Jump to content
GIGN Forum

bacard @TF2


bacard
 Share

Recommended Posts

čau, čau! Tā kā man ir ļoti apnikuši visādi mutes brūķētāji, tad beidzot saņēmos un plānoju kaut ko darīt lietas labā, proti, rakstīt pieteikumu uz admina tiesībām.

Vecums - 20

Nodarbošanās - vispārējās fiziskās sagatavotības treneris

Pieredze Tf2 maza - kādi 6 mēneši

Ja man tiktu piešķirtas tiesības, es pēc iespējām nodrošinātu serverī kārtību attiecībā uz mutes virinātājiem. Pēdējā laikā viņu ir patiešām daudz, kas traucē lielai daļai spēlētāju. Kā arī ''mute'' funkcija nedarbojas pilnvērtīgi, vismaz Gign serverī nē. Tādā veidā arī palīdzētu atbrīvoties no nelabvēlīgiem, kaitinošiem spēlētājiem.

Serverī uzturos ļoti dažādos laikos, bet pārsvarā vakaros, jo tad tur vienkārši ir cilvēki.

Mani supermena stati.

*Niku piereģistrēšu, tiklīdz uzzināšu kā pareizi to steam id norādīt. Tas varētu būt līdz nākamajam gadam.

Lai man nebūtu jāatbild uz katru postu, lūdzu savus viedokļus pieklājīgi argumentējat.

Paldies par uzmanību, ar jums ēterā bija bakards.

edit: regniks gatavs.

Edited by bacard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da nah tev? Tik daudz nespēlē, lai baigi adminēt varētu. Vakaros ir admini un tagad uz brīvdienām ir gandrīzvai visu laiku kāds admins serverī.

Un dabūt acc tiesības, lai gagotu mutes brūķētājus? Gribi būt sliktais admins, kurš visu TF2 prieku izbojā? Nē, nevajag tev acc. Man patīk paklausīties konfliktos un pa vidu iespraugties un arī kaut ko uzdirst. TAS IR FUN!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...