Jump to content
GIGN Forum

Power balance


jerrico
 Share

Recommended Posts

Power balance aproces, ir kādam pieredze ar tādām? Es tās gumijas uzskatu tikai tīri par aksesuāru, neticu, ka tā var man palīdzēt labāk noturēt līdzsvaru stāvot uz vienas kājas, vai iemest trīnīti grozā.

Nē, pirkt netaisos, tīri intereses pēc,

Link to comment
Share on other sites

http://en.wikipedia.org/wiki/Power_Balance

Tas pats, kas ar dr dre beatiem. Principa Monster izveidoja jaunu preci - austinas. Agrak austinas nebija tik loti aksesuars (kaut ari skullcandy tur jau kaut ko nemas). Tad Monster iztereja paris 100tus ljimonu un tagad ja tev nav dr dre austinas, tad tu esi lohs. Un pofig, ka tam austinam sound quality ir absolute crap. No one cares.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

...claimed by its manufacturers and vendors to "use holographic technology" to "resonate with and respond to the natural energy field of the body", and increase sporting ability

BAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA. :superlol:

Labs produkts, iesaku. Sportistiem-amatieriem vienkārši nesaprast tās tehnoloģijas, kas tur iekšā. Pamostieties, ir jau 21.gs., cilvēki lido kosmosā n stuff. :shades:

Edited by cucinjshs
Link to comment
Share on other sites

BAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA. :superlol:

Labs produkts, iesaku. Sportistiem-amatieriem vienkārši nesaprast tās tehnoloģijas, kas tur iekšā. Pamostieties, ir jau 21.gs., cilvēki lido kosmosā n stuff. :shades:

Lai cik es labi zinātu kad cūka ir sarkastisks un kad nav, šoreiz esmu izmisumā

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Katru reizi, kad redzu cilvēku ar Powerbalance rokā, ir skaidrs, ka tas ir lohs, kam var jebko iesmērēt (sponsorētie sportisti neskaitās).

Ražotāji paši atzina, ka tas ir fufelis.

Kā alternatīvs gumijas aksesuārs būtu Livestrong aproces, no tā vismaz kaut kas tiek ziedots vēža izpētei.

Link to comment
Share on other sites

Šeit runa ir par tiem powerbandiem, kas ir ķipa uzlādētas ar negatīvi lādētiem joniem, kas tev dod ātrumu, spēku, lokanību etc?

Jā, kad pats gribēju pirkt, tad papētīju diezgan dziļi, jo negribējās 30 latus zemē nomest, protams, beigās izrādas scams. Tie balance, lokanības un pārējie testi, kurus tu izpildi ir balstīti uz to, ka pārdevējs var tajos testos ietekmēt tavu sniegumu. Kā arī es kaut kur lasīju, ka uzvelkot dajebkādu rokassprādzi ar var dabūt tos panākumus uz īsu brīdi (balance, lokanība uz 5 min.), jo ķermenis kaut kā jūt to svaru... šo gan es īpaši nemācēšu paskaidrot, jo es to lasīju baigi sen līdz un tur bija diezgan plašs un smalks izskaidrojums, tāpēc bail samelot un stāstīt muļķības.

http://www.youtube.com/watch?v=f4Vh8uKr1Gs

ejot tālak pa suggested video, apskatīsies visus izskaidrojumus, tad jau sapratīsi kas un kā.

Dienas beigās es personīgi izvēlējos nepirkt tās aproces, jo cik bija pierādijumu ka viņas strādā, tik arī bija ka nestrādā un man liekās, ka visvairāk ar tām aprocēm strādā placebo effekts - ja tici, ka palīdz - tad palīdz, ja netici - tad nepalīdz.

Link to comment
Share on other sites

Nēsāju jau 2 gadus, jo uzdāvināja man vairākus eksemplārus, ko es varu pateikt, tie triki lai pierādītu ka POWERBALANCE strādā - patiešām strādā un vienmēr atrodas kāds kurš 5dienas vakara tusiņos (vislabāk jau meitenes ) uzjautā lai parāda trikus un ir fun.

Noskatījos video kas ir augstāk ielikts un es nedaru to ko viņš saka, ko parasti dara salesman'i, bet tāpatās arī daru un tiešām tie darbojas, bet tas ir kaut kas līdzīgi placebo.

Katrā ziņā kaut kāds aksesuārs, tāpatkā allgoldbracelet ap roku utt.

Arī Protams wannabee basketbolists

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...