Jump to content
GIGN Forum

Palīdzību ar GTA IV


kai`s
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Man te tāda maza ķibele! Īsti nezinu, kā atrisināt šo problēmu, tāpēc esmu šeit, varbūt kāds jau ir ar šo saskāries un zina, kā atrisināt!

Tātad mani system stati :

Intel® Core i5-2450M [email protected]

RAM - 6GB

Win7 64bit

HDD 683GB

AND NVIDIA GeForce GT 525M

Reāli GTA IV vajadzētu iet kā pa diedziņu, respektīvi bez lagiem, bet tā nav! Paspēlējot minūti, divas, sāk lagot. Uzlieku setingus uz minimum, vienalga lago. Varbūt Jūs zināt, kas pa vainu?

Paldies! :)

Link to comment
Share on other sites

Nespēlē uz portatīvā :).

Iespējams v-karte sakarst, iespējams, ka tiek izmantota iebūvētā (ja tev tas Nvidia Optimus vai kā viņu tur). Iespējams procesors sakarst. Bez tam -- kas to lai zina, ko tu saproti ar 'lago'. Iemesli varbūt dažādi.

Anyways - ja tu ņēmi portatīvo priekš spēlēm, tad varēji izgrūst līdzīgu naudas summu un dabūt labu kasti, kurai problēmu ar spēlēm būtu mazāk.

Link to comment
Share on other sites

Man ir arī i5, tikai ar 4gb ram un iet ideāli :D

Iespējams, tev stāv - Power saver vai Balanced. Uzliec uz High Performance un vēl lejupielādē Intel Boost Monitor 2.6. Kā arī iesaku turēt laptopu uz papildus kājiņām (3-5cm), tas nav ūber risinājums, bet vismaz vieglāk elpot kompītim.

Tad vēl 3. lieta - esi uzlicis visus iespējamos ielāpus (patch), kuri ir uz gta4? Razor, ja nemaldos viņi bija..Lai nebūtu tie Windows Live games utt..

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka tev tas laptops vienkaarshi uzkarst, jo man taa speele gaaja ljoti labi uz aizveesturiska -

Intel® Core™2 Duo Processor E6700

(4M Cache, 2.66 GHz, 1066 MHz FSB)

ar geforce 560 videni.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...