Jump to content
GIGN Forum

Pēc pieredzes, kuras?


nillys
 Share

Recommended Posts

NEVIENAS. and1 sen jau neražo normālus basketbola apavus, pilnīgi mēsli. nike is the real deal. veel var adidas paskatiities. gribi lidot? njem vispaar shiis - http://www.athleticp...shop/shoes.html

Vari ieteikt kautko ļoti lētu?

kā ir ar lonsdale? http://www.sportsdirect.com/lonsdale-cam-mid-iii-mens-basketball-shoes-115149

Link to comment
Share on other sites

Ne vienas, ne otras, tie ir mēsli! :)

Nike zoom hyperdunk low 2011

Nike zoom hyperdunk 2011

Nike zoom KD IV

Nike zoom hyperfuse 2010, bet labaak jau jaunos, smuki, viegli un eerti

adidas crazy lights un crazy lights 2

Pasham ir bijushi hyperdanki, hyperaizi, crazy lights un tagad ir crazy light 2

vel deviitie lebroni un jaunie hyperdanki, jaunie lebroni, kobes visi pedeejo ~3 gadu modelji

Vel ko tu vari pamekleet, PEAK basketbola apavi, nebuus iipashi dargi, 60ls

Edited by KRISTIINE -_-
Link to comment
Share on other sites

60 ls ir ļoti dārgi, man

Ja 60ls ir dārgi priekš apaviem, tad jau jābliež uz tirgu pa dvacāru iepirkt veselu kartupeļu maisu ar apaviem, no abibas & co repertuāra.

Labāk 1x nopirkt kko labu, kas ies ilgi, nekā 5x pirkt sūdus kas kopsumā nenokalpos tik ilgi cik labi firmas apavi :)

Edited by Ectasy
Link to comment
Share on other sites

Pilnīgi bezjēdzīgi te ierakstīji, ja jau nezini,

Es saprastu, ja tu būtu kādus 5 pārus pircis un tad tā varētu pateikt.

Esmu pircis vairaak nekaa 5 paarus :D Un nejau taadas padjobkas kaadas tu te raadi ibio :D

Ja gribi staigaat ar taam malkas pagaleem kaajas, tad peerc savus lonsdeilus un aizveesturiskos and1 kluchus

Edited by KRISTIINE -_-
Link to comment
Share on other sites

Es reali lasu un hujeju uz dolbajobiem, kas uzskata ka labi apavi sportam ir dārgi apavi.

Sporta apaviem ir jāder kā uzlietiem, tieši tāpēc es nekad vairs nepirkšu viņus internet veikalos, vajag piemērīt un atrast tādus kuros jūties ērti - viss pārējais ir huiņa. Te reali smird pēc cilvēkiem, kas domā ka ar dārgākiem apaviem augstāk leksi.

Link to comment
Share on other sites

Es reali lasu un hujeju uz dolbajobiem, kas uzskata ka labi apavi sportam ir dārgi apavi.

Sporta apaviem ir jāder kā uzlietiem, tieši tāpēc es nekad vairs nepirkšu viņus internet veikalos, vajag piemērīt un atrast tādus kuros jūties ērti - viss pārējais ir huiņa. Te reali smird pēc cilvēkiem, kas domā ka ar dārgākiem apaviem augstāk leksi.

Tu stulbs esi? Apaviem, kuri maksaa 20-30ls buus taads pats komforts kaa apaviem kuri maksaa 60 un uz augshu? Runa iet par basketbola apaviem!

Peec pieredzes zinu, ka ar tiem leetajiem apaviem nav arshanas, zole cieta, sliid, nav eerti un viegli potiites sapist, ja tu to gribi, droshi perc

Edited by KRISTIINE -_-
Link to comment
Share on other sites

Tu stulbs esi? Apaviem, kuri maksaa 20-30ls buus taads pats komforts kaa apaviem kuri maksaa 60 un uz augshu? Runa iet par basketbola apaviem!

Peec pieredzes zinu, ka ar tiem leetajiem apaviem nav arshanas, zole cieta, sliid, nav eerti un viegli potiites sapist, ja tu to gribi, droshi perc

a ja tie ir apavi kas maksāja 60 latus un ir nocenoti uz 20 ls, tad ar viņiem ir sūdīgi? mindfucks!

ši diskusija ir tik absurda, ka nevēlos nemaz viņu pagodināt ar savu klātbutni, lai mani nomaina semorka viņš būs labāks kompanjons pērkot dārgus leduskapjus tobiš botes.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...