Jump to content
GIGN Forum

Pēc pieredzes, kuras?


nillys
 Share

Recommended Posts

Basītim pa 60LS neko prātīgu nenopirksi (bez %), solīdie sākas no 100+Ls. UN ir ļoti svarīgi kādi ir apavi, lai nepis*u muguru, kājas, etc.

Ja nav naudas, pērc to kas labāk patīk.

Jā ,bet starpības nav nekādas ,nopirku 9 LeBron'us ,mana potīte šobrīd ir čupā ,pirms 2 nedēļām ,pat LeBroni ,kuri skaitās vieni no visdrošākajiem apaviem pret potīšu traumām nepalīdzēja ,rezultāta šobrīd esmu 3 nedēļas uz kruķiem + ,visticamāk, būs jāguļas uz operācijas galda tā kā ,katrā ziņā iesaku skatīties ,kurās tu jūties visdrošāk un visērtāk ,jo nopirkt apavus pa 20-50Ls ,tev izmaksās dārgāk nekā ,kad nopirksi par 80-120Ls ,to es saku no tagadējās pieredzes. Hyperdunk'i , Hyperfuse un jaunie CrazyLight ,par pārējiem apaviem aizmirsti ,ja nenodarbojies profesionāli tad jā ,var nopirkt kaut ko lētāku!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja gribi basīša apavus un gribi sūtīt viņus. Sākumā uzmēri veikala ( ja protams ir), jo uz aklo pērkot "ai nu gan jau derēs" neder. Tu nezini vai viņi būs ērti un vai vispār derēs. Tā nav joka lieta, jo nepareizu botu izvēle var sapist kājas n shit. Un nav garantijas, ka tie apavi, ko gribi pasūtīt izturēs ilgi. Labāk pakrāj vēl un tad skaties.

Link to comment
Share on other sites

Es reali lasu un hujeju uz dolbajobiem, kas uzskata ka labi apavi sportam ir dārgi apavi.

Sporta apaviem ir jāder kā uzlietiem, tieši tāpēc es nekad vairs nepirkšu viņus internet veikalos, vajag piemērīt un atrast tādus kuros jūties ērti - viss pārējais ir huiņa. Te reali smird pēc cilvēkiem, kas domā ka ar dārgākiem apaviem augstāk leksi.

BET PROTAMS, ka augstāk leksi. varbūt tie nav 20 cm, bet 3-4 cm mierīgi var izspiest. Pats spēlēju basketbolu no 3. klases, esmu izgaajis cauri gandriiz visiem basketbola apavu brendiem, pirms gadiem 2, man arii bija kaut kaadas nike no leetaa gala basketbola tupeles, tad nopirku jaunaakaas kobe IV modeli, ble, uzreiz cits kampiens, cits leeciens, cita stabilitaate un eertums. taa kaa jaa, LABI APAVI IR DAARGI APAVI,jo it iipashi tas attiecas uz basketbolu, nejau par velti ar taadiem speelee nba profesionaalji. tas protams nedod tur ble superspeejas uzreiz, bet tas daudz ko maina. + ja tu buutu papeetiijis botes, kuras es ieliku pirmajaa savaa postaa, tad arii pats saprastu, ka ar taam boteem tu tieshaam leksi augstaak. ne par velti vinjas uzreiz tika nobanotas lietoshanai NBA. protams, ja tu esi daunis un tev pat nav pareiza leeciena tehnika, nekas tur nebuus....

taakaa, dolbajob, pirms tu vem savu suuda viedokli aaraa, vispirms kaut ko papeeti un pameklee, kaadas tehnologijas apavos jau tiek izmantotas.

Edited by Invincible
Link to comment
Share on other sites

BET PROTAMS, ka augstāk leksi. varbūt tie nav 20 cm, bet 3-4 cm mierīgi var izspiest. Pats spēlēju basketbolu no 3. klases, esmu izgaajis cauri gandriiz visiem basketbola apavu brendiem, pirms gadiem 2, man arii bija kaut kaadas nike no leetaa gala basketbola tupeles, tad nopirku jaunaakaas kobe IV modeli, ble, uzreiz cits kampiens, cits leeciens, cita stabilitaate un eertums. taa kaa jaa, LABI APAVI IR DAARGI APAVI,jo it iipashi tas attiecas uz basketbolu, nejau par velti ar taadiem speelee nba profesionaalji. tas protams nedod tur ble superspeejas uzreiz, bet tas daudz ko maina. + ja tu buutu papeetiijis botes, kuras es ieliku pirmajaa savaa postaa, tad arii pats saprastu, ka ar taam boteem tu tieshaam leksi augstaak. ne par velti vinjas uzreiz tika nobanotas lietoshanai NBA. protams, ja tu esi daunis un tev pat nav pareiza leeciena tehnika, nekas tur nebuus....

taakaa, dolbajob, pirms tu vem savu suuda viedokli aaraa, vispirms kaut ko papeeti un pameklee, kaadas tehnologijas apavos jau tiek izmantotas.

Da es tevi 3 latu vērtās kedās apspēlēšu. Uj, piedod, es takš aizmirsu ka nespēlēju sieviešu basketbolu. Un ko tu domāji ar to ka tu nopirki apavus? Esi pārliecināts? Varbūt vecāki nopirka? Nopirka blja viņš. Ja cilvēks prasa botas noteiktā cenu diapazonā, tad tas nozīmē, ka šam nav naudas uz neko krutāku un nevajag smērēt gudrības par to, kas būtu, ja būtu. Tevi takš neviens nenodirš par to, ka vecāki bija neuzmanīgi tavā bērnībā un neiemācija elementāras lietas kā piemēram līdzvērtību un citu cilvēku izprasšanu. Betlaikam tu pie tā visa ienīsti krievus, jo šie tevi okupēja...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da es tevi 3 latu vērtās kedās apspēlēšu. Uj, piedod, es takš aizmirsu ka nespēlēju sieviešu basketbolu. Un ko tu domāji ar to ka tu nopirki apavus? Esi pārliecināts? Varbūt vecāki nopirka? Nopirka blja viņš. Ja cilvēks prasa botas noteiktā cenu diapazonā, tad tas nozīmē, ka šam nav naudas uz neko krutāku un nevajag smērēt gudrības par to, kas būtu, ja būtu. Tevi takš neviens nenodirš par to, ka vecāki bija neuzmanīgi tavā bērnībā un neiemācija elementāras lietas kā piemēram līdzvērtību un citu cilvēku izprasšanu. Betlaikam tu pie tā visa ienīsti krievus, jo šie tevi okupēja...

Tu pat invalīdus ratiņkrēslu basketbolā nespētu apspēlēt, dauni jobanais. Jā, botes nopirku es pats sev, strādāju katru vasaru jau no 14 gadu vecuma. Runā ble tā, it kā mani pazītu, nolādētais parazīts bled. Es visu ļoti labi saprotu, ka budžets var neatļaut nopirkt, bet taapeec jau var nesteigties un iekrāt naudu, un nopirkt normālu preci kas arī labi kalpos un pildīs kārtīgas basketbola apavu funkcijas.

pakaries dauni!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nejau botās slēpjas tā meistarība.. Nejau botas pa 100Ls vairāk pasargās no traumas.. Ir bijušas botas pa 120Ls un pa 65Ls - nekāda razņica.. Galvenais skaties, lai papēdis neberžas un nespiež..

Protams, ir atšķirība augstās vai zemās, bet ja mežģī to potīti tad tur jau vairs nekas īpaši neglābs..

Link to comment
Share on other sites

Tu pat invalīdus ratiņkrēslu basketbolā nespētu apspēlēt, dauni jobanais. Jā, botes nopirku es pats sev, strādāju katru vasaru jau no 14 gadu vecuma. Runā ble tā, it kā mani pazītu, nolādētais parazīts bled. Es visu ļoti labi saprotu, ka budžets var neatļaut nopirkt, bet taapeec jau var nesteigties un iekrāt naudu, un nopirkt normālu preci kas arī labi kalpos un pildīs kārtīgas basketbola apavu funkcijas.

pakaries dauni!

Tas ir? 2 vasaras nostradatas? Un vispar, ko es te runajos ar mazgadigu reperi?

Link to comment
Share on other sites

Tas ir? 2 vasaras nostradatas? Un vispar, ko es te runajos ar mazgadigu reperi?

7... nu jaa, nesaprotu vispaar, nahujam tu te kaut ko saaki rakstiit, bet nu palasot tavus ieprieksheejos topikus, var saprast, ka esi vienkaarshi kaut kaads jobans dolbis, pidarass, kam vienkaarshi patiik ar kaadu uzsaakt konfliktu, KROPLI

Link to comment
Share on other sites

Invincibls nopelna +10% warn par skaistu valodas lietošanu. Nākošreiz būs suspends.

Taisu ciet, kad pircējs būs saņēmis savus apavus un tos iemēģinājis, droši var atmest man PM ar linku uz šo topiku un es to atvēršu, lai vari padalīties pieredzē.

Tikmēr - ciet.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

And1 pelēkās atnāca.

Amatierim, neizpušķojot, kurpes labas.

Nekas pa liekam neberžas, nespiež, mērs atnāca īstais, neteiksim, ka nostrādātas ir ideāli, bet ārā nejūk un spēlēt/skriet netraucē.

Lecu tikpat augsti cik pirms tam, tākā par kurpēm nevaru sūdzēties, kautgan neesmu jau aŗi nekad labākas vilcis.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...