Jump to content
GIGN Forum

Vakances UK


dyversant
 Share

Recommended Posts

Chau! Atkal ir parādījušās vakances.

Piedāvāju darbu waitrose noliktavā (DHL).

Darbs piecas dienas nedēļā, 40 stundas.

Samaksa 6.20 - 7 gbp/h pēc nodokļu nomaksas.

Ir pieejamas 2+1 vieta proti pārītim un vēl cilvēkam. Protams, kādi draugi var sadzīvot vienā istabā.

Nepieciešams - 150 gbp par dzīvesvietu ( 2 nedēļas + depozīts)

Ierašanā līdz 16.01

Par pārējo PM

Darbavieta retums - ķer kas var.

Pats tur tagad iekārtojos :)

Link to comment
Share on other sites

Baidās, ka aizbraucot smadzene saruks līdz teletūbija līmenim.

Katru reizi, kad divīts uztaisa šeit topiku es pie sevis nodomāju - viņš ir kā tas ļaunais pasaku tēls, kurš mūždien ar bagātībām un gardumiem kādu cenšas ievilināt bedrē, lai apēstu. It kā nebūtu gana nožēlojami tas, ka pats ir melnstrādnieks svešā valstī - vēl vajag citus mudakus līdz raut.

Sprīdīši, bļin.

Edited by Ziediņš
  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

jā, esam melnstrādnieki, sprīdīši, noliktavu karaļi, etc., bet lažu dzenot mēs mēnesī nopelnam (katrs) tavu pusgada algu, un neesam nedz pārstrādājušies, nedz notašķijušies, vai kā savādāk.

tākā, sēdi vien savā Latvijā, tēlo patriotu, raudi par krīzi un bezdarbu.

Link to comment
Share on other sites

jā, esam melnstrādnieki, sprīdīši, noliktavu karaļi, etc., bet lažu dzenot mēs mēnesī nopelnam (katrs) tavu pusgada algu, un neesam nedz pārstrādājušies, nedz notašķijušies, vai kā savādāk.

vislabāk man patīk, ka tu domā, ka Latvijā visi pelna to algu kuru pelnīji, pirms aizbrauci, bet nē Raicīt, tā nav, tiesa, kamēr tev tas pieleks, būsi jau paspējis nopirkt vēl 10 jaunos iphonus dzīvojot vienā istabā ar vēl 20 tādiem kā tu

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

man visvairāk piedur kā viņš priecājas par algu un ar dirsu domā par nākotni, es saprotu, ka uz doto mirkli pie tādas summas tev ir āķis lūpā, ticis no laukiem ārā, var atļauties kādu dārgāku konīti, aifouni u.c. nevajadzīgi sūdi, bet ko tu darīsi vēlāk? Ne tev nākotne, protams noliktavā rukāsi, kamēr fiziski varēsi, ne sieviete ar tevi veidos kopdzīvi. Es teiktu diezgan drūma nākotne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

It kā sevi gribat pataisīt par gudriem džekiem, bet šobrīd jūs uzvedieties trakāk nekā 12 gadīgas meitenes.

Man, piem. ir reāli pohuj uz to, ko jūs domājiet par mani, divīti, pārējiem GIGN`iešiem, kas rukā noliktavās. Esmu šeit, lai piedāvātu darbu gan jums, gan džekiem no Latgales un citviet, kur tik tiešām nav darba, un pūt dirsā ar visu NVA.

Bet jums, nezinu, skauž vai kā, ka visu laiku kladziniet, cik slikti ir cilvēki, kas strādā UK, pat nemaz viņus nezinot un neredzot. Protams, Ziediņš ir viens īpašs izņēmums (neiedziļināsimies viņa slimības vēsturē).

Lai nu kā, ja kāds vel iepļūtīs kkādu savu morālā pagrimuma sūdu, tad topika autors nežēlosies ar supensediem!

edit: rhrds, mož ieliec vel manas pirmās skolas dienas bildi? skatos, ka kkādus vecos sūdus bāzt te ir topā tev.

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

It kā sevi gribat pataisīt par gudriem džekiem, bet šobrīd jūs uzvedieties trakāk nekā 12 gadīgas meitenes.

Man, piem. ir reāli pohuj uz to, ko jūs domājiet par mani, divīti, pārējiem GIGN`iešiem, kas rukā noliktavās. Esmu šeit, lai piedāvātu darbu gan jums, gan džekiem no Latgales un citviet, kur tik tiešām nav darba, un pūt dirsā ar visu NVA.

Bet jums, nezinu, skauž vai kā, ka visu laiku kladziniet, cik slikti ir cilvēki, kas strādā UK, pat nemaz viņus nezinot un neredzot. Protams, Ziediņš ir viens īpašs izņēmums (neiedziļināsimies viņa slimības vēsturē).

Lai nu kā, ja kāds vel iepļūtīs kkādu savu morālā pagrimuma sūdu, tad topika autors nežēlosies ar supensediem!

bļed twiteris

Kamis ‏@pats_Kamis

šodien jāiet uz bomžu/bezdarbnieku interviju, ho, ho, ho, jāsāk beidzot no šīs valsts naudu kasīt laukā! #UKpower

Expand

Kamis ‏@pats_Kamis tagad esmu oficiāls bezdarbnieks, ha!

Edited by rhrds
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

nopietni?

kāda Jums atvainojos daļa kā cilvēks pelna un ko viņš ar sevis nopelnīto pērk?

pie kājas vai tā ir Latvija vai Anglija, kuram tas krata?

Saņemās puikas, mind you're own business!

Cilvēki dod cerību tiem, kuriem tādas nav, tāpēc kušš un, lai cenšās vismaz kaut ko panākt. :)

Link to comment
Share on other sites

Elementāri Watson - Uz Uk brauc strādāt tie , kuri nav īpaši izglītoti cilvēki, jo cilvēkam ar gaišu galvu un specialitāti darbu LV nav grūti atrast. Varat man neburt savas drāmas par to ka , cilvēki ar maģistriem brauc uz UK strādāt . Tās ir muļķības , ja vien tu neesi kkāds ekonomikas maģistrs ar grāmatveža specialitāti, tādu protams ir daudz un ir liela pārprodukcija , bet normālai specialitātei , kurā vajag spēcīgus speciālistus darba tirgus vienmēr ir atvērts :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vot kāpēc katrs topiks ir jāpiedirš? Uztaisat vienu topiku, kurā UK vs LV dzīvojošie latvieši un izpaužaties. Jau kurš topiks ir vienkārši metamams ārā. Tad tajā topikā varat aktīvi diskutēt kuram garāks pimpis - dzīvojot UK vai LV.

Kā jau te minēja, tie kas gribēs - aizbrauks, kas varēs palikt tepat - paliks tepat.

Edited by Zorg`s
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...