Jump to content
GIGN Forum

war3 votemap.


Puukjeenss
 Share

Recommended Posts

Ir jau pieteikums visai ātri pēc acc iegūšanas, bet uzskatu, ka tas tikai palielinātu cilvēku apgrozību serverī.

Diendienā nākas spēlēt lielgabarītu mapes 3x3 un ir bijuši arī sliktāki gadījumi.

Online esmu bieži, ir man iespēja sekot līdzi mapēm /spēlētāju skaitam.

Citi admini pareti ienāk ON.

Puukjeens^^

Link to comment
Share on other sites

Vai nu salabojiet maplistu, vai visiem votemap.

Pūķēns kopumā lāga puika. :>

++ Gestapo teiktajam, jo reāli sanāk rotācija, Dust Dust2 Cbble-Forge(viena un ta pati karte pec kartas), Mill-Tuscan(viena un ta pati karte pec kartas), aztec, piranessi, chateau, estate, office, italy, nuke, inferno. Protams maplistā ik pa 4 kartēm atkārtojas Cbble-Forge, Tuscan-Mill kombinacijas, kā arī bieži dust2, dust un aztec.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tieši tā. Tāpat man liekas, ka naktīs vajag laist citu map ciklu uz mazajām kartēm tikai. Te jau sen tika nīdēts, ka war3 serverī ir vajadzīgs dot izvēli spēlētājiem katras mapes beigās ar votemap palīdzību, kur varētu iekļaut arī mazās mapes naktīs. Vakar atkal iegāju serverī kur bija 1 spēlētājs, uzliku ice un uzreiz saradās cilvēki. Visiem ir apnikušas tās lielās mapes un vecais garlaicīgais cikls. Tur tā lieta, kāpēc visiem adminiem obligāti ir jādod vismaz votemaps.

Link to comment
Share on other sites

Nepiekrītu, jo ar votemap kartes maiņa ir spēlētāju rokās, bet ar xmap admins pats pieņem lēmumu, ko jaunajiem adminiem, manuprāt, nevajadzētu uzticēt.

Pašlaik daudzi vecie admini ir sliktāk atbilstoši daudzām komandām, kā jaunie.

Link to comment
Share on other sites

Puika spēlē bieži,ne man tagad teikt,ka war3 ir pat ļoti nepieciešams vote flags,tad nu protaties,vai nu atsakat un balle beigta,tobiš topic close,vai arī piešķirat! Kas tā pa modi,visu vilkt garumā!Lai forumā dzītu sūdu tur moderi ir aktīvi,bet lai kaut ko risinātu tur guļ!

Edited by joJO^
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tātad tedijam.

War3 izmirst mapju dēļ, vai nu tās ir duplikātmapes vai mapes, kurām ir pārāk maz spawni. Cilvēkiem arì nepatīk dažas mapes, kā rezultātā prasa, lai nomaina. War3 nav tik pieprasīts kā pubs. Arī pa dienu bieži vien nākas spēlēt lielas mapes ar maz cilvēkiem.

Neprasītu, ja tam nebūtu iemesla.

Uzskatu sevi par labu kandidātu, neskatoties uz to, ka esmu "jauniņais".

Paldies.

Edited by Puukjeens
Link to comment
Share on other sites

Tātad tedijam.

vai nu tās ir duplikātmapes vai mapes, kurām ir pārāk maz spawni

Paldies.

2 galvenie iemesli, un jā, tiešām ir daudz kartes, kurās spawni ir pārāk maz, 9v9, 10v10, katrā komandā mirst 1 spēlētājs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...