Jump to content
GIGN Forum

Konkurss: īsākā locekļa īpašnieks tiks pie iPhone5!


RadicaL.LV
 Share

Recommended Posts

win win? :)

Nu ok - daram tā - tu šeit ieliec bildi ar savu peni un nosauc kādu skaitli no 0 - 700. Ja tas skaitlis sakritīs ar skaitli, kuru es būšu iedomājies (0 - 700) (ierakstīšu šeit pat forumā krriptētā veidā, tā, ka tu varēsi pārbaudīt tikai pēc tam, bet es nevarēšu mainīt atbildi), tad es tev nopirkšu iphone 5! Win win, vecīt!

Beefs

Parak vienkarsi !

neBeefs

Link to comment
Share on other sites

win win? :)

Nu ok - daram tā - tu šeit ieliec bildi ar savu peni un nosauc kādu skaitli no 0 - 700. Ja tas skaitlis sakritīs ar skaitli, kuru es būšu iedomājies (0 - 700) (ierakstīšu šeit pat forumā krriptētā veidā, tā, ka tu varēsi pārbaudīt tikai pēc tam, bet es nevarēšu mainīt atbildi), tad es tev nopirkšu iphone 5! Win win, vecīt!

Beefs

Es piedalos :)

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Nu aiziet - mans skaitlis ir šeit

sha1 = 1d70fd6ffac816febec645b5dd6f6dd100b57bbc

formā "Skaitlis ir xxx,random", kur xxx ir skailits (papildinats ar 0) un random ir random teksts.

Kad kāds būs uzminējis skaitli, iepostēšu randomu, lai varat pārbaudīt.

Ā.. katrs vienu skaitli un pimpi lūdzu.. :D (protams tur bez fake ar avīzi un niku .. ;) )

Beefs

Edit: 700 pipeles.. nebūtu slikti priekš gign, ne?! :D

Edit2: patiesībā ar cičiem šitais būtu daudz jautrāk.. :( :( :(

Edit3: bildes, lūdzu, publiski

Edit4: es paturu tiesības pārtraukt konkursu, ja nav nosaukts laimīgais skaitlis

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Nu aiziet - mans skaitlis ir šeit

sha1 = 1d70fd6ffac816febec645b5dd6f6dd100b57bbc

formā "Skaitlis ir xxx,random", kur xxx ir skailits (papildinats ar 0) un random ir random teksts.

Kad kāds būs uzminējis skaitli, iepostēšu randomu, lai varat pārbaudīt.

Ā.. katrs vienu skaitli un pimpi lūdzu.. :D (protams tur bez fake ar avīzi un niku .. ;) )

Beefs

Edit: 700 pipeles.. nebūtu slikti priekš gign, ne?! :D

64 gb iphone5 ? jo es jau zinu atbildi !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...