Jump to content
GIGN Forum

Trabll Ar Admin Gag


Recommended Posts

NU taa.. Atkal es smile.gif Trabll tads baigi jocigs.. visulaiku domaju ka neesu nubs, pluginus maku pievienot, bet peekshni noka4aju sho pluginu http://www.amxmodx.org/forums/viewtopic.php?p=4203 - admin gag ! amxx ieliku pie plugins un plugin.ini ieraxtiju vinja nosaukumu, ari pie scripting ieliku to sma failu... Bet plugins neiet...ieeju serveri, gribeju pameginat, raxtu amx_gag niks bet rada Unknown command amx_gag... Kapeec taa????

jau ieprieks paldies...

Link to comment
Share on other sites

NU taa.. Atkal es smile.gif Trabll tads baigi jocigs.. visulaiku domaju ka neesu nubs, pluginus maku pievienot, bet peekshni noka4aju sho pluginu http://www.amxmodx.org/forums/viewtopic.php?p=4203 - admin gag ! amxx ieliku pie plugins un plugin.ini ieraxtiju vinja nosaukumu, ari pie scripting ieliku to sma failu... Bet plugins neiet...ieeju serveri, gribeju pameginat, raxtu amx_gag niks bet rada Unknown command amx_gag... Kapeec taa????

jau ieprieks paldies...

plugins.ini failā tur kur raksti savu pluginu peec nosaukuma pieraksti debug

Piem: gag.amxx debug

Tad arī redzēsi kas tur par erroru, maybe vienkārši neesi ielādējis kādu moduli.

Edited by Gariks
Link to comment
Share on other sites

aj kaa man besii sitie visi cs serveru taisiitaaji, kuri uztaisa serveri un domaa ir riktiigi uuuuber krutiji.. ja sitik vieglu pluginu nemaaki uzlikt, tad ..........

ui nu i lame. es atceros ka pats pirdiens te ar saviem kretiiniskajiem jautjaaumiem uzmaacaas gign forumam. tu jau pats tas uuberkrutais servera tasiiitaajs biji,

kas prasija pilniigi visu un par visu.

P.S. cik atvalninaajumi vinam bija? sen nebiju vinu te redzeejis....

vel tas "perdelis"(a.k.a. pirdiens) man pa privaato prasija kaa Psycho stats uzlikt laugh.gif

OFFTOPIC~~+

ta nu pa teemu biggrin.gif tajaa amx foruma tacu arii ir pamaciiba kaa uzstaadiit vaine?

droshvien neesi kaadu moduli aktivizeejis kursh shamajam ir vajadziigs....

kaa jau augstaak bija mineets aktivizee debug reziimu tad tev paraadiis kas pa erroru un kas shamajam nepatiik...

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

aj kaa man besii sitie visi cs serveru taisiitaaji, kuri uztaisa serveri un domaa ir riktiigi uuuuber krutiji.. ja sitik vieglu pluginu nemaaki uzlikt, tad ..........
tu to pa sevi raksti ja? smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2428.gif ok ja cs serveris tas veel taa... bet nu ja tev aju ir mu online serveris ta tu esi galiigi slims ar servereiem laugh.gif neapvaino citus smiliez.de_2428.gif
Link to comment
Share on other sites

Pavēroju tavu pirmo postu. Lai viss būtu skaidrībā pakomentēšu mazliet.

*.amxx (*.amx) faili jau ir kompilēti, tie domāti lai bāzt plugins folderī un pievienotu plugins.ini failā.

*.sma domāti ja tu domā tur kaut ko rediģēt pluginā (piem, nosaukumu nevis amx_gag, bet xgag utt. var arī pievienot pašam kaut ko, protams ja māki), bet pēc tā, šo failu vajag kompilēt, lai no viņa dabūtu *.amxx failu.

P.S. To ka tu ieliku sma failu scripting folderī, no tā nekas nemainās wink.gif

P.P.S. pirdien tu protams malacis, ka uzliku cs serveri, bet nevajag arī citiem pārmest par viņu mēģinājumu pašizglītoties. Piem. man ari stāv hlds uz windowsa un arī uz linux os, abi viņi netiek palaisti, bet strādā lai testētu visu ko. Iznākums - nevajag dirst uz visiem par vēli izmēģināt kaut ko jaunu, man patīk pašam izmēģināt vienmēr kaut ko jaunu. Neesu vēl nevienam pārmetis par kaut ko tādu, ko es zinu, bet cits nezin. dry.gif

Edited by Gariks
Link to comment
Share on other sites

Gariks you are the man!

Jaa runajot par to kompileeshanu.. man taa scripting mape ir pilnigi tuksa.. serveris man ir war3..varbut tas kko maina.. man ari patik izmeginat kko jaunu, tape uzliku war3..ilgi rausos bet sanaca...

Un piereizes lai nespamotu ieliksu sini pat posta: es war3 neka nesaprotu, bet aptik rausties...avrbut kads var pateikt kaa uzlikt shopmenu2...???

Edited by Loading
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...