Jump to content
GIGN Forum

Eiro Latvijā


samuray
 Share

  

128 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nu a kāda jēga no neizlēmīgiem un bezspalīdzīgiem saeimas deputātiem, ja viņi risina savas iekšējās problēmas. Bērziņš jau ar ir kā sūds uz skipeles, kas neko nevar izdarīt un arī nedarīs, saprtoi šeit Latvijā likumi ir sagrozīti tā, ka viens bez otra neko nevar izlemt, vajadzētu ielikt kādu 1veci kurš saka kā būs, un miers, vispār pazors par prezidentu Bērziņu, kurš Angliski pat nemāk runāt, un pa TV rāda cik tas bērziņš ir kaimiņiem bijis izspalīdzīgs ar lauku ražas novākšanu. Šī korumpētā televīzija rāda tikai to ko drīkst rādīt, bet nevis to ko īstenība, cilvēki domā un zin, kā ir lauku rajonos, kur točka un sigaretki tirgojās, un tēlo ka cīnās pret točkām. Ai viss es vairsnegribu runāt. Ko jūs domājat, ka cigaretes konfiscētās tiek visas nodedzinātas, hehe viss biznes griežās tepat vien pa apli. Tos kurus noķer par lieliem cigarešu pārvadātājiem, un mistiski riepā atrod iekšā cigaretes, tie ir tikai pīles priekš atskaites, tas arī viss.

P.S. Veiksmi!

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

1. Atlaistu vecos mežā brāļa deputātus.

2. Izstātos no eiropas savienības.

3. Uzlabotu attiecības ar Krieviju.

Cereza visiem vietas pie lielās siles nekad nebūs, tāpēc Cereza dažiem ir jāizstājās! Man nekas nav jāsaprot, es pabraukāju pa Latviju, tiekos ar cilvēkiem un man ir viss skaidrs, kas notiek Latvijā.

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Respektīvi Cereza , nelec pāri savām zināšanām . Eiro ieviešana nenozīmē tikai labumus , maksāsim par grieķiem un šogad vēl itāļi nāks klāt . Zinot , kas notiek LB daudzi darbinieki ir sašutumā , jo nevar izteikt savu viedokli par to , ka euro nav tikai ar + zīmi , bet Rimšēvics ir nostādijis officiālo viedokli , kuru neievērot nedrīkst. Cilvēks , kurš strādā banku vidē no 90. gadu sākuma tieši ar lielajām investīcijām biržā , respektīvi uz šodienu spēle ar Latvijas Bankas investīcijām , ar augstiem certifikātiem iegūtiem Amerikā ir diezgan liels Euro skeptiķis.

Mums rāda tikai daļu bildes un to arī cenšas ieblombēt smadzenēs.

P.S. Sarakstītie komentāri LB mājaslapā par EURO ir vienkārši smieklīgi.

Edited by UrbanAstronaut
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

semorka raksturo tipisku vidējo eiroskeptiķi- rakstīt nemāk, izteikties nemāk, bet pabļaustīties gan vajadzētu.

urbānais- lats jau ir sen piesaistīts eiro (reāli skatoties, mēs jau lietojam eiriķus, tikai izskatās glaunāk un saucam par latu), par grieķiem, spāņiem, itāļiem, portugāļiem maksā un maksās visi, gan eirozonas valstis, gan pārējie.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...