Jump to content
GIGN Forum

Publisks FUI ThugLuv


low
 Share

Recommended Posts

Nav viņš normāls, viss, kas vien slikts kā adminam var būt, arī ir viņam. Liek vienu karti 10 reizes pēc kārtas, nesavaldība, bezjēdzīgi slap un slay, bezjēdzīgi kick, liela mute, un vēl var turpināt. Tie, kas te viņu aizstāv noteikti viņam draugi no reālās dzīves un tas arī viss.

Link to comment
Share on other sites

Tātad, paskaidroju tiem "gudrajiem", kas te komentē drošvien pat nenoskatījušies demo, kāpēc uzsāku topiku.

Man personīgi pilnīgi vienalga kā viņš izrīkojās, uzlika kicku, tad uzlika, tas liecina par viņa savaldības un intelekta līmeni, nu ar to jāsamierinās, ne visiem viņš ir vienādi augsts vai zems.

Topika mērķis bija, lai pievērstu konkrētajam adminam uzmanību, un pasargātu citus spēlētājus no līdzīgas attieksmes, jo cik biju dzirdējis ne pirmais ne pēdējais es tāds pret kuru šāda attieksme seko. Tākā daudzi ir izteikuši savus viedokļus (cik skatos vairākums ar negatīvu attieksmi, un daži (visdrīzāk ka tuvi paziņas cenšās kaut ko pozitīvu saskatīti)), ceru, ka ThugLuv nākošreiz aizdomāsies pirms neadekvāti rīkosies.

Pa lielam viss skaidrs, kas "lācītim vēderā" un pats ThugLuv jau izteicās un atzinās, ka jā, viņš tāds ir un neko nevar padarīt un cerams, ka nākošreiz, ja sekos līdzīga sūdzība, admins būs nost un miers.

Uzskatu, ka topigu var slēgt ciet!

Link to comment
Share on other sites

Es pats būdams diezgan nesavaldīgs tomēr uzskatu, ka tāda rīcība nav adekvāta admina aprindām. Un attiecīgi mēri ir jāpieņem. Es saprotu, ka iespējams cilvēki, kuriem ir real life vai arī darbs nav pa naktīm, īsti takā pa naktīm serverī neuzturas, bet tas nav iegansts, lai piedotu cilvēka nodarījumu. Tik pat labi alko reibumā vajadzētu piedot visas kriminālās darbības, kas veiktas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

+10 L-Beast, joki ir joki atceramies Eziti, kas ik pa laikam serveri stulbibas darija, tam vismaz bija savs funs apaksha.

Neesmu aktivs cs speletajs, bet speleju cs ieksh gign loti sen un nekad muzha man nebutu ienacis prata, ka admins varetu darit ko grib(slapot, ja tevi noshauj? Mes kas mazi berni esam?) un tad norakstit uz alko,zaliiti etc.

Nekas personigs, bet tada riciba nav pienemama, Thugluv tu pats to saproti, ka taisi 4ernju, kas ir skaisti, bet kapec tad speciali to darit atkal un atkal :)

Mans tiri subjektivais viedoklis par to, kam un ka vajadzetu notikt.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Well, ņemot vērā to, ka es CS spēlēju regulāri, tad piedāvāju uz šo visu skatīties no šādas prizmas: Ir neskaitāmi daudz adminu, kas izmanto savas tiesības nevis tikai "lai paprikolītos", bet arī vienkārši savu subjektīvo interešu vadīti - runāju par visādiem gan slap/slay/gag, gan arī to neizpildi, ja "draugs" ir nopelnījis, gan par random mapchange un nextmap likšanām. Es esmu ļoti kārtīga meitene, un savā administrēšanas pieredzē es biju vienādi ļauna pret visiem, kas nepildīja noteikumus vai tos pārkāpa, bet, ja te reti kurš admins tā dara, tad sacepties konkrēti par vienu, kurš diezgan bieži arī labi administrē - pointless.

Link to comment
Share on other sites

Well, ņemot vērā to, ka es CS spēlēju regulāri, tad piedāvāju uz šo visu skatīties no šādas prizmas: Ir neskaitāmi daudz adminu, kas izmanto savas tiesības nevis tikai "lai paprikolītos", bet arī vienkārši savu subjektīvo interešu vadīti - runāju par visādiem gan slap/slay/gag, gan arī to neizpildi, ja "draugs" ir nopelnījis, gan par random mapchange un nextmap likšanām. Es esmu ļoti kārtīga meitene, un savā administrēšanas pieredzē es biju vienādi ļauna pret visiem, kas nepildīja noteikumus vai tos pārkāpa, bet, ja te reti kurš admins tā dara, tad sacepties konkrēti par vienu, kurš diezgan bieži arī labi administrē - pointless.

Labi administrē ? Daudz sūdzību gan par uzvedību, gan par nepatiesu banošanu. Banus mētā arī par nekam nenozīmīgiem sīkumiem. Laba administrēšana nav šī nesavāktība, kāda viņam ir, mētāt slay, slap un kick savu personisko interešu vadīts.

Link to comment
Share on other sites

Kas tur ko daudz diskutēt, acc nost. Vai ta gignā adminu trūkst? Kaut kā nevar saprast kāpēc jau nav uzrakstīts slēdziens,access noņemts un topiks aizvērts.

/sry par iejaukšanos, bet pēdējās dienas sanāk bieži šo foruma sadaļu refreshot, gaidot unban

Edited by pRopaaNS
Link to comment
Share on other sites

Well, es esmu redzējusi arī ļoti pamatotu un labu administrāciju no viņa puses. (:

Es principā esmu vienīgais, kas nesaprot kas varētu būt tā labā un pamatotā adminēšana, kas pilnībā atsver trulo retardismu par kuru iet runa šajā u.c topikos? Viņš skraida ar burvju nūjiņu un liek visiem serverī zaudēt nevainību?

Edited by maddn
Link to comment
Share on other sites

maddn vecīt, tevi šajā forumā visi ienīst, aprodi ar domu, ka šeit ar savu spožo prātu, tu neko labu nepanāksi. Ko tu vari dirst par cilvēku, ar kuru kopā nespēlē. Jā thugim šad tad aiziet ciet, bet tajā pašā laikā cilvēks reāli administrē un lieki nediskutē, tu esi laikam sadomājies, ka esi kaut kāds es nezinu ''guru'' or some shit. Foruma trollis vnk, ļaunais admins, kurš var visus kritizēt.

Nevaru sagaidīt to dienu, kad Igors reāli atbrauks un ar lomiku tevi izvaros, vo būs jautri. :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kas tur ko daudz diskutēt, acc nost. Vai ta gignā adminu trūkst? Kaut kā nevar saprast kāpēc jau nav uzrakstīts slēdziens,access noņemts un topiks aizvērts.

/sry par iejaukšanos, bet pēdējās dienas sanāk bieži šo foruma sadaļu refreshot, gaidot unban

vel pakomentee savu wh lietosanu pagatnee un tad jau runasim.

Link to comment
Share on other sites

vel pakomentee savu wh lietosanu pagatnee un tad jau runasim.

? kur es kādu wh esmu lietojis pagātnē?

Ja par tēmu, tad man liekas ka cilvēki šeit pārvērtē admina statusu kā kaut kādu pelnītu privilēģiju. Access ir domāts kārtības uzturēšanai serverī un nekam vairāk. Es saprotu ka šāda interpretācija varētu citiem nepatikt jo tas padara adminēšanu kā vergošanu servera labā bez nekāda atalgojuma, bet tāpēc accesi tiek arī dalīti spēlētājiem, kuriem ir reāla interese servera atbalstīšanā un kārtības uzturēšanā, nevis lai pagarinātu virtuālo krānu. Galu galā kāda problēma ThugLuvam turpināt spēlēt gignā bez accesa, viss kas mainīsies ir servera kārtības uzturēšanas atstāšana pārējo adminu ziņā.

Link to comment
Share on other sites

Es principā esmu vienīgais, kas nesaprot kas varētu būt tā labā un pamatotā adminēšana, kas pilnībā atsver trulo retardismu par kuru iet runa šajā u.c topikos? Viņš skraida ar burvju nūjiņu un liek visiem serverī zaudēt nevainību?

Laikam tas, ka viņš vakar izkikoja 2 afk cilvēkus, bet tur pretī jau mēnesī spēlēja čuvaks Karpaloh, kas viņu nošāva uzreiz pēc scroll un viņš reidžā viņu izkikoja ķipa nick.. kā arī valodiņa visu dienu kā pagalma bomzim.

Link to comment
Share on other sites

Pirms kāda laika no Nak3d nebija tāds posts, par to, ka admini tiks ravēti par neadekvātu rīcību?

Šits čalis jau ir aizgājis par traku, viņš varētu būt piemērs tam, kas notiek ar adminu, ja admins dara visādu huiņu.

Tie, kas saka, ka viņš afigeķ ku labas lietas dara, tad jebkurš ir aizstājams.

Edited by _swallow.dll
Link to comment
Share on other sites

Поступили угрозы от ThugLuv В мой адрес по причине того, что я здесь описал его поведение, обещал меня забанить, а когда я написал человеку в чате(по просьбе человека) как улучшить фпс, мне был поставлен гаг :aha: Человек явно, слетел с катушек, от употребления наркотиков!!! Таких надо гнать в шею из администрации.

Link to comment
Share on other sites

Поступили угрозы от ThugLuv В мой адрес по причине того, что я здесь описал его поведение, обещал меня забанить, а когда я написал человеку в чате(по просьбе человека) как улучшить фпс, мне был поставлен гаг :aha: Человек явно, слетел с катушек, от употребления наркотиков!!! Таких надо гнать в шею из администрации.

ну да пусть это будут угрозы для тебя ) я просто подумал ты норм чувак, и мы с тобой как-бы в хороших отношениях , но все оказалось наоборот ты как сука пришел сюда и заплакал))) потому я и тебе сказал, с этого момента ты мой враг )) а так как ты мой враг, будешь наказан за все что делаешь не неправильно, ну и в 1 раз за твой флоод ты получил гаг !! все по чесноку ))

Link to comment
Share on other sites

maddn vecīt, tevi šajā forumā visi ienīst, aprodi ar domu, ka šeit ar savu spožo prātu, tu neko labu nepanāksi. Ko tu vari dirst par cilvēku, ar kuru kopā nespēlē. Jā thugim šad tad aiziet ciet, bet tajā pašā laikā cilvēks reāli administrē un lieki nediskutē, tu esi laikam sadomājies, ka esi kaut kāds es nezinu ''guru'' or some shit. Foruma trollis vnk, ļaunais admins, kurš var visus kritizēt.

Nevaru sagaidīt to dienu, kad Igors reāli atbrauks un ar lomiku tevi izvaros, vo būs jautri. :)

Jā, es nepazīstu thuglv un tieši tāpēc es prasīju "kas ir labā adminēšana kas atsver šito huiņu?" par kuru tik daudzi runā, es šeit cenšos aizstāvēt cilvēkus ar pelēko tagu zem nika, jo izskatās ka viņi te tiek pa lielam nomīdīti.

Pirms kāda laika no Nak3d nebija tāds posts, par to, ka admini tiks ravēti par neadekvātu rīcību?

Šits čalis jau ir aizgājis par traku, viņš varētu būt piemērs tam, kas notiek ar adminu, ja admins dara visādu huiņu.

Tie, kas saka, ka viņš afigeķ ku labas lietas dara, tad jebkurš ir aizstājams.

Nak3ds (cik man zināms) atbild tikai par source lietām, tākā tas tika attiecināts vairāk uz source administrātoriem.

Varbūt vēl pa tf2 grozās, paskatoties uz capital turnīru.

ну да пусть это будут угрозы для тебя ) я просто подумал ты норм чувак, и мы с тобой как-бы в хороших отношениях , но все оказалось наоборот ты как сука пришел сюда и заплакал))) потому я и тебе сказал, с этого момента ты мой враг )) а так как ты мой враг, будешь наказан за все что делаешь не неправильно, ну и в 1 раз за твой флоод ты получил гаг !! все по чесноку ))

Tu tikko uzrakstīji, ka "draugus" serverī nesodi, bet "ienaidniekus" sodi par atvainojos par izteicienu pimpja asarām?

Link to comment
Share on other sites

Jā, es nepazīstu thuglv un tieši tāpēc es prasīju "kas ir labā adminēšana kas atsver šito huiņu?" par kuru tik daudzi runā, es šeit cenšos aizstāvēt cilvēkus ar pelēko tagu zem nika, jo izskatās ka viņi te tiek pa lielam nomīdīti.

Nak3ds (cik man zināms) atbild tikai par source lietām, tākā tas tika attiecināts vairāk uz source administrātoriem.

Varbūt vēl pa tf2 grozās, paskatoties uz capital turnīru.

Tu tikko uzrakstīji, ka "draugus" serverī nesodi, bet "ienaidniekus" sodi par atvainojos par izteicienu pimpja asarām?

ну я ту еси бомзис.. теви арии содиишу !

Link to comment
Share on other sites

Lūk jau cilvēki, kas nav administratoru aprindās raksta, viņam vienkārši vajag raut nost access. Lai tie, kas te viņu aizstāv aiztaisās, nav jāņem vērā viņa draugi, čalis nekad nav labi administrējis, labs administrators ir piemērām mcaa, kurš nekad neiet konfliktos ar spēlētājiem, un pamatoti visu izvērtē, pat draugus bano, ja pārkāpj noteikumus.

Link to comment
Share on other sites

Njā, lasu un smejos, kur cilvēkam var tā sakāpt galvā kaut kādu speli spēlējot, brīnos kā vēl nav no foruma izbanots, ka atļaujās pilnīgi atklāti draudēt un pat nenoliegt, ka to dara, par game access vispār nekomentēšu. Viņš tupa turpina dirst visiem uz galvas un darīt "hujņas", bet nekas tā arī nemainās, nez ko tie tur "auģšā" štuko ? :coffee:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...