Jump to content
GIGN Forum

Pavāru topiks


Teddy
 Share

Recommended Posts

Ja reiz pavāru topiks tad:

Pēdējā laikā iecienītākie salāti. Sarkanās pupiņas caurdurī, izskalo, lai viss konservu sūds notek nost. Rupja maluma rudzu maize kubikos un krāsnī apgrauzdēt. Vistas fileja sīkos gabalos, nedaudz garšvielas pa virsu. Brūnie rīsi (man personīgi garšo nepārvārīti, it īpaši brūnie). Visu kopā lielā bļodā, pa virsu var uzgāzt kādu asāku mērcīti ar mazu tauku saturu.

Rīt var divas dienas, garšo labi, kaudze ar OBV un lēnie OH - ko vēl vairāk.

GETTING ALL KINDZ OF GAINZZZ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ko izmanto ganbei nepateikšu. Es gatavoju sekojoši: izvāri rīsus un iemet wokā/pannā ar sasldētiem/svaigi grieztiem aisian dārzeņiem. Tad iemet tur olas vai olu, atkarībā no daudzuma un pieber čili pulveri (pērku tirgū uz svaru) vai iebombī asia thai chili mērci, to sarkanīgo ar cāli uz pudeles. And done.

Izskaidro kādus vai iedod linku uz to lietu lai varu vizuāli apskatīt kas un kā...tad varēšu pateikt kas ir tavuprāt "taizemiešu gaumē", jo taizemieši piekod tīrus rīsus pie ēdamā, ja nu kas...

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Ko izmanto ganbei nepateikšu. Es gatavoju sekojoši: izvāri rīsus un iemet wokā/pannā ar sasldētiem/svaigi grieztiem aisian dārzeņiem. Tad iemet tur olas vai olu, atkarībā no daudzuma un pieber čili pulveri (pērku tirgū uz svaru) vai iebombī asia thai chili mērci, to sarkanīgo ar cāli uz pudeles. And done.

Izskaidro kādus vai iedod linku uz to lietu lai varu vizuāli apskatīt kas un kā...tad varēšu pateikt kas ir tavuprāt "taizemiešu gaumē", jo taizemieši piekod tīrus rīsus pie ēdamā, ja nu kas...

803.jpg Neko labāku neatradu, iespējams chilli pulveris ir tas ko meklēju. Jo tur ir tupa rīsi + ola + kaut kas ahūns

Link to comment
Share on other sites

Iespējams marinēti bambusa stādi, bet vairāk sliecos uz to thai mērci, jo kad es biju taizemē (dzīvojāmies pa visādām bedrēm un ar vietējiem) tad tur to thai chili mērci bāž visur. Bet pie mums tik labs nepārdod nekur diemžēl, ir tikai analogi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...