Jump to content
GIGN Forum

barošanas bloks


Soprano
 Share

Recommended Posts

Ar 420W šādai konfigurācijai pietiks easy, bet neko rijīgāku par AMD 6870 tas PSU nevilks.

b0r1ng, domā ka viņš visu algu iztērēs uz AMD 6990, 7970($500), vai GTX 690($1000)?

Vairāk par 600W šaubos ka viņam vajadzēs.

Link to comment
Share on other sites

MInimums uz i7 ir 560Ti.

Pie tam es uz 500 nepalidīsies tas konfigs. 99%... Pašam i5 un bloks ņemts "vprityk"... Max ko klāt velk ir vēl viens citais. Es kaut neesmu no "labāk vairāk" tips, bet ar 600 wlvajadzētu rēķināties ar šadu konfigu

Link to comment
Share on other sites

neesmu jau drošs, bet parakstā pat ļoti uzkrītoši ir viss pa sīkumiem rakstīts

Mana vaina, rakstu no telefona. Thydevil - ja uz i7 ņemt nedzīto 560 tad tas ir atklāts naudas izšķērdības gadījums.

Un ja mani neviļ atmiņa, tad datoru rkspertam bija 6 kodolu procesors. Visdrīzāk cilvēks ne visai orientējas sastāvdaļās lai par kko tādu runāt...

Link to comment
Share on other sites

klausies boringā - reāls pro! :D hahah

i7 ēdīs max 100w + mātesplate un pārējie knariņi 20ws + videokarte max 200w. Tev tur visam pietiks ar 420w bloku un pat pāri paliks. Pie vidējas slodzes tas dators tērēs zem 100w. Barošanas bloki viss efektīvāk strādā uz 50%+ noslodzes. Nav nekāda vajadzība (un tas pat ir stulbi, jo ir neefektivāk + tu pārmaksā) likt jaujdīgāku bb.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Un ja mani neviļ atmiņa, tad datoru rkspertam bija 6 kodolu procesors. Visdrīzāk cilvēks ne visai orientējas sastāvdaļās lai par kko tādu runāt...

Un to saka cilvēks, kurš pats agrāk kodoliem summēja kopā frekvences. Bāc, borings katru dienu arvien vairāk atklāj savu neizmērojamo dauņa potenciālu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Par ko tu runā? Par vecajiem lynnfield kodoliem vai? Videne uz i7 rij minimums 250, ja nelikt kaut ko neadekvātu un novecojušu. Pats i7 bez voltage-ceļama overclocka jau rīs ap 150 noslogOts uz 80% prOcentiem +-... Pieskaitām cietos mammu un ramus un ņemot vērā situāciju tad laikam arī cd romu un jau atnākam uz 500... Ar kādu 20w rezervi. Ņemot vērā pat to ka uz doto brīdi 9500 kaut arī iet uz rebrandota 8800 čipa, bet tik un tā rij kā negudra... Tā kā manis teiktais ir kā minimums tuv realitātei

Kri, par ko tu runā?

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Par overclocku neviens neko nav teici.

Vecās paaudzes i7 MAX tērē 130w. 20w mātesplatei ir ar rezervi. HDD 10w max. CD-ROM ārējais kurš tiek izmantots 1x gadā + 5W. Nu un grafiskā karte max 200W. Bet realitātē jau pieminētā karte tērēs zem 90W. http://www.legitreviews.com/article/760/13/

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Ir kaut kāds softs, kurš parāda cik šobrīd tiek patērēta jauda no PSU?

Un topika autoram ieteiktu šeit tādus jautājumus neuzdot, jo te viens par otru gudrāks. Tev jāiet uz eoz.lv!

Edited by ep1dem1c
Link to comment
Share on other sites

Labi, pārliecināji. bet ko darīt, ja praktiski neviens bloks nespiež to norādīto max jaudu bet pieturās pie kaut kā zemāka? šaubos ka tas 420W spiedīs laukā tieši tos 420...

Labāk vienkārši nopirkt PSU ar mazāk vatiem (bet pietiekami daudz) un efektīvāku (80+, 85+ utt.) rezultātā tiek ietaupīta nauda par elektrības rēķinu. (dēļ efektivitātes, nevis dēļ tā ka mazāk vatu loģiski)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...