Jump to content
GIGN Forum

Gribu spēlēt


bacard
 Share

Recommended Posts

Topiks datoriķiem. Izdomāju, ka beidzot gribu paspēlēt kādu spēli bez lagiem un vēlos noskaidrot, ko es varētu darīt lietas labā?

Gribu spēlēt:

1) CS 1.6

2) CS:GO

3) TF2

Cik mans saprot, ir jāpērk kaut kāda videokarte, varbūt RAM. Kādu pirkt, kā zināt vai derēs - tie ir jautājumi uz kuriem meklēju atbildi pie jums. Man šobrīd ir integrētā video karte - gribu zināt arī to, vai varēs atslēgt integrēto un pievienot jaunu?

wk4xxnzynurzbu60if_thumb.jpg

rxfqc8ajbk3877qqfm2_thumb.jpg

Budžetā līdz 40Ls varam iekļauties?

P.s Iepērkos 1a, lūdzu mest linkus no turienes.

Paldies! :)

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Vai tad viņš kādam viņu taisās pārdot? Cilvēks prasa kādu videni ( visticamāk, ja jau integrētā tagad stāv virsū ) var piepirkt klāt, lai var vēl kādu laiku iztikt. The problem??

Kāpēc tas negatīvisms forumā paliek aizvien populārāks? Bez kāda stingrāka modera rokas te jau drīz viens otram rīkli grauzīs pušu.

Link to comment
Share on other sites

EU ĢĒNIJ - brahhh, kas tik nenormāli vecs ir AM3 socketā? Ej smirdi citur.

2GB Rams, manuprāt, ir pilnīgi pietiekams tām spēlēm.

Runājot par video karti, man gan nav bijusi saskarsme ar tām videokartēm, kas ir ~ GT630 līmenī, bet nu es ieteiktu mazliet piekrāt un paņemt kādu GT650 vai lietotu GTX460 vismaz.

Link to comment
Share on other sites

Boring, nu taču...Būtu iemācījies, ka šeit publika mīl atbildēt uz visiem jautājumiem - arī retoriskiem, tāpēc palūgšu tomēr šajā topikā šādus (provacējošus) jautājumus neveidot, bet pievērsties lietai, lai arī cik ļoti gribētos ar kādu padiskutēt.

Labāk pasakiet: Kā es varu zināt vai konkrētā video karte derēs uz manas mātesplates?

Link to comment
Share on other sites

Vēlos nopirkt tādu, lai esošais barošanas bloks varētu pavilkt.

Pēc mana mātesplates iepriekš dotā modeļa var noteikt vai man ir tas PCI - E?

Un ir 100% garantija, ka es varēšu atslēgt esošo (integrēto) videokarti un pievienot jauno, ja man būs tas PCI - E?

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Pozitīvi, ka kāds palīdz - Paldies! :) Palūgšu pagaidām topiku ciet nevērt, lai varu šeit vēlāk uzdot kādu interesējošu jautājumu, kas noteikti dienu pirms pirkšanas parādīsies! :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...