Jump to content
GIGN Forum

Cik maksā tāds dators?


Ducatii
 Share

Recommended Posts

Pats no dzelžiem neko nesaprotu, tapēc ļoti vajadzīga jūsu palīdzība. Par cik es varētu pārdot savu datoru?

Processor: Intel® Core i3-2100 CPU @ 3.10GHz

Ram: 4gb

Video card: AMD Radeon HD 6570

Disk space: 465gb

Un kādi vēl parametri vajadzīgi, lai varētu nosaukt aptuveno cenu?

Link to comment
Share on other sites

Kādi 150Ls imho.

Beefs

Jā...es pat teiktu, ka no 120 - 150Ls. Un tas ja viņš būtu galīgi jauns, ja lietots, tad ne vairāk kā 100Ls. Skarba tā realitāte, bet salikt var ļoti lēti galda PC :)

Link to comment
Share on other sites

TIešām tik maz? Varbūt esmu pārprasts un domājat ka pārdotu tikai tās dažas detaļas? Ja tā, tad tās ko nosaucu ir tikai tās detaļas, kuras māku noteikt :)

Dators ir lietots, bet nu vecs jau nav. Visas jaunās spēles (need for speed, call of duty utt) iet uz max settingiem, bez nekādām problēmām.

Link to comment
Share on other sites

Biju domājis dabūt vismaz kādus 300...

Ā Aizmirstu pateikt, ka klāt nāk arī Acer LCD monitors (17'') un forša gaming klaviatūra, ar visādām funkcijām un gaismiņām.

Gribu pārdot un vietā noprikt labu portatīvo. Moš ir kāds veikals kur var samainīt?

Link to comment
Share on other sites

Par 300Ls es notirgoju savu PC, kuram bija 8GB rams Kingston HyperX, 550Ti GeForce video karte, 1TB cietais, AMD Phenom x6 Black Edition procis. Turklāt aba mātene bija, bet vot neatceros modeli no galvas. Atdevu arī visas kastes.

Par šo 300 nedabūsi...ja nu vienīgi baigi paveiksies.

Link to comment
Share on other sites

No otras puses, nemet plinti krūmos, lai ko arī gigna spečuki tev neteiktu. Pats savu veco portatīvo pārdevu par 220 lvl, lai gan reālā vērtība bija knapi 80- jautājums ir par to, cik advancēts ir pircējs un cik labi proti liet ūdeni. Varbūt uziesi kādu opi, kas mazdēlam dāvanu pērk un no kompjiem saprot tik pat daudz kā gūdmens no atturības..

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

doma, ka ir forshi cilvekus chakaret ? ceru, ka tev kads kkadu huinju iesmeres. gniida.

Pats esi iegrābies, ja jau tāds niknums sirsniņā?

"huiņu" var iesmērēt tikai cilvēkiem, kas pērk neapdomīgi. Ja smadzenes kustina pareizā virzienā, iztiks bez šādām problēmām, bet ja smadzeņu podā skaidas mētājas, tad par neko nav jābrīnās.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...