Jump to content
GIGN Forum

xbox/ps3


raivisdotcom
 Share

Recommended Posts

Principā gribās normāli pagraizīt netā FIFA 13, doma ir iegādāties PS3 vai XBOX360 ir tikai viena problēma, no šitiem diviem es neko nesapratu.

Varbūt kāds var sniegt ieskatu kādu man vajag/nevajag ņemot vērā, ka es spēlēšu tikai fifu. Cieto ar nevajag iespaidīgi lielu un kinektu?

Kas ir lētāks variants un cik vecu modeli var ņemt? Kas ir ar pirkšanu no rokas, cik tas ir droši, kas jāpārbauda pērkot?

Link to comment
Share on other sites

Xbox ir lētāks. Falcon (Sep. 2007) un jaunākas mātesplates ir drošas. Cik zinu savegames un content var arī saglabāt fleškā (fleškas līdz 16GB). PS3 ir dārgāks un ja ņemtu pa lētu naudu, tad sākot no CHECHJ modeļa (Aug. 2008), bet ja gribētu nopirkt ko normālu, tad PS3 slim.

P.S. ja ir doma kapāt FIFA ar draugiem, ņem vērā, ka Xbox pultis ir dārgas, kamēr uz PS3 der jebkādas USB pultis.

Link to comment
Share on other sites

Kur problēma uz PC spēlēt?

Es, itsevišķi priekš tikai vienas spēles, šobrīd NOTEIKTI nepirktu konsoli. Pēc tieši viena gada iznāks jaunās konsoles un tad nožēlosi tos iztērētos 200 or cik tur bļe latus.

Link to comment
Share on other sites

Kur problēma uz PC spēlēt?

Es, itsevišķi priekš tikai vienas spēles, šobrīd NOTEIKTI nepirktu konsoli. Pēc tieši viena gada iznāks jaunās konsoles un tad nožēlosi tos iztērētos 200 or cik tur bļe latus.

Problēma slēpjas tajā, ka lai spēlētu uz PC man tāpat būtu jāpērk jauns laptops/gaiming pc. Turklāt, cik es zinu tad uz PC fifu īsti neviens nespēlē, pat ar joystiku tas īsti nav tas.

Par jaunu konsuļu iznākšanu neko nezināju, jā neizskatās vairs šī ideja tik ļoti spoža.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...