Jump to content
GIGN Forum

flancis jeb spacer.


dyversant
 Share

Recommended Posts

Tikko izlasiju par tadu prikolu, kuru jau laiku atpakalj biju redzejis -par flanci, kuru var ieskruvet/ielikt starp mashinas ripuli un disku, lai padariitu auto drusku plataaku. Kads ir realitate to redzejis vai darijis? Jeega ta ir skaidra, smukaak buus, bet ko tas maina piekarei utt?

es atradu kautkadus 2 cm biezus, teoretiski jau pietiktu.

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

enjoi komentārs lielisks, var redzēt, ka cilvēks saprot ko runā.

minus, ka vari bez ratiem paliekt vienā mirklī, jo špiļkas var neizturēt. pašam uz nissana savā laikā bija 2.5cm flanči. piekarei lielāka slodze drusku, jo rati ir tālāk kā paredzēts.

bet pa lielam, liec tik virsū, būs vizuāli labāk :)

Link to comment
Share on other sites

jaa, bet peec visa sodien izlasiitaa liekas, ka izmaina geometriju uz labo pusi, mashiina liipot ka pankuuka, un tas man ari ir vajadziigs. ta ka anglijaa ir aplis pie aplja, tad liikumot vajag visu laiku.

Protams ir ari ideja par nelielu dropdownu bet tas pec tam

Link to comment
Share on other sites

jaa, bet peec visa sodien izlasiitaa liekas, ka izmaina geometriju uz labo pusi, mashiina liipot ka pankuuka, un tas man ari ir vajadziigs. ta ka anglijaa ir aplis pie aplja, tad liikumot vajag visu laiku.

Protams ir ari ideja par nelielu dropdownu bet tas pec tam

Sporta amīši, sporta atsperes, poly bukses un nevajadzēs tev nekādus flančus. Liela daļa flančus liek, jo diski neder + ja tu ikdienā mēdz pabraukt 16, tad špiļķas skrūvējot, dari to ar līmi.

Link to comment
Share on other sites

Tedijam ir taisniba pie noteikuma, ja ir diski jau ar lielu iznesumu . Diviit tava gadijuma, cik noprotu tev ir 16patsmitnieki diski, kam visticamak prasaas flanchi, jo disku iznesums ir minimaals. Man ir tieshi taa pati lieta Laurelam, ar flanchiem mashina izskatas +10. Vai flanchi padara mashinu daudz bistamaku ? Visticamak nee...taapec ja ir iespeja liec tik virsu, pienemu, ka pa trasi nebraukasi un uz autobanja mochus nekaitinasi.

Link to comment
Share on other sites

Ha, man pagaidam ir parastie dzelzs diski, ir neliela ceriiba to ta arii atstaat , tikai nosedinat, ja nee tad bus jaliek lietie diski ar pamatigu izversumu. Shis ir tads testa variants.

http://www.ebay.co.uk/itm/4-X-25MM-SHIMS-ALLOY-WHEEL-SPACER-SPACERS-UNIVERSAL-4-STUD-FIT-PEUGEOT-206/400413932376?_trksid=p5197.m1992&_trkparms=aid%3D111000%26algo%3DREC.CURRENT%26ao%3D1%26asc%3D14%26meid%3D8250661567457041998%26pid%3D100015%26prg%3D1006%26rk%3D1%26sd%3D400413932376%26

pagaidam atrastie, tikai vai 2,5 CM uz mazu peugeot nebus par daudz?

Link to comment
Share on other sites

Ja neliksi neko lielāku virsū, tad jau ar arkām Tev viss būs ok, bet ja braucot aizmugurē sēdēs trīs cilvēki un pie mazākās bedrītes rati strīķēsies arkāas tad gan tā pašvaki ar to pasākumu.

lai nu kā, ceri ka ar saviem 16 collām ar flančiem nestrīķēsies arkās.

Link to comment
Share on other sites

Ha, man pagaidam ir parastie dzelzs diski, ir neliela ceriiba to ta arii atstaat , tikai nosedinat, ja nee tad bus jaliek lietie diski ar pamatigu izversumu. Shis ir tads testa variants.

http://www.ebay.co.u...400413932376%26

pagaidam atrastie, tikai vai 2,5 CM uz mazu peugeot nebus par daudz?

Skrūves jau arī esi atradis? vai špiļķas liksi? btw, ja tie diski ir alumīnija, viņus var uzpulēt. Pacel purnu gaisā, paņem smilšpapīru kaudzi, ieliec robā un pulē augšā. Parastos diskus diezgan kruta var uzpulēt.

Pag, ko tu īsti gribi? badass look pežo? vai tu gribi plātāku viņu? Ja gribi lai diski krutāk izskatās, tad paņem vnk kaut kādus 15 ar lielu ET riepu 205/55 vai 50 un braukā laimīgs.

Link to comment
Share on other sites

Principaa es gribu drusku paeksperimenteet neko daudz nemainot, jo auto gribu pardot, kamer nav sasniedzis 50 k atziimi.

No shitiem spaceriem es cereju iegut drusku vairak stabilitaates liikumos.

ja man neizdosies fiksi pardot, tad seedinashu nost.

Gribetu atstaat dzelz diskus melnus, shobrid aktivi mekleju ar lielaku izversumu ( et laikam to)

Link to comment
Share on other sites

Njaaa tie flanchi tik sasodiit leeti, jebatj jebatj :hang: , mums bishkucit cits cipars iegriezts.... Ja uzpule nedaudz dzelzs diskus un nosedina navigi auto skats ir tiiri baudam, visos citos variantos man dzelzs diski ar neko labu nesaistaas, ieker labak kaut kaadus smukus 16 un bliez

Link to comment
Share on other sites

Flanči dod papildus slodzi uz visu piekari, ne jau tikai špiļkām. Nokrist tur nekas nevar, bet piekares problēmas līdīs pēc tam ārā ilgtermiņā. 2cm jau ir ļoti biezs flancis...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...