Jump to content
GIGN Forum

Visus Legalaize slēgt.


Semorka
 Share

Recommended Posts

Ā vēl, ble gribu lai slēdz visas Legalaize, tagad menti sukas gudri palikuši, karoč, gaidu Teikā starpilsētu autobusu, manam 4omam līdzi bija Amfiks, un 1g legalaize, a es biju uz athodiem, takš sukas menti piebrauca un mūs sašmonija, izrādās, ka Teikā ir legalaize atvērts un mēs, nemaz nezinājām, ka pie autobusa pieturas blakus ir legalaize veikals, menti gudri palikuši, sēž paļījās, kas atrodās patipiņiem pie veikala. karo4 aizvedamūs uz iecirkni atrada 4omam narkas, un mūs aizveda uz ekspertīzi. karoč 4omam, glabāšana un lietošana, a man lietošana.

Karoč, man te pīpē viss pagasts to legalaize, paliek debīli, izstērē visu naudu, katru dienu, brauc pakaļ tam sūdam un tik kurī un tupī. Un sākās zagšana, sūdi, mēsli, tad pjanka, tad parādi un 1,2,3,4,5 pa ķēdītei. man te kaimiņš sīkais, 10 gadi apīpējās legālo un viņu aizveda uz psiheni. Nu labi tagad, atkal aizliegs vielu, kas apdolbī, nu i jēga, pieliks citu vielu klāt, tam legalaizam, kas nav aizliegto vielu sarakstā. Es vispār to sūda legalaizu, nepīpēju, dolbī riktīgi uz pusstundu, un hren viņ zin kādas sekas no šiem sūdiem lētajiem, kas apdolbī pa lēto.

P.S. Vis vairs neko nerakstu, diena man ir bijusi pa pipelēm, besis galīgais.

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...