Jump to content
GIGN Forum

Autostāvieta Rīgā


doGY
 Share

Recommended Posts

Problēma tāda - darbs tagad ir Melngalvju namā un vajag stāvvietu kur tuvumā nolikt mašīnu. ( jo Vecrīgā mirstīgie nevar. )

Varbūt kādam ir kāds īpašs spotiņš kur pa brīvu var vai arī sēta.

Ja dzīvo tuvumā tad tavā sētā vai citur kur varētu nolikt mašīnu es esmu gatavs maksāt par stāvietas izmantošanu.

Protams var rakstīt PM lai tur nesaliek visa Latvija

Link to comment
Share on other sites

Vistuvākais Tev būtu klusā centra rajons - pie Vanšu Statoil. 5+/- gājiens.

Nu jā, tur pilns ar bezmaksas stāvvietām.... NAAAAAAAAAAAAAAT

viss reālāk ir likt tačku Pārdaugavā un ar trambuli vienu pieturu braukt pāri tiltam. Centrā ir ļoti lielas problēmas ar bezmaksas stāvvietām.

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, tur pilns ar bezmaksas stāvvietām.... NAAAAAAAAAAAAAAT

viss reālāk ir likt tačku Pārdaugavā un ar trambuli vienu pieturu braukt pāri tiltam. Centrā ir ļoti lielas problēmas ar bezmaksas stāvvietām.

Starp abiem Statoil ir liela šķērsiela , kur apmēram vieta 30 mašīnām un pa dienu tur ir brīvs.

SO ... YEEEEEEEEEEEES!

Citadeles iela.

Edited by FBI.Informant
Link to comment
Share on other sites

tur ir tik reti tukšs, un paļauties nolikt tur mašīnu 15 min pirms darba sākuma varētu būt pastulbi. un es nezinu kā ir jāiet, lai 5 min no tās ielas līdz strēlnieku laukumam aizietu. skrienot nesanāks pat.

nomet mašīnu pie jaunās bibliotēkas un pēc 7 min ar trambuļa palīdzību esi pie sava melnā nama.

Link to comment
Share on other sites

doGY, piedod, ka uzdošu šo jautājumu Tavā topikā, bet tas ir nedaudz relevanti un negribas tam taisīt atsevišķu topiku :(

Kur vislabāk nolikt mašīnu Ģertrūdas ielas teātra (Ģertrūdes iela 101) tuvumā? Pēc 20:00 vakarā.

Manā pagalmā, pretī lidiņam,..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...