Jump to content
GIGN Forum

KRISTIINE's nepamatots bans. WTF?


azede777
 Share

Recommended Posts

Es atminos game admin sadaļā bija topiks, deva punktus par pareiziem baniem un minuss punktus par nepatiesiem baniem, līdzarto mēneša beigās rezumē, ja esi minusā acc off, uz laiku vai permamently, ja neesi vispār bijis aktīvs un mēneša laikā neesi nevienu pamatoti nobanojis acc off uz laiku vai permamently. Tākā benciks ir diezgan aktīvs sarkanais admins webā tad tādu pasakumu var taču turpināt.

soor par spamu, peace

cheers. :)

Link to comment
Share on other sites

Kas man var atbildeet uz pilniigi normaalu jautajumu, kaada jeega no admina, ja serverii ir chiteris, kursh nospelee veselu karti(adminam atrodoties iekshaa, + ar aimu) uz manu jautajumu adminchata "Kapeec nebanoji?" atbild "Es nepamaniju/neieveroju" tad nu piedod man, bet vai es esmu sliktaks admins?

Šis topiks ir par to, kapeec es uzliku banu G0R0H, es jau atbildeeju, tapec, ka vakar bija viens pimpausis, kursh mainija nikus, taisija ff, tk, mainija ID un naca visulaiku ieksha, man galva nez kapec bija ieseedies shis niks, tapec domaju, ka tas ir tas pats. Izraadaas, ka nee. Taatad viss forshi, tas nav vinsh. Shim var njemt banu nost un viss chill

Protams, tas ar nav pareizi, ka neliek banu, bet tas ka Tev nedēļā ir 3/4 sūdzības par nepatiesu banu ar smagi nav pareizi. Tu ieliec banu par to, ka vakar ar tādu niku čītoja, bet visi labi zin, ka niku elementāri nomainīt, tādās situācijās uzskatu, ka nedrīkst uzreiz likt banu, tik un tā ir jāseko līdzi spēlētājam.

Un cik es skatos, Tev, KRISTIIN, maz, kas piesienas par nepatiesiem baniem, te vairāk par taviem REASON, Tu tagad pasūtiji na*uj čali kurš nebija vainīgs, bet tik un tā centies pierādīt savu taisnību, ja būtu norm reasons, nebūtu šo aso diskusiju!

Vnk maini attieksmi, mans ieteikums Tev!

Link to comment
Share on other sites

Visiem reiz parauj dusmas uz kādu un tad birst vaļā, bet nu diez vai šis reasons bija tas labākais. Vienkārši uzrāvies uz čīkstuļa, kas to pieprot un pasūdzās! :D

P.S. Ja es būtu tavā vietā, tad tas būtu par mazs!

Link to comment
Share on other sites

Visiem reiz parauj dusmas uz kādu un tad birst vaļā, bet nu diez vai šis reasons bija tas labākais. Vienkārši uzrāvies uz čīkstuļa, kas to pieprot un pasūdzās! :D

P.S. Ja es būtu tavā vietā, tad tas būtu par mazs!

Nu par nepatiesu permenent banu nepasūdzēties būtu stulbi, vēl jo vairāk ja esi zadrots.

Link to comment
Share on other sites

Es atminos game admin sadaļā bija topiks, deva punktus par pareiziem baniem un minuss punktus par nepatiesiem baniem, līdzarto mēneša beigās rezumē, ja esi minusā acc off, uz laiku vai permamently, ja neesi vispār bijis aktīvs un mēneša laikā neesi nevienu pamatoti nobanojis acc off uz laiku vai permamently. Tākā benciks ir diezgan aktīvs sarkanais admins webā tad tādu pasakumu var taču turpināt.

soor par spamu, peace

cheers. :)

tikai tā, lai nejauktu nevienam galvu - tāds topiks nekad nav pastāvējis.

Es jau teicu, ka var diskutēt par atieksmi konkrētajā gadījumā, bet atšķirība piemēram no tevis ir tāda, ka vinš dienā izbano 2-3 cilvēkus ar čitiem, kas traucē spēlēt un kuru dēļ serveris ir tukš. Esmu serverī pēdējās 7 nedēļās diezgan daudz un viņu redzu katru dienu, bet tevi esmu redzējis reizes 3.

sluT

Nevajag līst tik uzkrītoši di... es tikai izteicu savu viedokli, nelemju par acc noņemšanu.

Šeit arī problēma, nevar teikt ka KRISTINE dara sliktu darbu esot aktīva serverī, bet problēma jau ir tā, ka tā kvantitāte nevienmēr ir kvalitāte, jā bano daudz - kļūdās daudz, tie kas nedara nekļūdās, bet visam ir savas robežas un tici man, ja tev nedēļā jāskatās trīs demkas, kur katreiz tas pats admins aizšauj garām, tad sāk piegriesties. Kristīnes gadījumā vēl klāt nāk ahujenā attieksme un pagalma leksikas līmenis. Kā arī mūsdienās dabūt aktīvu, normālu adminu ir daudz grūtāk kā agrāk, jo palielam servera publika ir degradējusies, un lielai daļai tā ir brīvdienu pašaušana tīri prikola pēc uz stundiņu (man tajā skaitā), bet ar tik mazu onlain laiku administratoram ir daudz par maz.

Tāpēc GIGN ir diezgan grūtas izvēles priekšā, nogriezīs viņai accessu - kas aizpildīs viņas onlain laiku? Tieši tāpēc es arī pieklusēju daudzu CS:S jauno kļūdas, jo labāk lai ir KĀDS ar accessu serverī, nevis neviens.

Link to comment
Share on other sites

Kristīn, Tu esi viens no aktīvākajiem adminiem, tur nav divu domu. Neviens jau Tev nepārmet par aktivitāti un centieniem uzturēt serverī kārtību, bet reāli tava attieksme ir zem katras kritikas.. Vai vispār kādreiz esi pieņēmis kaut kāda veida kritiku par sevi? Ja esi pieļāvis kļūdu, tad mācies no tās un mējģini nākotnē to vairs neatkārtot.. Bet tava reakciju uz visu ir vienkārši unikāla, nevis, lai pieņemtu kritiku, Tevī ieslēdzās kaut kāds sevis aizstāvēšanās slēdzis un Tu mējģini izvairīties no problēmas un noniecināt visus citus, pēc manām domām tas īsti nav ok, bet lai nu ir, tava pasaule..

+ runājot par taviem apvainojumiem pret mani, atrodi lūdzu kaut vienu postu no manas puses, kur lienu "di**a" un atsūti man PM, ja tā būs, tad personīgi Tev atvainošos.

p.s. lūdzu beidz editot savus tekstus, pieturies pie tā, ko esi jau uzrakstījis, nemaini savas domas entās reizes, savādāk nevar saprast, ko kurā reizē esi rakstījis..

Link to comment
Share on other sites

madnn, no tevis taadi fakti naak aaraa, kuri nemaz nepastaav :D

ediiite; tevi nesauc Erviins?

ja tu par to banu skaitu nedēļā, jā - tie fakti nav precīzi tie skaitļi ir uz manām izjūtām, es neskaitu tavus banus.

Es itkā savu identitāte nekad neesmu slēpis GIGN komūnā līdz ar to baigi jocīgi, ka tu domā ka mani sauc Ervīns, nē es neesmu Ervīns.

Ja tu gribi apspriest savu leksiku, tad jā, viņa ir pagalma līmenī.

Link to comment
Share on other sites

tavi teksti, apgalvojumi, izpratne man neinteresee un nenoziimee neko, pilniigi vienalga, ko tu tur muldi :)

Vai nu Tavas smadzenes nav sasniegušas zināmu briedumu, vai arī Tev ir psiholoģiskas novirzes. Garīgi veselam, pieaugušam cilvēkam nemēdz būt "pašol jūs visi nahuj dirst" attieksme + "bļe, zin ku es daudz čīterus esmu nobanojis??!!1?!".

Atbildi vari paturēt pie sevis. Tāda ir kopaina palasot Tavus tekstus.

Link to comment
Share on other sites

Tavs iegulditais darbs ir vera nemams, un par to tev pienakas pateiciba, bet kapec tev uz katru teksti ur truli ''jadirsh pretiim'', kapec nevar ielikt daudz maz pieklājīgu reason, un visam pari draugs, tev ir nopietnas problemas ar jebkadas kritikas uznemshanu, un admins, kurs nevar uznemt kritiku ir viegli ievainojams/aizvanojams, kas rezultejas ar to, ka ir bani, slapi, kick un reason, kuros paradas tava nesavaldiba. Ja uzskati,ka man nav taisniba saja jautajuma, drosi var nemt tev tiesibas nost, bet ja tu kaut nedaudz piekriti, tam, kas te ir rakstiits esmu par to, lai tev tiesibas patur, un lauj adminet, atceroties par to, kaaa mes komunicejam un sazinamies sava starpa un runajam starp citiem cilvekiem.

Link to comment
Share on other sites

es neesmu tas, kuru caur cs var aizvainot :D taa ir speele, un viss kas tur notiek ir viena liela fignja! Kritika ir laba lieta, tachu nejau paarspiileeta un pasniegta kaa kuram eertaak!

Vai nu Tavas smadzenes nav sasniegušas zināmu briedumu, vai arī Tev ir psiholoģiskas novirzes. Garīgi veselam, pieaugušam cilvēkam nemēdz būt "pašol jūs visi nahuj dirst" attieksme + "bļe, zin ku es daudz čīterus esmu nobanojis??!!1?!".

Atbildi vari paturēt pie sevis. Tāda ir kopaina palasot Tavus tekstus.

par chiiteriem jaa, par paarejo tekstu 1x dzirdu :) paldies

es neesmu tas, kuru caur cs var aizvainot :D taa ir speele, un viss kas tur notiek ir viena liela fignja! Kritika ir laba lieta, tachu nejau paarspiileeta un pasniegta kaa kuram eertaak!

par chiiteriem jaa, par paarejo tekstu 1x dzirdu :) paldies

Taatad, es par sho topiku esmu izteicies, ko, kas, kapeec. Taalaak varat diskuteet, domaat, dariit, bez manis

Link to comment
Share on other sites

es neesmu tas, kuru caur cs var aizvainot

Hehe.. Ta nu gan nav taisniba, aizsvilies Tu ljoti atri, tur jau ari rodas tie visi bani,kicki,slapi un slayi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...