Jump to content
GIGN Forum

acc@war3


Recommended Posts

Vec. - 28

Daru - ģeogrāfisko informāciju sistēmu speciālists.

CS pieredze - ar pārtraukumiem no 1.3. versijas, bija global acc netgames un soulhunt. Ja nu kādam ir padziļināta interese par manu personu, tad te ir pāris burti.

Perspektīvie bonusi - neļaušu čīteriem čakarēt citiem spēli.

Spēlēju - parasti pavēlu vakaros un brīvdienu rītos.

Stati

Vēlamie flagi - standarta gags, kiks, bans, slaps. Ideālā variantā būtu arī votemap, jo ir zināmas problēmas ar war3 mapciklu.

Link to comment
Share on other sites

Es jau kādu laiku skatījos uz šo niku un prātoju vai tas ir slavenais nG alus pumpētājs.

Dodat viņam visu ko prasa!

Zila zāle vai Zaļas debesis?

Tu atkal esi ķēmā?

Zaļas debesis

Kā man pietrūkst šīs semi-nopietnās nG izdarības Ērma un Zivs izpildījumā. Ik pa laikam mēdzu patroļļot zivs youtube kanāla comment sadaļā :D

Link to comment
Share on other sites

Bieži vien tāds īgns, bet nezinu konkrēti ko teikt, ja tas ir Gestapo no netgames laikiem, tad jau dodu REC, ja ir pozeris, tad noteikti nē, jo šad tad tā īgnā attieksme ir neciešama. Bet kopumā liekās čalis pēc uzvedības kādi 25+, tad jau var droši dot, jo pārsvarā tādā vecumā cilvēki, kas spēlē spēles ir tikai normālie palikuši, jo pārējie kaut kur pagrimst. :D

Link to comment
Share on other sites

Gestapo, REC !

P.s. man vel stav atminja de_usma pasakums kur es ar Tea gajam pa majinjam un prasijam - Nezinat kur ir Gestapo ? :D

Visi shokaa... tikai tad pateicam, ka chalis ar kljicku tadu :D A shamais sedeja ezera uz kresla ar 2 alinjiem udeni un pipeja verojot sarkanas debesis virs udens :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...