Jump to content
GIGN Forum

[Eksperiments] Pelnīsim internetā!


samuray
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

nav īsti "defultais" šits kā spiežot uz linkiem etc, bet gan mmo - project entropia, tur ja aizkačājas pietiekami tālu tad var izdauzīt ītemus kurus pārdodot AH var saņemt reālu naudu, viss linkots ar paypal, tas ir protams ja viņiem galaktikas politika nav izmainīta un tas viss joprojām darbojas, cik atminos tad vienureizi dzirdēju ka viens čalis nopirka māju par 10k $ un kādam citam izkrita kāds sālis kuru pārdeva par 1k $

valūtas atiecība bija 1:10, protams bija arī iespēja uzsēdināt naudu uz spēles konta tādējādi, palīdzot sev iepērkot bruņas, ieročus utt

http://www.entropiauniverse.com/

Link to comment
Share on other sites

nav īsti "defultais" šits kā spiežot uz linkiem etc, bet gan mmo - project entropia, tur ja aizkačājas pietiekami tālu tad var izdauzīt ītemus kurus pārdodot AH var saņemt reālu naudu, viss linkots ar paypal, tas ir protams ja viņiem galaktikas politika nav izmainīta un tas viss joprojām darbojas, cik atminos tad vienureizi dzirdēju ka viens čalis nopirka māju par 10k $ un kādam citam izkrita kāds sālis kuru pārdeva par 1k $

valūtas atiecība bija 1:10, protams bija arī iespēja uzsēdināt naudu uz spēles konta tādējādi, palīdzot sev iepērkot bruņas, ieročus utt

http://www.entropiauniverse.com/

Ko tu te nosauci ir smieklīgas summas, reāli tajā spēlē cilvēki pelna 10k mēnesī, Latvijā ir pāris čubriki, kuri tur diezgan labu kāpostu velk ārā. Bet tā spēle ir reāls kazino.

Link to comment
Share on other sites

Ta metode ir laika ietilpiga tomer :/

u0guq0add55ppjxh9ng8.jpg

Nevaru iebraukt cik man un ka man tie bonusi jaizspele =D. Man jau ir 601.2$

Дата Тип Сумма бонуса Ставок сделано Необходимо сделать ставок Конвертировано Дата конвертации 2012-11-02 20:11 Deposit 13.80 0.00 414.00 0.00 0000-00-00 00:00 2012-11-02 20:09 Feedback 10.00 8.50 600.00 0.00 0000-00-00 00:00

Blin, izslasiju noteikumus. Tikai ASV rulete var atspeleties =D.

Nu ko 600$ lets play

Pamaciba:

BONUSUS atspelet tik ASV rulete var, Euro un Francu neder.

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

Ta ir lielakoties HALAVA. 511$ butu taka jabut, ja gribi 9 iespejas dubultot. Taka es saku ar 10$, es ilgi nevareju izlist virs 100$, nacas pat pie 0.05$-5$ galda sesties lai atgriezties spele.

Un kad man bija savakti 500-600$ es tik sapratu ka jaspele bija pie ASV ruletes, lai bonusus atpelnit =D.

Teiksim ta 10$ bonusa = 600$ jaizspele.

p.s mmmm :)

http://www.maxshop.lv/lat/catalogue/psp/609099.html

Ko vel var gribet prieks dzives :). P.S Savu bo4ku audi, zabadal tomer beigas =D

Link to comment
Share on other sites

šitādi joki man ar bijuši.

1x reiz kkāds kazino iedeva 25$ lai uzspēlējot. pagriezu aparātus līdz 1k$

ķip no 1k varēja izņemt ja bij tas bonuss. pa skype piezvana draudzene, un paprasa lai parādu kā veicas. kamēr viņa skatījās nejauši nokritu zem 1k un atlīst atpakaļ nevarēju ( mainot automātus cik grib )

Link to comment
Share on other sites

Taja kazino, tagad sezu ar saviem bonusiem un nezinu ko darit =D.

Velti paterets laiks. Neiedzilinajos bonusu politika. Ka sakrajot noteikto summu, tiek izsniegti 7-30 real $ ^^.

Fuck OF

Sobrid cita kazino ielidu, tur testeju bonusus, luk mana taktika nr2, kad red dubultosana ir kakla ielidusi.

ptb0ef4655707ggyyrxa.jpg

Link to comment
Share on other sites

Super Rembo, tu esi iekritis tur kur es biju pirms viena gada. Maigi izsakoties, tu to naudu ārā nedabūsi! :)

1. Bonusie kā šie (10-25$ free cash) tiek doti aparātiem, bet tu sēdi rulletē = kad tu taisīsi cashoutu tev nodzēsis visu pa nullēm, jo nepareizi izmantots bonus.

2. Lai varētu tikt līdz cashaoutam viņi tev liks ieskaitīt 10-20$ no savas kartēs (jā, viņi tā dara, lai noskaidrotu tavu karti), bet pēc tam kad būsi gaidījis trīs dienas kāmēr apstiprina tavu cashoutu, tev kontā paliks tavi iemaksātie 10-20$, fun fact viņiem min withdraw ir gan jau ka 100$.

Dienas beigās tu nekļūsi par štuku bagātāks, bet gan par 10 latiem nabagāks. Man bija tieši šis pats stāsts kaut kāca amerikāņu mājaslapā, gāju vēl uz banku pēc "personu apliecinošas informācijas" (3 lati), beigās +500 dolāru vietā dabūju -14 lati.

FUN FACT: Spēlējot ar tokeniem red/black strādā, bet realajā dzīvē ja tu mēģināsi ar savu naudu spēlēt, tad tu padirsīsi savu naudu (-130 eiriki manā gadījumā), tobiš tu kādu laiku vari nopelnīt, bet dienas beigās kazino uzvar. Tu domā pa velti tev liekot sarkano ir ~44% iespēja vinēt, bet kazino 56%?

EDIT: atvaino neizlasīju pēdējo tavu postu.

Edited by maddn
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...