Jump to content
GIGN Forum

Sudziba uz adminu "Spalva"


kroq
 Share

Recommended Posts

Speleju dd2, es paliku 1 pret 5 ar awp un mazs hp, man bija safe un Spalva mani 10 reizes slap after bomb explode.

Nakam reiz es ar 4aliti sajaucu spotus uz plant (biju B) un nepaspetu aizbegt (uz A) uz defuse, un es no a2 aizkreju a1 taisit minusus - mums bij slay (bet MES VNK NEPASPETU)

http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2012-08-27/weekly-cs.gign.lv-1208271610-de_dust2.zip

Tad karte cs_siege, es T's.

Spelejam pirmos 2 raundus, paliek paris ct's pec raunda beigwanas un vins slayus netaisa, es vinam prasu wtf? saku ka vinw nepilda savus admina pienakumus, vins man taisa GAG un saka - ka pild. :) Pa visu mapi vins uztaisija tikai 2 gag, nevienu slay par missijas nepildiwanu nebija.

http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2012-08-27/weekly-cs.gign.lv-1208271641-cs_siege.zip

Nonemiet vinam acc, es domaju ka vins nav pelnijis. Slikts admins.

Link to comment
Share on other sites

Atklāti sakot sen jau gign`ā vajag uztaisīt tā, ka pēc raunda laika beigām komanda kura neizpilda misiju uzreiz tiek auto slayota. Tas ir ja t neuzliek bumbu ir auto slay, ja bumba ir uzlikta un ct neatmīnē un bumba uzsprāgst, visi dzīvie ct tiek auto slayoti. Agrāk netgames laikos šis darbojās ļoti skaisti un nebija nekādu problēmu. Tad arī nebūtu tas negodīgums no adminu puses, jo ja slay`o visus, tad tas jādara vienmēr un ar visiem, nevis dažreiz un kkādus, jo neesmu redzējis , ka kāds admins otru adminu par šo te būtu noslayojis.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Atklāti sakot sen jau gign`ā vajag uztaisīt tā, ka pēc raunda laika beigām komanda kura neizpilda misiju uzreiz tiek auto slayota. Tas ir ja t neuzliek bumbu ir auto slay, ja bumba ir uzlikta un ct neatmīnē un bumba uzsprāgst, visi dzīvie ct tiek auto slayoti. Agrāk netgames laikos šis darbojās ļoti skaisti un nebija nekādu problēmu. Tad arī nebūtu tas negodīgums no adminu puses, jo ja slay`o visus, tad tas jādara vienmēr un ar visiem, nevis dažreiz un kkādus, jo neesmu redzējis , ka kāds admins otru adminu par šo te būtu noslayojis.

beidzot kāds to ir pateicis!

Kāpēc vispār bez vajadzības kādu slay'ot?

Ja spēlētājs speciāli neiet likt / atmīnēt C4, tad protams, bet ja viņš mēģina izvilkt raundu,

tad kāpēc viņam būtu jāzaudē ierocis un tas jāpērk pa jaunam nākamajā raundā?

Forši, kad 9 beigti CT skatās kā viens ar shift iet mīnēt bumbu pa visgarāko ceļu

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc botu serveris? Taisni tas palīdzētu visiem tupētājiem sākt kustēt, vienmēr. Tas smagi uzlabotu vispār visu spēli serverī. Visi tad vismaz skrietu mīnēt, vismaz censtos to darīt, nevis truli fragotu. ;)

P.s Ja jau jūs tās situācijas arī izvērtētu vienmēr, tad jau būtu baigi jauki. :D no offence. :D

Link to comment
Share on other sites

Uzskatu ka slays pienākas tik tādā gadijumā, ja kāds uzliek mīksto uz misiju un turpina tupi tupīt sūrī, jo es neuzskatu ka ir prāta darbs paliekot vienam pret nezinu, kaut 5purniem uun ir nolikts c4, tad reali pat bez variantiem ir tam vienam izvilkt raundu...

Bet nu es zinu kā ir adminiem pirksti ta niez, jo tomēr krrāns ir jau garas nekā parastiem spēlētājiem, tas nebija uzbrauciens tā ir realitāte...

Bet tākā esmu čalis tankā, es vnm skrienu, mīnēt kaut es zinu ka es miršu, tas tak ir forši ! :D

Link to comment
Share on other sites

Atklāti sakot sen jau gign`ā vajag uztaisīt tā, ka pēc raunda laika beigām komanda kura neizpilda misiju uzreiz tiek auto slayota. Tas ir ja t neuzliek bumbu ir auto slay, ja bumba ir uzlikta un ct neatmīnē un bumba uzsprāgst, visi dzīvie ct tiek auto slayoti. Agrāk netgames laikos šis darbojās ļoti skaisti un nebija nekādu problēmu. Tad arī nebūtu tas negodīgums no adminu puses, jo ja slay`o visus, tad tas jādara vienmēr un ar visiem, nevis dažreiz un kkādus, jo neesmu redzējis , ka kāds admins otru adminu par šo te būtu noslayojis.

shito suudu toch serveros gign nevajag...

Kaadu vel auto-slay? Kas te kaads botu servers? Katru situacija ir jaizvertee savaadak...

ja bratan es neizlasiju tavu postu..pilniigi tev piekriitu :D .. .. nekaadus suudus te likt nevajag.. gignam japaliek taadam kaads vinsh ir tagad.. vieniigais ko var nonemt.. tas ir soda naudu serverii par rupjiibaam :D

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...