstu aizmirsi iekopēt.

*DEAD* BattlemaN : ko es teicu?

*DEAD* BattlemaN : ko es teicu?

*DEAD* BattlemaN : a?

ForesT has joined the game

ForesT has joined the game

*DEAD* BattlemaN : vinam tak aktivi bani

*DEAD* BattlemaN : a tu lo6ariks saki nu un

tā bija saruna ar pilitii un mes ar vinu ta runajam ari iekdienā tas,lai paliek starp mums.

Link to comment
Share on other sites

Par to var dabūt arī admin abuse uz 3500min un plus vēl bija teksts no tevis par adminiem, kuru es speciali palaidu garam un te bij otrs un dabuji kick, taka priecājies, nevis kartejo reizi raudi.

Link to comment
Share on other sites

tā bija saruna ar pilitii un mes ar vinu ta runajam ari iekdienā tas,lai paliek starp mums.

Kāda stapība, ka Jūs tā sarunājaties ikdienā, ejiet uz ielas un runājiet tā, serverī nav tā jāuzvedas..

Manuprāt šeit ir koks ar diviem galiem, teorētiski varēja iztikt arī ar gag, bet tikpat labi varēja arī likt kick vadoties pēc tā, ka šis teksts attiecināms uz adminu..

Nedomāju, ka šeit ir noticis kaut kas tik nenormāls, lai saceltu tādu jezgu.. 5min rest and that's all..

Link to comment
Share on other sites

un kaapeec nevareeja iztikt ar vienkaarshu silent?

Ja cilvēks katru dienu provicē uz huiņām, tad nav katru reiz warn, silence, kick, ban var droši uzreiz bliezt ar ban hammeru, nav jāauklējas ar cilvēkiem.

Kas attiecas uz konkrēto gadījumu, tad es personīgi uzskatu, ka ja uzbrauc kādam adminam, tad rīkojas pats admins - nu tā es parasti daru vai ierakstu adminchatā ka tas kāds viņu nosaucis par trīsgalvainu pūķi un lai pats domā draugs/nedraugs, prikols/uzbrauciens. Protams, ja runa iet par sukanahujpideras vai arī kādu "jauno" adminu atļaujas abižot, tad jā var viens otru aizstāvēt, bet principā ļaujat pašam adminam izvērtēt situlāciju tā būs korektāk un iztiksim bez ļevajām sūdzībām forumā, BattlemaN tu patiešām domāji uztaisīt revolūciju dēļ viena kicka? komon kārtējā liekā mutes dzesēšana forumā.

Link to comment
Share on other sites

Kāda stapība, ka Jūs tā sarunājaties ikdienā, ejiet uz ielas un runājiet tā, serverī nav tā jāuzvedas..

Manuprāt šeit ir koks ar diviem galiem, teorētiski varēja iztikt arī ar gag, bet tikpat labi varēja arī likt kick vadoties pēc tā, ka šis teksts attiecināms uz adminu..

Nedomāju, ka šeit ir noticis kaut kas tik nenormāls, lai saceltu tādu jezgu.. 5min rest and that's all..

1kārt ej pa savu 1.6 klučus bīdi,nelien cssā,

2kārt mēs ar pīli mēdzam iziet laukā vasaras siltās dienās un tā runāt

3kārt lo6ariks -tāds vārds nemaz nav,atrodi šādam vārdam nozīmi,jo tas nav tas pats,kas lashara(tirliņš) ,tas ir tā pat kā vārdam si4ara pielīdzināt suc*ara (*=h)

Link to comment
Share on other sites

Tak par tādu sīkumu, ja pīle pati neapvainojās, kapēc citam adminam kikot? Gagot vēl būtu pieļaujams, bet piesienoties katram sīkumam gigns tikai vairāk tukšosies... Tak ļaujat cilvēkiem sarunāties. Nav jau cenzūra padomju laikos, kur cenzēšanas komisija visus sūta na***, jo ir slinki iedomīgi pāķi, kuriem nedrīkst ar vidējā latvieša sarunvalodu ko teikt, jo citam tas var nepatikt.

Bez šitā visa varēja iztikt... Nevajag būt tik emocionālam, ja tavu virtuālo draugu kāds aizskar. :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Principa labi, ka neaiztaisiji, dazreiz ari diskusijas ir nepieciesamas. Sii te ir sena tema par pieklajibu uz servera un taisniba shaja gadijuma nav nekur. Sudziba nav jau par noteikto laiku, kas ir 5 min bet par principu, kapec taads kiks vajadzigs. Es shaja gadijuma kiku verteju kaa parak smagu pasakumu, jo kaa jau Madnn teica, ir vardi, ka nHumpideraslohssuka, par ko var likt kick, bet tapec ir komanda gag ar kuru var uz 2 min pieklusinat visadus loshariku, luuzerus etc.

Esam vnk kulturali serveri, un visus "balamutes" aizveram ar zekji un miers.

Lai miers uz zemes un cilvekiem labs praats..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...