Jump to content
GIGN Forum

Vajag Sherlocku Holmsu :)


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Man deretu dabuuut

FBI.Informant

un lmz

info...Moshk kads sheit vinjus paziiist :) Ir vinju skype name, tel nr. vai kas taaads :) Varbut vinjiem kas kopiiigs :) Abi mani uzmetushi :DD Abi man pa kastei alus paradaa :DD Ja reiz peksnji abi pazuuud, tad jau puijkiem kas kopiiigs :) Pie tam ieteiktu lmz nonjemt GAME ADMIN statusu...

Link to comment
Share on other sites

Stenlija kausa ieguvēja prognozēšanas spēle, kur Labaisvīrs uzvarēja un pārējie viņam ir parādā naudiņu alum.

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Tu tiesam tas deribas nopietni uztveri? Saderet internetaa ar "interneta varonjiem" un ceret ka kaut ko dabuusi ir naivi. Ipasi ja cilvekus dzive nekad neesi redzejis. Nafig sos aakstus, es piemeram atbalstitu atnjemt acc un nahrenizet no foruma. 100% ja pasi vinnetu te blaustitos kaa lielie. Es jau kad lasiju topicus par hokeju domaju ka Jums tur nekas nesanaks, likas ka goodmens vienigais kas reali butu ari parskaitijis...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

nu nezinu gan saderēt uz 5ls tomēr neliekās tik pārgalvīgi vēl ņemot vērā, ka lmz ir admins un Informātors ir sakarīgs čalis, vienīgais, kas šo visuy iespaido ir vasara iespējams puiši izbraukuši uz laukiem vai nav laiks pie datora piesēsties... mazliet pagaidi viss būs bumbās :)

Link to comment
Share on other sites

Ar lmz bija sekojoshi vinsh prognozeja ka SKA vinees stenliju, bet nefigaa...vineeja MASKAVA, vinsh man un FBI bija paradaa pa kastei budveisera 15ls, man vinsh solija veselu nedelju ka esot parskaitijis, pec 5caam dienaam atmaska, ka pastaa esot lohanulsja, pec 3 dienaam pazuda no foruma vispar.... FBI jau kopsj 25 junija nav maniiits,,, Rokokoo40 esot tjipa uz italiju aizlaidis taa print screen teica :)

Link to comment
Share on other sites

nedaudz atgādina ar situāciju maskavā, kad pat rolls royce nemaksā par stāvvietu bet slēpj nummurs. nu kā tādi gnīdas. pirms saderēt ir jādomā ar galvu, man visi radinieki un draugi zin, ka ja es esmu gatavs saderēt esmu arī 100% pārliecināts par savu taisnību :)

bet nu ir cilvēki kuriem vienkārši nav pašcieņas acīmredzot.

Link to comment
Share on other sites

Ar lmz bija sekojoshi vinsh prognozeja ka SKA vinees stenliju, bet nefigaa...vineeja MASKAVA, vinsh man un FBI bija paradaa pa kastei budveisera 15ls, man vinsh solija veselu nedelju ka esot parskaitijis, pec 5caam dienaam atmaska, ka pastaa esot lohanulsja, pec 3 dienaam pazuda no foruma vispar.... FBI jau kopsj 25 junija nav maniiits,,, Rokokoo40 esot tjipa uz italiju aizlaidis taa print screen teica :)

Būs Tevi jāapbēdina Gūdij, ne SKA, ne Maskava nedabūja Stenliju. :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Viņš solija no SWEDBANKAS parskaitīt, es viņam iedevu SEB un SWED kontus :) pats atkal pazudis :) ķipa darbi, iepriekš ne reizi ilgāk par 2vām dienām nebija pazudis :) lmz arī tak vilka garumā un lauzās :) Aij aij aij :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...