Jump to content
GIGN Forum

Forums Lfc Faniem


Rayus
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Karo4 izveidoju forumu FC Liverpool faniem. Porums ir piedzimis 3 janvari ar merki savakt visus LFC fanatus un fanus kopa. Kas tadi jutas, varat ienakt un registreties, jo 21 Janvaris tuvojas un vajadzetu taa kaa savakties un aiziet noskatities Liverpool ma4u ar Manchester United.

forums----> http://p4.forumforfree.com/fclriga.html

Link to comment
Share on other sites

Ha, mēs nesen kodām barčikā un satusējām ar angļiem. Viens mans čoms parādīja, ka viņam Mančesteras krekls, a anglis palika dusmīgs (laikam tēloja, ka tāds ir) un parādīja Liverpūles tetovējumu uz pleca smile.gif.

Link to comment
Share on other sites

Flea - es tikai vakar uzbuuru to forum smile.gif uzreiz visu nevar gribet ne? unsure.gif

a gribeju jau senak kautko tadu, lai varetu piem cilveki 20 ieiet baraa un skatities ma4u. Tapat kaa finalalu skatijamies makseinaa ~ 15 fani par Liverpool. tas bija super

Link to comment
Share on other sites

Flea - es tikai vakar uzbuuru to forum smile.gif uzreiz visu nevar gribet ne? unsure.gif

a gribeju jau senak kautko tadu, lai varetu piem cilveki 20 ieiet baraa un skatities ma4u. Tapat kaa finalalu skatijamies makseinaa ~ 15 fani par Liverpool. tas bija super

labi, piedod aha.gif

Link to comment
Share on other sites

nāvi Sarkanajiem ! Forza Milan !

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

un tadel es ari manuali apstiprinu foruma iemitniekus. vbyuer atceries 6 min 3 goli? zaban.gif

Atceries 1989. gada 15. aprīli ?

P.S tas nāvi Sarkanajiem bija vārdu spēle - aplūko manu iemiesojumu (avataru)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...