Jump to content
GIGN Forum

alga.


Noyd
 Share

Recommended Posts

Yo. Vajadzētu izrēķināt algu, ir tā, ka aizgāju no viena darba, uzreiz iestājos normāla, bet 7dat. Pa šo mēnesi ir 184darba stundas, man sānāk arī tās 184darb stundas, kaut arī sāku 7, vai sanāk 136? Man pa šo mēnesi sanāk 203h jau nostrādātas. Un vai kāds lūdzu precīzi izrēķinā algu man? Tie algas kalk. ir nevajadzīgi - tpc, ka man arī ir naktsmaiņas + sanāk pārstrādātas. Aliņš no manis,kas izrēķinās.

Link to comment
Share on other sites

Jomajo, uzraksti tak normāli no kura līdz kuram datumam nostrādāji, cik stundas dienā nostrādāji... Kas tie par mistiskiem 3 dažādiem cipariem 184 / 136 / 203 ???

2Ls stundā pirms nodokļiem? Vai 2 stundas jāstrādā pirms nodokļiem? (tā tu pats esi uzrakstījis)

Un kas tev tur ir pārstrādāts?

Šķiet, ka teksta uzdevumu sastādīšanā tev bija stabils 1ninieks.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Njaa vecit ar siem te cipariem var tikai minet tavu algu.

1.Tu sanem cieto algu vai sanem stundas likmi ( ja otrais variants tad ir verts lasit talak)

2.Tavas virstundas augusta menesi bija 51h, pec taviem datiem.

3.Naktsstundas cik taadas bija un cik no vinam bija jau kaa virstundas, to var izrekinat tikai zinot tavu darba grafiku.

Bez siem datiem varam tikai mineet tavu algu.

Tie, kam maksa par stundam nostradatajam sis decembris buus plaujas laiks, jo manuprat pilna slodze sanaak 140h aptuveni, kas nozime, ka stradaat x-mas pa nakti bus stundas likme x2+nakts stundas+ (sis te nostradatas stundas x2, ja traapa virstundas). Pa lielam naudinja par vienu dienu nostraadaatu sanaks gandriiz ka nostradajot 4 parastas dienas :)

Link to comment
Share on other sites

2ls stundā. Esmu nostrādājis 7 dienas maiņas (12h)+viena dienas mainja 10h un 9nakts mainjas (12)h +1h.

Strādāju no 7rītā līdz 7 vakarā, nakts maiņa no 7vakarā līdz 7 rīta.

Link to comment
Share on other sites

Ja es pareizi pārzinu darba likumu, tad parasti ir 40 stundas nedēļā, viss pārējais skaitās kā virsstundas un tā tiek arī apmaksātas. Vai arī rēķina pa dienām - 8 stundas dienā un pārējais iet par virsstundām. Vai tad ir tik grūti katru dienu pierakstīt nostrādāto laiku un algas izrakstā pēc tam apskatīties?

Nakts maiņas jau ir cits stāsts, jo tur likmes mēdz būt dažādas. Sākot no citas stundas likmes un beidzot ar koeficientiem ( pusotra, dubultā etc )

Link to comment
Share on other sites

7 x 12 + 10 = 94 stundas (dienas maiņa)

9 x 12 + 1 x 1,5 (tas ir +50%, bet citiem līgumā par nakts maiņu ir 100%) = 163,5 stundas (nakts maiņa)

Rupji rēķinot sanāk 257,5 stundas, ko reizinot ar 2 Ls/h, sanāk nopelnīti 515 Ls uz papīra, kas ir 355 Ls uz rokas.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Nu ir līmenis.

- Kam man dzīvē vajadzēs matemātiku?

- Lai, bļed, savu algu izrēķinātu.

nē, nē, te ir daudz vairāk stulbuma par vienkāršas matemātikas nezināšanu!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja es pareizi pārzinu darba likumu, tad parasti ir 40 stundas nedēļā, viss pārējais skaitās kā virsstundas un tā tiek arī apmaksātas.

Daleji tev ir taisniba, bet pa lielam rekina 8h x darba dienas menesi, tapec citreiz sanak pilna slodze 184h, citreiz 144h.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...