Jump to content
GIGN Forum

Soda apmērs?


Queer
 Share

Recommended Posts

haha traks trips tev ir bijis. man arii vienreiz huinja sanaaca, panjeemaam pus g to legaalo, tas kas ir pretii cirkam saucas "rasta". karoch pie origo feeniksa izbombiijam kaasii visu to pus g, un ejam iekshaa origo, draugam vajadzeja kkadu davanu nopirkt. ble, shis peerk to daavanu, es juutu, dirsaa, nenormaali gaisma saak spiest aciis. paliek arvien spozhaaka un spozhaaka, liidz viss pilniigi balts priekshaa un konkreeti cepii. karoch pagriezhos, gribu kaut kur notiities, lieku soli un pizdec vienkaarshi saljimstu :D apgaazu kkaadu kartinju stendu, choms ieraudziiju fiksi paliidzeeja iziet araa no origo :D a es to visu laiku ble akls, vispaar dirsaa. izgajam araa apseedos uz zemes, dirsaa iznak apsargs aaraa. prasa kas pa huinju ble, es saku, slikti palika, galva sareiba :D shis gribeja aatros saukt, bet teicu ka nevajag. tad man arii atlaida un vareeju atkal paiet un redzeet :D

traks tas legaljniks ir, jaauzmanaas :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zbis, ierosināta krimināllieta, analīzes būs tikai decembra vidū. Normāli esmu iesitis caurumu logā, bet galvai ne vainas

Ja neesi agrāk sodīts, tad nekas ipashi daudz nebūs, bet nu jauns stikls maksā 70ls - tai sūda mazdai :) PARTY HARD :karuseli::D :D :D :D :D Bet tā kā esi no Liepājas apsveicu izdomās ko tev vēl piešūt klāt :D

Edited by Umad
Link to comment
Share on other sites

some awesome story

traks, traks, visu pusdžī vienā jointā. ar normālo stuffu jau no pusdžī sanāk normāls joints, tā ka 2 purniem cepaks labs, bet ar to ķīmisko stuffu vispār beigts.

man trakākais trips ir bijis riktīgi vienītī, karoč uzbliezu un skatījos tādu filmu Sucker Punch, un bļ aizrāva tādu šizīgo ciet ka liekās tulīt kāds nāk un nu tik būs, vnk sēžu gultā un štromos. bet tas nebija no legālā. kaut kas vienkārši nebija kā vajag ar galvu laikam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Valmierā to legalku var nopirkt vienā TC zem nosaukuma "ūdenspīpes tīrāmais līdzeklis". Traka manta

Cēsīs arī ir tāds veikaliņš pie autoostas :D

Un tas pats ūdenspīpes tīramais līdzeklis :D

haha traks trips tev ir bijis. man arii vienreiz huinja sanaaca, panjeemaam pus g to legaalo, tas kas ir pretii cirkam saucas "rasta". karoch pie origo feeniksa izbombiijam kaasii visu to pus g, un ejam iekshaa origo, draugam vajadzeja kkadu davanu nopirkt. ble, shis peerk to daavanu, es juutu, dirsaa, nenormaali gaisma saak spiest aciis. paliek arvien spozhaaka un spozhaaka, liidz viss pilniigi balts priekshaa un konkreeti cepii. karoch pagriezhos, gribu kaut kur notiities, lieku soli un pizdec vienkaarshi saljimstu :D apgaazu kkaadu kartinju stendu, choms ieraudziiju fiksi paliidzeeja iziet araa no origo :D a es to visu laiku ble akls, vispaar dirsaa. izgajam araa apseedos uz zemes, dirsaa iznak apsargs aaraa. prasa kas pa huinju ble, es saku, slikti palika, galva sareiba :D shis gribeja aatros saukt, bet teicu ka nevajag. tad man arii atlaida un vareeju atkal paiet un redzeet :D

traks tas legaljniks ir, jaauzmanaas :D

Man tā bija kad pirmo reizi gandžīnu pamēģināju, bet no spice, tik vairāk cepī, labāk gandžiņu pa laiķiku uzkurīt un viss, vienīgais ka to uzrāda analīzēs..

Bet kas dabisks nav kaitīgs.

http://zalaissprojek...me-uz-veselibu/

Edited by slapeklis
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Man tā bija kad pirmo reizi gandžīnu pamēģināju, bet no spice, tik vairāk cepī, labāk gandžiņu pa laiķiku uzkurīt un viss, vienīgais ka to uzrāda analīzēs..

Bet kas dabisks nav kaitīgs.

http://zalaissprojek...me-uz-veselibu/

cik es saprotu, tad tu marihuānu sauc par gandžiņu? Un par latiņu? Tas tev iedod vienreiz nozelēt filtru vai kā?

Link to comment
Share on other sites

cik es saprotu, tad tu marihuānu sauc par gandžiņu? Un par latiņu? Tas tev iedod vienreiz nozelēt filtru vai kā?

Nu marihuānai ir visādi nosaukumi tici?

Un par latiņu es neieminējos.

Varbūt pats gribi uztīt kazas kāju un zelēt to filtru?

Pa latu? Ko tu tur pīpē? Baklažānus ar marihuānas smaržu?

Linoleju saostijies. :hang:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cēsīs arī ir tāds veikaliņš pie autoostas :D

Un tas pats ūdenspīpes tīramais līdzeklis :D

Man tā bija kad pirmo reizi gandžīnu pamēģināju, bet no spice, tik vairāk cepī, labāk gandžiņu pa laiķiku uzkurīt un viss, vienīgais ka to uzrāda analīzēs..

Bet kas dabisks nav kaitīgs.

http://zalaissprojek...me-uz-veselibu/

es neko citu nevaru izdomāt, kas tur varētu būt rakstīts.

nē, neticu, es uzdevu jautājumu nevis, lai tu man prasītu pretjautājumu.

p.s. galīgi neattiecas par tēmu, bet nu es tev varu nosaukt dabīgu un kaitīgu - latvāņi.

Edited by Epix
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

es neko citu nevaru izdomāt, kas tur varētu būt rakstīts.

nē, neticu, es uzdevu jautājumu nevis, lai tu man prasītu pretjautājumu.

p.s. galīgi neattiecas par tēmu, bet nu es tev varu nosaukt dabīgu un kaitīgu - latvāņi.

Varbūt uzreiz pabrīdināt, ja domā ka latvāni var smēķēt, tad nedari to, tas letāli beigsies.

Link to comment
Share on other sites

PARTY HARD :karuseli::D :D :D :D :D Bet tā kā esi no Liepājas apsveicu izdomās ko tev vēl piešūt klāt :D

ES NEESMU NO LIEPĀJĀS!!!111viensviensviens

Neiesaku nevienam to draņķi pīpēt, kad es attapos mana sirds dauzījās so fakin ātri, ka domāju neizturēs un vēl sajūtas ko piedzīvo tajā efektā... nav to vērts

EDIT. Tas onkulīts, šoferis, man vēl gribēja palīdzēt kamēr gulēju uz zemes atrubonā, bet es sāku bēgt, žēl tā cilvēka

Edited by Queer
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...